Jump to content
Dogomania

mistrzostwa świata


black&white

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB']a... Robull, dobrze, że jesteś:evil_lol: , gdzie filmiki?:mad:[/quote]Ola, owszem mam "trochę" nagrane :loveu:, ale to są pełne półgodzinne filmy video na DVD i teraz trzeba je przerobić na inny format, aby można było je pociąć na pliki i umieścić w sieci. Postaram się zrobić to już w ten weekend…

Link to comment
Share on other sites

Pati
też się zastanawiałam (on chyba jest jeszcze na innym filmiku)
Robull
trzymam Cię za słowo;) i czekam

a przy okazji tych filmików:evil_lol:
wczoraj zużyłam całe pudełko tępych żyletek do cięcia siebie (tak patrzyłam, patrzyłam i się ciełam:placz: )

Link to comment
Share on other sites

No to jest właśnie Sylvia Trkman i Simply the Best de Loubajac "La", owczarek pirenejski face rase :loveu: :loveu: :loveu: Zrzutka zrzutką, ale czasy za A+J i tak mają najlepsze. Jest jeszcze na filmie medium individual jumping.

A ja się nie tnę, mnie to inspiruje...Jak wiadomo pierwszy najistotniejszy element w dotarciu do celu to mieć wyraźnie określone, jak ten cel ma wyglądać ;)

Link to comment
Share on other sites

To drugie to pudel.

Ona ma dwie suczki, jedną starszą długowłosą, tylko czarną, która w zeszłym roku miała czwarte miejsce w łącznej klasyfikacji, a drugą właśnie tę krótkowłosą, z którą dwa razy zdobyła Mistrzostwo Świata.

... a na początku biegała z samoyedem i miała z nim bodajże 23. miejsce w large :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']

... a na początku biegała z samoyedem i miała z nim bodajże 23. miejsce w large :crazyeye:[/quote]
Lomatko, niech tylko Leon tego nie przeczyta, bo juz na pewno sie nie zgodzi na drugiego psa.!:cool3:
Juz wczesniej twierdzil, ze nie sztuka biegac z borderem, sztuka rr-a wyszkolic do poziomu MS!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka'][URL]http://www.belgi.com.pl/agility/[/URL]
tutaj nasz kochany spec komputerowy Sebastian powoli wrzuca filmiki - narazie sa Large i pod nr 28 przekomarzanie sie Iwonki i Cira przed hopka ;)
pozdrawiam[/quote]

A ja nie mogę oglądać :placz:
Mój komputer stwierdza, że nie posiada odpowiednich kodeków, po czym znajduje mi w necie brakujące kodeki - płatne :placz: :placz: :placz:

Mogę jedynie ściagać filmiki na dysk, a potem wgrywać sobie na youtube, żeby móc obejrzeć, ale to mi zajmie wieeeki... :shake:

Czy ktoś mi pomoże? :oops:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Cosik znalazlam:

A tu dla borderkowcow
[URL]http://www.pejsanci.net/data/index2.htm[/URL][/quote]

Dodam, że trzeba wejść w "Video" - i tam można znaleźć filmy z mistrzostw świata :multi:
Nie wiem tylko, dlaczego dla borderkowców, bo ja już zdążyłam obejrzeć ze dwa belgi, chorwackiego owczarka... i trochę borderów też :lol:

Link to comment
Share on other sites

To jest suczka cocker spaniela z Japonii, Bess of Petit Madonna, w zeszłym roku miała bodajże 7. miejsce w ogólnej klasyfikacji, ale biegała z żoną tego faceta.

Biega tak w ogóle bardzo fajnie, ale w tym roku coś pechowo.

Notabene, na youtoube są jeszcze inne filmiki z MŚ wrzucone przez tą samą osobę, między innymi bardzo fajny francuski pyrek :loveu: Trochę mu się przewodnik zamotał, ale pies jest ekstra, miał świetny czas w jumpingu, niestety ze zrzutką
[url]http://www.youtube.com/watch?v=ViqwMk3xNHs[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...