Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Możemy wziąć oba i pieska i suczkę ale gorzej z tą kwarantanną..Kiedy się jej kończy?
Najwyżej niech suczka poczeka do jej końca -potem będziemy znowu coś organizować dla niej a piesek ma załatwiony transport na czwartek -szkoda by było to zmarnować.
Mógłby ktoś pomóc w zabraniu go ze schroniska i dostarczyć go wieczorkiem do Balic?
Albo chociaż go przetrzymać do wieczora.

Link to comment
Share on other sites

właśnie, zapomniałam się spytać a chodzi mi to po głowie. dlaczego tak zależy wam żeby ktoś go wziął? (myślę że krótko jest otwarte schronisko ale to tylko moje domysły) moja koleżanka może go weźmie ale da mi odpowiedź jutro, ale nie ma możliwości go dowieść, jeśli ona nie wypali to ja w ostateczności mogę go wziąć, tylko mój tata dał warunek że z Panią która przyjeżdża chce porozmawiać (chyba nie chce się zrobić tak że jeśli ta Pani nie dojedzie to będziemy musieli go zostawić)

Link to comment
Share on other sites

Może powiem tak...
Niestety nie dysponujemy teraz własnym transportem i nie mamy jak same pojechać do Krakowa po psa... Małgosia robi nam grzeczność chcąc wziąć go w drodze powrotnej do Warszawy...
Dlatego tak nam zależy żeby odebrała go od kogoś bo będzie przejazdem i żeby odbyło się to w miarę szybko - niestety Pani Gosia nie ma tyle czasu aby osobiście załatwić formalności w schronisku.
I w ok. Krakowa będzie wieczorem więc pewnie i tak schron byłby zamknięty
Nie jest to pierwszy pies którego zabieramy z krakowskiego schronu - jesteśmy zbyt poważną instytucją aby bawić się w jakieś podchody typu umawiam się i nie odbieram psa.
Takim sposobem dojeżdża do nas połowa psów z całej Polski i jeszcze nigdy nie postawiłyśmy kogoś w takiej sytuacji żeby olać sobie odbiór.
Oczywiście podam Ci telefon do Małgosi i zapraszam na naszą stronę internetową - tam można zobaczyć ilu płaskonosym psom udało nam się pomóc...
Z Krakowa była min. Nana i Fiodor, Janek, Luluś i Czaruś -wszystkie są w nowych domach.
[SIZE=4][URL="http://www.kociswiat.org.pl/?ac=plaskatePsy"]Fundacja Azylu "Koci Świat"[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']I co z tym pieskiem? Kopciuszek jeśli masz jego zdjęcie to podeślij :) Ja też mieszkam na tym osiedlu więc może to jakiś znajomy psiak?[/QUOTE]

oo Ty też?? ciekawe czy się nie znamy przypadkiem ;)

[quote name='weszka'][B]Poszukuję kociaka do dobrej kociej rodziny. Asior[/B] są jakieś u Was? Albo w schronisku?
Kandydatów od missieek i AFN już mam. Jak ktoś jeszcze ma to proszę do mnie na PW albo maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

mamy dwa kociaki ale nie wiem jakiej płci bo dziś przyszły, jutro sprawdzę i tu wkleję ;)

Osa mam transport do Balic ;)

UWAGA :)

kilka komunikatów...

[COLOR="#ff0000"]Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami poszukuje Wolontariuszy, którzy w siedzibie KTOZ przy ul. Floriańskiej 53 będą w stanie pomóc mieszkańcom naszego miasta przy wypełnianiu PIT-ów za rok 2010 w zamian za przekazanie na rzecz KTOZ 1% podatku.

Osoby zainteresowane pomocą, proszone są o kontakt z Panią Agnieszką Suchy - naszą zaje... stą księgową :diabloti: ( [email][email protected][/email] ) lub pozostawienie swoich danych w Biurze KTOZ, tel. 12-429-43-61 [/COLOR]

komunikat nr dwaa :p

[B]KOCIAKI i PSY z tej nieszczęsnej interwencji z filmiku na Youtube, mogą iść do DT... kotki są w tej chwili u nas w biurze. Osoby chętne zapraszamy do nas na ul. Floriańską..
Zwierzaki muszą pozostać w "zawieszeniu", do momentu uregulowania ich sytuacji prawnej.[/B]

dziękuję za uwage

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']




Osa mam transport do Balic ;)

[/QUOTE]

:multi::multi::multi:
Dzięki:multi::multi::multi: Dzięki kochana:buzi::calus:


[B]Z PANEM KIEROWNIKIEM WSZYSTKO DOGADANE - DOWÓZ PSÓW DO BALIC TEŻ JEST ZAŁATWIONY-JESZCZE RAZ WSZYTSKIM KTÓRZY POMOGLI DZIĘKUJĘ SERDECZNIE:Rose:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']:multi::multi::multi:
Dzięki:multi::multi::multi: Dzięki kochana:buzi::calus:


[B]Z PANEM KIEROWNIKIEM WSZYSTKO DOGADANE - DOWÓZ PSÓW DO BALIC TEŻ JEST ZAŁATWIONY-JESZCZE RAZ WSZYTSKIM KTÓRZY POMOGLI DZIĘKUJĘ SERDECZNIE:Rose:[/B][/QUOTE]
Gosiu to my dziekujemy ,za to że 3 staruszki znajda u was miesjce:multi:

