Jump to content
Dogomania

Misia- PUDEL MINI już w NOWYM DOMU :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Akrum']Pyrdka, a ja się zakochałam w tym cudeńku i najgorsze, że pomóc nie mam jak, eh... a to taka kruszynka, na dodatek starowinka i do tego nie widzi, eh...

[IMG]http://ostrowschronisko.pl/animal/KAREN-DSC_1318-1303320769.jpg[/IMG][/QUOTE]

Poprosze o watek...sliczna starowinka...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie słyszałam od weta, że mała próbowała dziobać :)
Heh, a co, będą pannie w brzuchu grzebać, trzeba się bronić, prawda?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Dostałam mms ze zdjęciem, jak to w święta mała Misia leniuchowała. Oj ta to ma dobrze, normalnie lenistwo pierwsza klasa :)

Link to comment
Share on other sites

Cudna jest ta mała foczka. Sapie, podskakuje i kocha wszystkich. Łasi sie i tuli na okrągło. Ładnie chodzi bez smyczy. Pilnuje sie człowieka. Oj będą łzy i Misi i nasze. Gdyby nie to, że mała trafi do super domu to bym jej za nic w swiecie nie oddała.

Link to comment
Share on other sites

Misia vel Foczka dzisiaj przeprowadza się do swojego domu. Bardzo się cieszę bo dom zapowiada się fajnie.
Z drugiej strony smutno mi bo bardzo się z foczką pokochałyśmy. Rózne myśli chodziły mi po głowie. Niestety nie mogę zamknąc furtki dla innej biedy w potrzebie.
Oj będą dzisiaj łzy, będą....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie chciałam napisać, że dziś wyleje się morze łez, bo Misia opuszcza dziś Twój DT, ale mnie uprzedziłaś z wpisem :)

spoko, będziemy obie beczeć ale pocieszam się tym,że Misia idzie do super domku, będzie tam szczęśliwa i kochana, a Tobie może znów uda się namówić TZ na kolejną tymczasowiczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Misia pojechała do nowego domku :)
Na początku na powitanie Misia nawarczała na nowych właścicieli , którzy ze mną przyszli do domku Pyrdki, ale z minuty na minutę było coraz lepiej, później już mała foczka siedziała na kolanach nowej Pani :)

Ciekawe jak minie jej pierwsza noc.

Łzy płynęły, oj płynęły... ale mała Misia będzie szczęśliwa :)

Link to comment
Share on other sites

Mała foczka pojechała, a czuje się jak zdrajca. Ona mnie z wzajemnością pokochała (miłością wielką).
Co czuję teraz nie da się opisać:shake:
Moja kochana, jedyna Misiuniu bądź szczęśliwa. Mój kochany promyczku nigdy Cię nie zapomnę. Foczka jest psem idealnym pod każdym względem. Do kogo się dziś w nocy przytulę?:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...