Jump to content
Dogomania

mistrzostwa świata


black&white

Recommended Posts

[quote name='Rauni']

Notabene, na youtoube są jeszcze inne filmiki z MŚ wrzucone przez tą samą osobę, między innymi bardzo fajny francuski pyrek :loveu: Trochę mu się przewodnik zamotał, ale pies jest ekstra, miał świetny czas w jumpingu, niestety ze zrzutką
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=ViqwMk3xNHs[/URL][/quote]
A wiesz co mi sie najbardziej podoba w tym przewodniku?
Ze tak na prawde nie dal psu odczuc, ze zlapal detke! Tak blyskawicznie pobiegl dalej, ze przez chwile zastanawialam sie nawet nad ta przeszkoda po kladce, skakana w obie strony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Część osób juz wie, bo rozmawialiśmy na seminarium, ale nie wszyscy przecież tam byli (a szkoda ;) ) więc informuję, iż do końca tygodnia podam tutaj linka do strony, na której jest ok. [COLOR=Red][B]300 filmów[/B][/COLOR] przeze mnie skręconych. Sami więc rozumiecie, że musiało to trochę potrwać. Na końcu wszystkich indywidualnych dokończonych biegów jest zbliżenie na zegar, na którym widać Nr zawodnika, jego czas i punkty karne. Jeśli idzie o drużyny, to po trzecim psie również jest zbliżenie, tym razem na telebim, gdzie również wszystko ładnie widać. Dla ułatwienia identyfikacji zawodników postaram się jak najszybciej podpisać wszystkie filmiki, ale na to potrzeba też trochę czasu. W pierwszej wersji zamierzałem udostępnić linka dopiero po podpisaniu tych filmików, ale niech tam... Tak więc bądźcie czujni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Część osób juz wie, bo rozmawialiśmy na seminarium, ale nie wszyscy przecież tam byli (a szkoda ;) ) więc informuję, iż do końca tygodnia podam tutaj linka do strony, na której jest ok. [COLOR=red][B]300 filmów[/B][/COLOR] przeze mnie skręconych. Sami więc rozumiecie, że musiało to trochę potrwać. Na końcu wszystkich indywidualnych dokończonych biegów jest zbliżenie na zegar, na którym widać Nr zawodnika, jego czas i punkty karne. Jeśli idzie o drużyny, to po trzecim psie również jest zbliżenie, tym razem na telebim, gdzie również wszystko ładnie widać. Dla ułatwienia identyfikacji zawodników postaram się jak najszybciej podpisać wszystkie filmiki, ale na to potrzeba też trochę czasu. W pierwszej wersji zamierzałem udostępnić linka dopiero po podpisaniu tych filmików, ale niech tam... Tak więc bądźcie czujni ;)[/quote]
witaj
chce tobie podziekować jak nigdy, za dobra organizacje w trakcie krecenia filmów, a także za świetna organizacje montazu, ktory jak wiem zabiera mnóstwo cennej energii u starszego pana. do dzisaj ciesze sie z zycia że nie straciles mnie z balkonu, tak ochoczo manipulowałes kamerka.No !
;) operator poboczny P.B

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Część osób juz wie, bo rozmawialiśmy na seminarium, ale nie wszyscy przecież tam byli (a szkoda ;) ) więc informuję, iż do końca tygodnia podam tutaj linka do strony, na której jest ok. [COLOR=red][B]300 filmów[/B][/COLOR] przeze mnie skręconych. Sami więc rozumiecie, że musiało to trochę potrwać. Na końcu wszystkich indywidualnych dokończonych biegów jest zbliżenie na zegar, na którym widać Nr zawodnika, jego czas i punkty karne. Jeśli idzie o drużyny, to po trzecim psie również jest zbliżenie, tym razem na telebim, gdzie również wszystko ładnie widać. Dla ułatwienia identyfikacji zawodników postaram się jak najszybciej podpisać wszystkie filmiki, ale na to potrzeba też trochę czasu. W pierwszej wersji zamierzałem udostępnić linka dopiero po podpisaniu tych filmików, ale niech tam... Tak więc bądźcie czujni ;)[/quote]
No bracie jesteśmy i bylismy czujni nawet na seminarium tylko powiedz mi jedno, komu ty te filmy skreciłeś?? I dlaczego sie oficjalnie do tego przyznajesz, dobrze że chociaż nie wsypałeś wspólnika!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']No bracie jesteśmy i bylismy czujni nawet na seminarium tylko powiedz mi jedno, komu ty te filmy skreciłeś?? I dlaczego sie oficjalnie do tego przyznajesz, dobrze że chociaż nie wsypałeś wspólnika!![/quote]Skręciłem je takiemu kolesiowi z BiałegoWrocka, co stał koło mnie :evil_lol: Tylko ćsiiiiiiiiiiiii...

Link to comment
Share on other sites

Nie musicie czekać do weekendu :)
Zapraszam wszystkich na [URL="http://www.hopsa.pl/basel"]www.hopsa.pl/basel[/URL]
Tak jak mówiłem, filmy nie sa jeszcze podpisane, ale mam nadzieję, że nie będzie to wielki problem, bo przecież zawsze można wejść na oficjalną stronę i sprawdzić sobie jakiegoś zawodnika w celu identyfikacji. Problem będzie w przebiegach drużynowych, ale wierzę, że sobie poradzicie :)
Może się zdarzyć, że w linku do np. przebiegów L bądą też M... Wynika to z tego, że na jednej płytce DVD były dokręcane inne przebiegi, ale z rozpoznaniem właściwej kategorii nie powinni mieć problemu wytrawni agilitowcy.
No, to zyczę miłego oglądania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']A u mnie trwa laczenie...........:cool1:[/quote] PATI, w biurze mam Mozille i tam też tak mi się dzieje. W Explorerze działa bez zastrzeżeń.
W domu chodzi mi pod wszystkimi przeglądarkami :) Tak, więc pewnie zależy to od wersji danego oprogramowania.
Spróbuj proszę w innej przeglądarce, a jak będziesz dalej miała problemy, to kliknij prawą myszką na obiekt i zapisz go na dysku.
Jesli i to nie pomoże (np. otdwarzać się będzie tylko dźwięk), to znaczy, że może brakować Ci jakiś codeków i musisz je doinstlować.

Link to comment
Share on other sites

PATI, może być jeszcze inny powód... Najprawdopodobniej otwiera Ci się ikonka QuickTime Player, bo ten program masz ustawiony jako domyślny, natomiast pliki są w formacie .mpeg i nie otwierają się w tym programie. Użyj WinAmp albo WMP i wtedy pójdzie na 100%.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']PATI, może być jeszcze inny powód... Najprawdopodobniej otwiera Ci się ikonka QuickTime Player, bo ten program masz ustawiony jako domyślny, natomiast pliki są w formacie .mpeg i nie otwierają się w tym programie. Użyj WinAmp albo WMP i wtedy pójdzie na 100%.[/quote]

Ja też na to wpadłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a ja mam tylko małe pytanie do osób, które były na MŚ (niekoniecznie biegały)z czego zrobiona jest ta wykładzina? nie widać aby psy się ślizgały a co jadę na zawody halowe to psy "taczą balet" na wykładzinieczy jest to kwestia tylko spray'ów do łap? chyba nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...