Link to comment
Share on other sites

To rozumiem Asior, że Ty też? :)
Ja mieszkam (ale co raz rzadziej) w bloku nr 14 (to jest koło przedszkola). Mamy 3 sznaucery mini pieprz i sól :)

Może ogłoszę też tutaj pieska dla którego szukamy nowego domu.
Psiaka znaleźliśmy w noc sylwestrową w Rabie Wyżnej (ale dowiedzieliśmy się, że błąka się tutaj już od długiego czasu). Rozwiesiliśmy mnóstwo ogłoszeń, ale nikt się nie zgłasza.
Jest to średniej wielkości, młody owczarkowaty mix (byc moze z małą domieszką husky). Bardzo posłuszny, można go odwołać w każdej sytuacji, chodzi krok w krok za człowiekiem, nie ma nawyku znaczenia terenu (podczas spaceru wysikuje wszystko naraz). Ma na prawdę CUDOWNY!!! charakter. Będzie wielką pociechą dla nowego właściciela (gdyby nie to, że mamy już 3 psy, zostałby z nami). Jest bardzo przymilny, lgnie do ludzi, umie zostawać sam w domu. Świetnie dogaduje się z innymi psami (nawet z moją bardzo dominującą suką która ma nawyk "ustawiania" psów na każdym kroku).
Pies jest zadbany! Zjada z apetytem suchą karmę. Jest cichy (ani razu nie słyszeliśmy jak szczeka). Jedyna jego wada jest taka, że linieje ;) A tak to pies idealny.
kontakt pod nr tel 505 384 578


[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8389/dsc0211wl.jpg[/IMG]



tutaj widać jakiej jest wielkości (w stosunku do sznaucera mini)
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7981/dsc0224m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]KOCIAKI i PSY z tej nieszczęsnej interwencji z filmiku na Youtube, mogą iść do DT... kotki są w tej chwili u nas w biurze. Osoby chętne zapraszamy do nas na ul. Floriańską..[/B]
[B]Zwierzaki muszą pozostać w "zawieszeniu", do momentu uregulowania ich sytuacji prawnej.[/B]

dziękuję za uwage[/QUOTE]

Asior juz dzwonilam do pani Weroniki mam dom tymczasowy na te 3 kociaki ,a ten pan jak sie odezwie niech wezmie tego co jest u pani Prezes na dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']To rozumiem Asior, że Ty też? :)
Ja mieszkam (ale co raz rzadziej) w bloku nr 14 (to jest koło przedszkola). Mamy 3 sznaucery mini pieprz i sól :) [/QUOTE]
noo tak, ja w osiemnastce ;)
mam dwa kurduple i nieraz mijaliśmy się na spacerze. jeden mały czarny rzuca się na wszystko co się rusza ;) a druga chichuachua biała z brązową plamką, na pewno kojarzysz :)

[quote name='Irviers']Może ogłoszę też tutaj pieska dla którego szukamy nowego domu.
Psiaka znaleźliśmy w noc sylwestrową w Rabie Wyżnej (ale dowiedzieliśmy się, że błąka się tutaj już od długiego czasu). Rozwiesiliśmy mnóstwo ogłoszeń, ale nikt się nie zgłasza. [/QUOTE]

wyslij mi te zdjęcia proszę na maila ktozu ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) wraz z opisem, to je wkleję do szukających domu..

[quote name='Foksia i Dżekuś']mam rozumiec ,ze ten pan w koncu zadzwonil[/QUOTE]

nie dzwonił :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']noo tak, ja w osiemnastce ;)
mam dwa kurduple i nieraz mijaliśmy się na spacerze. jeden mały czarny rzuca się na wszystko co się rusza ;) a druga chichuachua biała z brązową plamką, na pewno kojarzysz :)
[/QUOTE]
hihi świat jest mały :) Pewnie, że kojarzę!!

Opis i zdjęcia wysłałam! Dzięki!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Czy kojarzy ktos psiego dentyste w Krakowie lub okolicy?
Wiem,ze jest w ARCE dr Gawor,a ktos inny jeszcze?[/QUOTE]

W Krakowie nie ma nikogo innego kto by się tym poważnie zajmował. W ogóle wetów-dentystów mało w Polsce i z tego co wiem jest jeszcze dobry we Wrocławiu i w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Astro zbiera na operację, zapraszam :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199542-ASTRO-ZBIERA-NA-OPERACJE!-BRAKUJE-180Z%C5%81!!!-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-19.01!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/199542-ASTRO-ZBIERA-NA-OPERACJE!-BRAKUJE-180Z%C5%81!!!-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-19.01!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Czy kojarzy ktos psiego dentyste w Krakowie lub okolicy?
Wiem,ze jest w ARCE dr Gawor,a ktos inny jeszcze?[/QUOTE]

Nie wiem na 100% ale mają na stronie że się zajmują też stomatologią, na os.Kliny jest weterynarz do którego ja chodzę z moją psiną i jest ok, ale nie miała tam żadnego poważnego zabiegu. Mogę polecić obu lekarzy Gregoraszczuk. Tu jest link do strony: [url]http://www.weterynarz.krakow.pl/specjalnosci.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...