Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

ciotki Miśkowe.... trzeba nazbierać dla Henia kasę za dt...lipiec i prawie cały sierpień... Karmelce dziś wysłałam 300zł bo mi się Anioł trafił a właściwie Anielica i Misiek dostał od niej 250 zł:):)

mamy więc zapłacone za transport i 2/3 za miesiąc pobytu:)

trzeba tego Henia wyrównać, żeby się to za nami nie wlekło... każdy rodzaj pomocy mile widziany... rozsyłanie , rozgłaszanie, zapraszanie , bazarkowanie i co tylko komu wpadnie do głowy:)

fajnie jakby któraś ciocia w wolnej chwili przeszukała bazarki może jest jakiś ogłoszeniowy to wykupię Misiowi nowy pakiet już na te rejony gdzie jest i poproszę Karmelkę o fajne foty...

Link to comment
Share on other sites

a wiec wykladam....
Misiek jest swietny,Aga ostrzegla mnie ze moze zjezc pol auta podczas podrozy...ale nic takiego sie nie stalo,skorygowany(bo fisiowal w bagazniku citroena berlingo dla jasnosci)grzecznie sie polozyl i przespal spokojnie cala podroz do mnie czyli ponad 300km,niespodzianke dopiero mi zrobil na miejscu ,kiedy nie chcial wejsc po schodach,bo zwyczajnie tego nie umie,musialam pedziec do domu ,wziac PRZEKUPSTWO i na smaczki wprowadzilam go do domu,poslanie juz bylo przygotowane wiec kazalam mu isc spac...i tak zrobil...o poranku zaznaczyl sprzety w domu ale od tego czasu wiecej takowych wpadek nie bylo.co do jego nadpobudliwosci....on wcale nie jest jakos specjalnie nakrecony,moje spostrzezenia sa zupelnie inne a mianowicie....on ma syndrom psa z kojca,biega w kolko,nerwowo,jak pies dlugo zamkniety,ale po 2 godz spacerze na 10m lince gdzie rozprostuje pozadnie kosci,reszte dnia jest spokojny,na krotkiej smyczy troche ciagnie ale lapie o co mi chodzi jak go skoryguje wiec trzeba to przepracowac,w domu zachowuje sie dobrze,nie szczeka,nie jest w zaden sposob uciazliwy....on zwyczajnie potrzebuje WYBIEGANIA bardzo lubi jesc z widok mnie z micha powoduje ze Misiek podskakuje ,kreci jakies takie polobroty....pozwala sobie wsadzic reke w miche,i patrzy przy tym takim wzrokiem OOO FAJNIE DAWAJ DAWAJ TO JEDZONKO!!!!TAK JEST MOJE ZADANIE JEST TAKIE ZEBY OGARNAC TEGO JEGOMOSCIa I POKAZAC MU CZEGO SIE OD NIEGO OCZEKUJE on robi co robi,bo nikt mu nie wyznaczyl regol zasad....jak dla mnie to fajny radosny psiak moze nie 1 swierzosci ale urokliwy...lezy tez pod moimi nogami,wybiegany,najedzony....i poluje na muchy....

Link to comment
Share on other sites

Jasne Zioberek,mozesz wpadac ale co do dnia to sie umowimy bo nie wiem co z niedziela....
a co do MISKA nadal nie mam sie do czego przyczepic,fajny radosny psiak ktory potrzebuje duzo czlowieka i wybiegania....linieje potwornie,siersc na w oplakanym stanie ,matowa i wypadajaca.....ale daje mu witaminy i niech sie wyklaczy do konca to odrosnie ladna siersc
z innymi psami ok,Zeus standardowo ma wszystko w dupce a dziewuchy...Gucci chce sie bawic a Bafka stroszy sie...ale dajmy im czas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelcia']Jasne Zioberek,mozesz wpadac ale co do dnia to sie umowimy bo nie wiem co z niedziela....
a co do MISKA nadal nie mam sie do czego przyczepic,fajny radosny psiak ktory potrzebuje duzo czlowieka i wybiegania....linieje potwornie,siersc na w oplakanym stanie ,matowa i wypadajaca.....ale daje mu witaminy i niech sie wyklaczy do konca to odrosnie ladna siersc
z innymi psami ok,Zeus standardowo ma wszystko w dupce a dziewuchy...Gucci chce sie bawic a Bafka stroszy sie...ale dajmy im czas...[/QUOTE]

jak w niedziele to ja tez chętnie....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']ciotki Miśkowe.... trzeba nazbierać dla Henia kasę za dt...lipiec i prawie cały sierpień... Karmelce dziś wysłałam 300zł bo mi się Anioł trafił a właściwie Anielica i Misiek dostał od niej 250 zł:):)

