Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='Wiola&Miłosz']Po prostu takie sa fakty a ty dorabiasz sobie do tego ideologie.
To akurat kazdy widzi...[/QUOTE]
piszesz ,że nie kontrolujesz Agi! na żadne pytanie nie znasz odpowiedzi !
ale dalej sie wypowiadasz....bezsens ......ja jak odnalazł sie właściciel Miś2aliasMax to dokładnie napisałam :
[quote name='MollyMolly'][B][SIZE=6]uwaga uwaga :smile:[/SIZE][/B][SIZE=6][SIZE=3]
[B]Miś2 okazał sie Maxem :smile: właściciel widać przeżył zniknięcie członka rodziny :smile:
radocha Maxa na widok właściciela warta zapamiętania :smile:
wytłumaczyłam konieczność posiadania adresatki jak również numeru telefonu napisanego na wewnętrznej stronie obroży :smile:[SIZE=3] i głupote puszczania psa bez jakiejkolwiek obroży ...
ostatni tydzień był nauczką dla wielu z nas :[SIZE=3])
[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
a na wątku spike tylko lakoniczna wypowiedż danavas:
[quote name='danavas']
Spike jest u mnie jest bezpieczny i świetnie się czuje.... i wiecie co???

on nie ma na imię Spike tylko Mikuś vel Miki!!!!! i przed chwilką dzwonił do mnie pan który mówi że Spike jest jego!!!!

Ale się cieszę:smile: teraz dostałam MMS-a z jego zdjęciem jak siedzi przy stole w kuchni:smile::smile:[/QUOTE]
no więc gdzie ten mms?? gdzie szcegóły???
smród tu sie unosi straszny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoana']Taak, najbardziej rozbawił mnie tekst o uświadamianiu Panu o konieczności noszenia przez psa adresówki :)[/QUOTE]
no jak chcesz to znajde ci wypowiedz danavas jak to [B]wielce wszytkie DT obdzwoniła a cześć objechała ,żeby adresatki montować .[/B]..po ucieczce Misia....
a że [B]Kapsla dostałam na obroży i smyczy dostosowanej do yorka a nie 3xwiększego psa ...bez adresatki ....to też cie bawi??
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ona popełniła błąd, a popełniła bo psiak powinien mieć adresówkę, to nie mogłaś tego naprawić? Tak z samej sympatii do psów?

Dobra, kończę dyskusję bo szkoda mi na to czasu. Powtórzę- masz dowody działaj i podaj konkretny wynik- bo na razie mamy tylko Twoje słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Twoja krucjata jest przesaczona jadem i nienawiscia. tyle mam ci do powiedzenia.
Idz na swoj watek dalej ja szerzyc[/QUOTE]
proszę o cytaty gdzie zieje jadem :shake:
oprócz tych które Ty i Zioberek sprowokowaliście ....
a przepraszam wypowiedź zioberka została usunięta :shake:
ja zadaje logiczne pytania i takich samych oczekuje odpowiedzi ....
od 3 dni nie uzaskałam odpowiedzi na żadne pytanie ,tylko sa na mnie wylewane pomyje i włażenie z butami w życie osobiste
przeinaczanie moich wypowiedzi....
mam nadzieje ,że osoby które to czytają (choć sie nie wypowiadają ,a czuje ,że jest ich duuużo) widzą co wy wyprawiacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoana']Jeżeli ona popełniła błąd, a popełniła bo psiak powinien mieć adresówkę, to nie mogłaś tego naprawić? Tak z samej sympatii do psów?

Dobra, kończę dyskusję bo szkoda mi na to czasu. Powtórzę- masz dowody działaj i podaj konkretny wynik- bo na razie mamy tylko Twoje słowa.[/QUOTE]
to nie nauczyła sie na błedzie ???w związku z Misiem???:mad:
a jak myślisz ,żę Kapsel nie ma adresówki ?!
MA!:diabloti:
musiałam sie upominać danavas o porządną obroże....:placz:
i z sercem w gardle z nim wychodziłam ....
a co do konkretów wejdź na mój wątek posprawdzaj linki ...poczytaj ....tu znów mam wypisywać od nowa wszystko???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

a tu dalej wojna? Biedny Misiu :(
A Molly zdjęcia Misia były od Karmelci jak tam pojechał były robione i filmik też :) Więc On tam jest.
A Spikego naprawdę odnalazł właściciel więc nie ma tu handlu żadnego :D
W resztę kłótni się nie wcinam.

