Jump to content
Dogomania

Ruda Żaba


AgataP

Recommended Posts

[quote name='Maalwi']A poleciłabyś rudzielca na przyszłośc,??zamierzać pokryć Lexie kiedys? :) Ale pewnie ten rudy włos łatwy do sprzatniecia, bo długi[/QUOTE]

poleciłabym bez dwóch zdań :-) rude są strasznie rodzinnymi psami, takie do wygłaskania, sportów, wielofunkcyjne :cool3: włos rzeczywiście łatwo się sprząta, jest miękki, wystarczy odkurzyć dobrze, dywanów na szczęście nie mamy. Co do krycia to nie wiem... ogólnie Lexie była wzięta tylko "na kolanka", potem pierwsza wystawa, druga, mam coraz większe plany wystawowe, więc nie wiem co będzie kiedyś, ale podświadomie chyba chciałabym, chociaż zobaczymy jak nam będzie szło na wystawach, jak z badaniami zdrowotnymi Lexie w przyszłości ;) ale najpierw będzie druga sunia :loveu: tylko nie wiem jeszcze czy seter irlandzki czy szkocki, bo na nie też chorujemy z mężem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']kochana, a jak w Toruniu?[/QUOTE]

w Toruniu stawka słaba, bo to dzień po klubówce ;) ale w męskiej młodzieży będzie pół-brat Lexie starszy o miesiąc :) więc zobaczymy:cool1: i gratulujemy Wam wielkiego sukcesu!!! Brando się rozkręca, jaki kraj teraz? :)

[quote name='klaudusia0219']tłumacz sobie, tłumacz :evil_lol:[/QUOTE]

jakoś trzeba :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się napatrzeć na tego ślicznego rudzielca:lol:
Gratulacje jesli chodzi o wystawę:)
Fajnie, że próbujecie swoich sił.
Ja się jednak o wystawy nie pokuszę:eviltong:
Już zazdroszcze drugiego psa w domu. Nawet jeśli to póki co tylko plany:)
U mnie niestety to nie wchodzi w grę:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']ja przestałam :D już sobie wprost mówie, że kupuje, bo lubie :)[/QUOTE]

to ja tak mam z obrożami - już przestałam mówić, że Lexie są potrzebne, tylko wprost że ja chcę :p

[quote name='#Etna#']Nie mogę się napatrzeć na tego ślicznego rudzielca:lol:
Gratulacje jesli chodzi o wystawę:)
Fajnie, że próbujecie swoich sił.
Ja się jednak o wystawy nie pokuszę:eviltong:
Już zazdroszcze drugiego psa w domu. Nawet jeśli to póki co tylko plany:)
U mnie niestety to nie wchodzi w grę:shake:[/QUOTE]

A dlaczego nie?:diabloti: Zawsze można iść na pierwszą zobaczyć, jak piesek będzie się czuć, jak to wygląda ;) można się wciągnąć ;) drugiego psa już się nie mogę doczekać, chociaż to pewnie dość odległe niestety...

[quote name='Darianna']My po Klubie na Węgry ruszamy :D[/QUOTE]

super! z Karmelitem też? a w przyszłym roku może Niemcy? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Patiti

Brawo dla Lexie i Agaty;). Mi tam ona się najbardziej podobała. Ma taki fajny prosty grzbiecik. No i miło było poznać i wymiziać małą. Mam nadzieję, że nie pierwszy i nie ostatni raz się spotkałyśmy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Super i z wystawy i ze spacerku zdjęcia! :) A Lexie była najładniejsza. :)[/QUOTE]

dziękujemy :) eh szkoda, że zgapiłam się i nie zajrzałam do Was...:shake:

[quote name='Asiaczek']Cudna stójka!
[url]http://images8.fotosik.pl/2508/1420dbcb46cc47e7.jpg[/url]

Rzeczywiście, konkurencja juz bardziej owłosiona i masywniejsza. No, różnica 6-8 miesięcy to juz spora różnica.
Ale i tak gratulacje za Rudej!
Pzdr.[/QUOTE]

My mamy jeszcze czas z młodą ;) To Asiaczki podbiły Sopot w sobotę:multi:

[quote name='Darianna']z obydwoma :D[/QUOTE]

:)

[quote name='darii_iia']Witamy się. ;)
Cuudowna ''żaba''. :)
Uwielbiam setery. :loveu:
Jakieś plany wystawowe są. ? ;)
Może wybieracie się na wystawę do Wrocka, Zielonej Góry, Poznań. ? ;)
Pozdrawiamy i zapraszamy. :)[/QUOTE]

Witamy w naszej rudej galerii :) plany są i to nawet już urzeczywistniane, można obejrzeć kilka stron wcześniej jak było :) z tych, co wymieniłaś, jedziemy do Poznania :) Pozdrawiamy

[quote name='Patiti']Brawo dla Lexie i Agaty;). Mi tam ona się najbardziej podobała. Ma taki fajny prosty grzbiecik. No i miło było poznać i wymiziać małą. Mam nadzieję, że nie pierwszy i nie ostatni raz się spotkałyśmy. :)[/QUOTE]