mamy więc zapłacone za transport i 2/3 za miesiąc pobytu:)

trzeba tego Henia wyrównać, żeby się to za nami nie wlekło... każdy rodzaj pomocy mile widziany... rozsyłanie , rozgłaszanie, zapraszanie , bazarkowanie i co tylko komu wpadnie do głowy:)

fajnie jakby któraś ciocia w wolnej chwili przeszukała bazarki może jest jakiś ogłoszeniowy to wykupię Misiowi nowy pakiet już na te rejony gdzie jest i poproszę Karmelkę o fajne foty...[/QUOTE]

tak się zacytuję............

Link to comment
Share on other sites

Niedzielna wyprawa zalicza sie do bardzo udanych Misiek w towarzystwie 2 panienek astek charcowal na lace,zalujcie ze was nie bylo....jak tylko dostane fotki zaraz odesle do Agi to wklei...jest na co popatrzec,jest tez kilka filmikow wiec bedziecie mogly nacieszyc oko NOWYM FAJNYM MISKIEM....a dla niecierpliwych,zapraszam na mojego FB Karmelcia Niewiadomska.... KOLEZANKA MI WRZUCILA NA TABLICE kilka fotek
a Teraz juz tylko o Misku....jest bardzo pozytywnie nastawiony do wszelakich 4 noznych stworzen,uwielbia sie glaskac,przytulac,wrecz bywa w tym nachalny ale chyba wiem czym to jest spowodowane....nauczyl sie juz zostan,prawie umie siad,smycz w moim reku to znak SPACEREK i zaraz siada na dupce zeby go zapiac,na spacerze puszczam go ze smycza w razie co...ale zawolany zaraz wraca ,wiec dostaje milion glaskow i wychwalony jest za to pod niebiosa zeby fajnie mu sie kojarzylo,w domu grzeczny,nie szczeka....w ogole jakby go nie bylo....powoli ustepuje KRAZENIE W KOLKO...wybiegany spi....zabawki narazie go nie interesuja,ale MASA SOLNA oooo to tak,to fajnie jest pogryzc....poza tym zadnych innych zniszczen nie odnotowalam!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']troche mnie nie bylo.....
ale juz bede teraz:)
Aga...juz spakowalam Rodzicow:((( i dalam im worek ciuchow i te smyczki i obrzoze z Rogza :) poprosze Ojca, zeby Ci to podrzucil jakos!!![/QUOTE]

jak trzeba to ja gdzieś mogę podjechać przecież:) ale super:) będą nowe fancioszki:):):) dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

hej ,hej....Witam wszystkich...choc widze ze watek jest malo odwiedzany a Danavas zdaje relacje tel...to jednak napisze pare slow co u Miska...a wiec....Misiek ma sie swietnie,juz w pelni zostal zaakceptowany przez moje dziewuchy,teraz szaleja razem na spacerach(Misiek juz biega bez smyczy)a moje panny go pilnuja,przywolany zaraz wraca wiec dostaje ode mnie milion glaskow i wychwalany jest pod niebiosa....w domu nadal grzeczny,czasem sobie szczeknie ale ogolnie wzorowy lokator...z Nowym kolega Boczkiem tez chcial sie zakumplowac ale tamten nie bardzo ma ochote na towarzystwo i pokazywal zabki wiec chlopaki raczej spotykaja sie na troszke i Boczek zostawiany jest w NAJSWIETRZYM SPOKOJU....duzo Miska wyczesuje i niebawem pojawi sie ladna siersc ale zlazi z niego tyle tego ze moglabym dywany produkowac...hmmm musze nad tym pomyslec...moze jakas dodatkowa dzialalnosc ahahahhaahh tak wiec moje drogie ,wszystko jest w najlepszym pozadku Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Misiek z laskami:)


[IMG]http://images39.fotosik.pl/1743/18c60f5215ac1f9fgen.jpg[/IMG]


Ale mnie ta ciocia Karinka głaska...no no no:):):)
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d9431ae5338aef85.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1746/d9431ae5338aef85gen.jpg[/IMG][/URL]


jajek nie mam to nie poszaleję... ale daj chociaż pyska mała...
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e89443bfa9ce9927.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/572/e89443bfa9ce9927gen.jpg[/IMG][/URL]


idę sobie szukać następnej do całowania;) albo nie... znajdę sobie jakiś dom....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b6ae3df9415331ab.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1603/b6ae3df9415331abgen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...