[B]Wiola[/B] ja na fb zaglądam fakt faktem rzadziej niż kiedyś bo niestety samopoczucie mi na to nie pozwala ale najważniejsze, że ogloszenia są na nowo :) U mnie bliscy wszyscy mają już psiaki bo gdyby ktoś nie miał to pewnie Misiek już by dom miał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaska8']a tu dalej wojna? Biedny Misiu :(
A Molly zdjęcia Misia były od Karmelci jak tam pojechał były robione i filmik też :) Więc On tam jest.
A Spikego naprawdę odnalazł właściciel więc nie ma tu handlu żadnego :D
W resztę kłótni się nie wcinam.

[B]Wiola[/B] ja na fb zaglądam fakt faktem rzadziej niż kiedyś bo niestety samopoczucie mi na to nie pozwala ale najważniejsze, że ogloszenia są na nowo :) U mnie bliscy wszyscy mają już psiaki bo gdyby ktoś nie miał to pewnie Misiek już by dom miał :D[/QUOTE]

ha ha ha ciocia ja widze że Ty postępujesz jak ja|:) ja też na początku po znajomych i rodzinie:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']U Mnie niestety to samo:) Ale nic sie nie martw. jeszcze sie mu domek znajdzie:)[/QUOTE]

[quote name='zioberek87']ha ha ha ciocia ja widze że Ty postępujesz jak ja|:smile: ja też na początku po znajomych i rodzinie:-D[/QUOTE]

No ja namawiałam jednego znajomego bo warunki by miał super ale ma już psa jednego i nie chcą póki co decydować się na następnego a właśnie w takim domu byłoby mu super, byłby kochany, szanowany, traktowany jak członek rodziny i miałby podwórko ogrodzone do biegania :) No ale jak pisałam póki co nie chcą następnego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaska8']a tu dalej wojna? Biedny Misiu :(
A Molly zdjęcia Misia były od Karmelci jak tam pojechał były robione i filmik też :) Więc On tam jest.
A Spikego naprawdę odnalazł właściciel więc nie ma tu handlu żadnego :D
W resztę kłótni się nie wcinam.

[B]Wiola[/B] ja na fb zaglądam fakt faktem rzadziej niż kiedyś bo niestety samopoczucie mi na to nie pozwala ale najważniejsze, że ogloszenia są na nowo :) U mnie bliscy wszyscy mają już psiaki bo gdyby ktoś nie miał to pewnie Misiek już by dom miał :D[/QUOTE]
to czekam na zdjęcia ,bo jakoś od wczoraj niestety ich nie ma :shake: mimo pytań o zdjęcia ..a mis już tyle czasu u karmelci więc chyba ...mogło by coś już być .....:roll:
ale ja cierpliwy człowiek ...i uparty jak muł :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bavesis']Można, a nawet trzeba.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ObqK9JKQks0/UQUGbWi2h9I/AAAAAAAACss/B-DDlXHxMjQ/s640/Image1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BY9MX3b4ifg/UQUGcMznRzI/AAAAAAAACs4/htKmSQwV13s/s640/Image2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sL9NoooBnUs/UQUGcTulu6I/AAAAAAAACs0/N2SZOFCTIPg/s640/Image3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PO-RxvA1Qx4/UQUGeBrbnGI/AAAAAAAACtE/afEwfSMStps/s640/Image4.jpg[/IMG][/QUOTE]

Molly to zdjęcia z jakiegoś czasu temu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Joasiu adopcja psa musi byc swiadoma decyzja:)
Ja niestety nawet jak rozmawiam i slysze bo ktos nam mowil to odpuszczam:)
Lepiej tak niz pozniej ma byc zle;)[/QUOTE]

Oj wiem kochana wiem, choć jak adoptowałam mojego psiaka to był impuls :D A teraz nie zamienię tego potwora na innego :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...