Jump to content
Dogomania

Misia- PUDEL MINI już w NOWYM DOMU :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sobotę dzwoniłam dp pani, która adoptowała Misiulkę.Jest grzeczna za panią tupta krok w krok. Pana narazie sie boi. Nasiusiała w domku, spała na swoim posłaniu. Ładowała się do wyrka , ale pani ją zaniosła na posłanko i malunia spała na nim całą noc.
Strasznie tesknię za tą foczką.

Link to comment
Share on other sites

Misia vel Iwka ma się dobrze. Nasz kochany Anioł Stróż miał okazję poznać Misiulkę.;)
Jest grzeczna i kochana. To najważniejsze. Bądź szczęśliwa moja foczko. Za miesiąc z ciocią Akrum pojedziemy w odwiedziny.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

o no proszę :)
Przy okazji serdecznie pozdrawiamy Anioła Stróża i mamy nadzieję, że w końcu i nam uda się spotkać :)

A Misię odwiedzimy na bank, w końcu takiej foczki to jeszcze nigdy w życiu wcześniej nie miałam przyjemności gościć w domu - ona była suuuuperaśna ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mała ma się dobrze. Wczoraj zrobiło mi się za nią tęskno i zadzwoniłam. Mogłam ją zatrzymać i chciałam, ale ona potrzebuje stałej obecności człowieka. Nie mogłam jej tego zapewnić. Pracuję na 1,5 etatu. Po za tym nie mogłabym już żadnej biedy zaprosić do siebie na tymczas. Rozważałam zatrzymanie jej. Wierz mi, ze gdybym miała chociaż cień wątpliwości to była by moja.
Pani Misi nie pracuje, kocha małą i jest z nią cały czas. Miśka vel Iwka uwielbia jazdę autem. Zaakceptowała to ,że śpi na swoim posłanku. Ma super dom. Niedługo jadę w odwiedziny do mojej ukochanej foczki.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

na wizycie nie byłyśmy, bo Misia co jakiś czas bywa w naszym zaufanym salonie psiej pielęgnacji i wiemy że jest zadbana, wieści też mamy co jakiś czas :)
a czasu na wyjazd na wizytę brakuje cały czas..

Ale wiemy, że Misia obszczekuje każdego, kto do domu przychodzi, broni swoich ludzi :)
na dlugie spacery chodzi i kocha swoich ludzi na zabój :) jest szczęsliwa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Widziałam,wykochałam i wyściskałam kochaną Ivkę vel Miśkę.Zadzwoniła o mnie Pani Misi,że przyjeżdża do zaprzyjaźnionego psiego salonu z małą. Pobiegłam ile sił . Zawsze mówiłam na nią Foczka. Okazało się że to prawdziwa Foka:lol: Przytyło się pannie, oj przytyło. To t pies obronny i grandziara. Nikogo ta mała ciałkiem zołza nie chce wpuścić na podwórze i do domu. Szczeka strasznie. Włazi na krzesło i stół:evil_lol: Demoluje chatę jak zostaje sama:diabloti:
Widać,że lepiej nie mogła trafić.Widać,ze ja strasznie kochają. Upodobała sobie Pana. To jego pies. Tak ładnie i ciepło o niej mówią:lol:
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1357/512740fc46e084ebmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1357/20f3b4abd3b2a9c8med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/1347/7a91e02e3d645f80med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...