Miło było poznać, tylko tak szybko się zwinęliśmy, że zapomniałam dać Ci ją na chwilę, przepraszam, obiecuję, że następnym razem pożyczę Ci psa :)

[quote name='FredziaFredzia']Spójrz w mojej galerii wstawiłam zdjęcia z wystawy, może jakiś seter się załapał, bo nie pamiętam. ;)[/QUOTE]

widziałam, ale Lex się nie załapała na foty ;) jest inny seter :)

-----------------------------------------------------------------------------
nie uwierzycie, co dziś znalazłam w parku... SETERKĘ IRLANDZKĄ!!! Błąkała się po parku bez właściciela, obroży. Suczka jest zadbana, dobrze wykarmiona, przyjazna, łagodna. Chwilę z nią i Lexie postałyśmy, w końcu wskoczyłam w samochód i popędziłam po obrożę i smycz (jak na złość nawet szelek transportowych dla Lexie nie miałam :niedowia: ) z myslą, że pewnie jej nie będzie jak wrócę, ale była w parku :) Dała sobie spokojnie założyć obroże, ładnie szła na smyczy, teraz jest u mnie, na razie na podwórku, ale na noc trzeba coś wykombinować. Na razie robię ogłoszenie, myślę, że komuś uciekła z posesji, gorzej, jak ją ktoś wyrzucił:shake: to chyba jakiś znak...;) foto wrzucę później

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataP']
-----------------------------------------------------------------------------
nie uwierzycie, co dziś znalazłam w parku... SETERKĘ IRLANDZKĄ!!! Błąkała się po parku bez właściciela, obroży. Suczka jest zadbana, dobrze wykarmiona, przyjazna, łagodna. Chwilę z nią i Lexie postałyśmy, w końcu wskoczyłam w samochód i popędziłam po obrożę i smycz (jak na złość nawet szelek transportowych dla Lexie nie miałam :niedowia: ) z myslą, że pewnie jej nie będzie jak wrócę, ale była w parku :) Dała sobie spokojnie założyć obroże, ładnie szła na smyczy, teraz jest u mnie, na razie na podwórku, ale na noc trzeba coś wykombinować. Na razie robię ogłoszenie, myślę, że komuś uciekła z posesji, gorzej, jak ją ktoś wyrzucił:shake: to chyba jakiś znak...;) foto wrzucę później[/QUOTE]

Oby psinka się tylko zgubiła i żeby ktoś jej szukał!


To z pewnością jakiś znak! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Znak i to nie mały! :) Chyba się kolejny seterek do rodzinki pcha :D[/QUOTE]

[quote name='Misia&Ruby']Oby psinka się tylko zgubiła i żeby ktoś jej szukał!

To z pewnością jakiś znak! :D[/QUOTE]

piesek jest już u swoich właścicieli :) najprawdopodobniej ktoś otworzył bramkę od posesji:shake: tylko szkoda także, że suczka nie miała żadnej obroży, identyfikatora...

ale znak jest:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataP']piesek jest już u swoich właścicieli :) najprawdopodobniej ktoś otworzył bramkę od posesji:shake: tylko szkoda także, że suczka nie miała żadnej obroży, identyfikatora...

ale znak jest:diabloti:[/QUOTE]
Dobrze, że się właściciele znaleźli ;) Ale z drugiej strony nie miałabym nic przeciwko oglądać zdjęć dwóch szcześliwych seterek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']O jaa!! pokazuj fotki! ;)
A mój post ominęłaś,pytałam,czy poleciłabyś rudzielce?[/QUOTE]

rzeczywiście, Maalwi przepraszam,odpisywałam na bank, ale teraz widzę, że nie ma tej odpowiedzi :-o Rude poleciłabym na pewno, super rodzinne psy, aktywne, energiczne, inteligentne, wybiegane kanapowce w domu :) wiem na pewno, że przy seterach zostanę już przez całe życie, nie wyobrażam sobie życia bez rudego w domu :) a co do sierści to sprząta się ją łatwo, wystarczy dobrze odkurzyć, a dywanów nawet nie mamy w domu, więc nie wiem jak się sprząta z tego sierść ;)
z kryciem to nie wiem...nie wykluczam takiej możliwości, chociaż jak braliśmy Lexie to miał być piesek tylko na kolanka:evil_lol: wszystko zależy od wystaw, zdrowia
( badania genetyczne Lexie) i wielu innych rzeczy-m.in. jak babcia będzie nastawiona do tego:diabloti: zobaczymy :)

foty zguby :)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2522/b81c4ac63bc9c4c7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2522/6425bc1c4ba61ea5.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2522/d59165565138cb86.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2522/2ddb3c988b50feea.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

wchodzę i patrzę oooo jaki duży jamnik ;) :loveu: żartuję oczywiście, koleżanka miała seterkę i 2 jamniczki długowłose, oczywiście na każdym spacerze pytanie czy to mama z dziećmi :evil_lol:

Ruda jest śliczna:loveu: zachwyciła mnie bardzo, dobrze doczytałam że w Toruniu będziecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...