Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Ania!']A avek super, gdzie by mnie takie stópki miały razić :evil_lol:[/QUOTE]
[I][B]no ja mysle hihihih
[/B][/I]
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ale jakby miała na avku galotki w kwiotki to by było zaje2biście ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
[I][B]kurdeee musza pogodac z Erią moze w psuje do sie cosik zrobic :diabloti:[/B][/I]

[quote name='sota36']Bokserki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
.[I][B]...eee tam ...majom byc szekszi majtole :eviltong:[/B][/I]

[quote name='Ania!']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

To byłyby już dwa takie gustowne :diabloti:

Wpadłam wieczorkiem co by pomachać i pozdrowić :lol:[/QUOTE]
[I][B]A ja popoludniu i smigam do robotyyy :placz:
[/B][/I]
[quote name='kaho']Chorobcia, nie bylo mnie tylko kilka dni a znowu 'cos' mnie ominelo :( ;)Nie mam ci ja szczescia do bycia w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, ale to chyba z wiekiem tak sie refleks pogarsza ;)Pozdrawiamy cieplusio w chlodna sobote :)[/QUOTE]
[I][B]no widziszzzzz kaj sie szwyndosz jak tu takie deprawacyje sie odbywają :evil_lol:
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Qrna, to ja już chyba muszę sobie zacząć sprawiać drewnianą jesionkę - coraz gorsze mam refleksicho:roflt:[/QUOTE]
[I][B]nie przejmuj sie to tak tylko do 40 potem refleksoo 3 x szybsze :cool3:
[/B][/I]
[quote name='Obama']Powinnaś zmienić nick na :
[SIZE=4][B]*^*zUzOlAnDiA*^*[/B][/SIZE] czy coś w tym stylu:diabloti:[/QUOTE]
[I][B]no popatrzzz ........nie wpadłam na to :diabloti::diabloti:....nie dość że infantylna to jesio mało kreatywna ..jak nic BLONDYNKA :diabloti::diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darianna']o zuzolandia dostała najsłynniejszą fotkę sezonu ;)[/quote]
[I][B]i spac nie mogła :diabloti:
[/B][/I]
[quote name='alicja'][color=navy][b]
za takie pw należy się jej gratyfikacja ;) :roflt:[/b][/color][/quote]
[I][B]DOPSZZZ GODOSZZZ :multi:
[/B][/I]
[quote name='sota36']hihihihihi- to moze z tej okazji jakas impra????????
Czy ta f(r)otka to ta?????????[/quote]

[I][B]dokładnie TA :cool3:
[/B][/I]
[quote name='alicja'][color=navy][b]joluś posłałam ci wyniki ozzulka na gygy ...z gratisem ;)[/b][/color][/quote]
:

[quote name='darianna']to ta pełna kwiatów ;)[/quote]
[I][B]ŚLICZNE KFFIATKII ...uwielbiam łąkowe klimatejszyn :cool3:
[/B][/I]
[quote name='alicja'][color=navy][b]
taka zajebiście łąkowa:grins:[/b][/color][/quote]
[I][B]chyba sobie założe kawalek ogródka z łakowymi cwietami :multi:i fan club do tego :evil_lol:
[/B][/I]
[quote name='sota36']mam te "wyniki" ;) ale jestem przerazona - :0[/quote]
[I][B]nie bojaj ...Tobie ta choroba nie grozi :eviltong:
[/B][/I]
[quote name='ania!']a gratis to ten gratis?

Jeżeli tak to już wiem dlaczego tak mi gg muli, nie daje rady jak takie gratisy przechodzą :[/quote]

[quote name='sota36']noooooooooooooo, to ten, ale wiesz jak to z gratisami, no mercedesa nie dostaniesz;)[/quote]
[I][B]taaaaaa a Te to tylko gratisy i gratisy ...dałybyscie tez cosik od siebie anie tylko brac :diabloti:
[/B][/I]
[quote name='eria']w ogóle nie wiem o czym gadacie:roflt:[/quote]
[I][B]przynajmniej spiszzz spokojnie hihihihi
ale moglabys mojej avkowej Zielonowłosej zmienić te krótką kiecke na taką w odlotowe kffiatki ???[/B][/I]

[quote name='sota36']no o gratisach, wynikach ozzulca, a i o konkursie fotograficznym!::[/quote]
[I][B]yes yes yes...jak mawai moj ulubiony facio :cool3:
[/B][/I]
[quote name='ania!']i o kwiatach i o różu ... Takie tam [i]delikatne[/i], bardzo [i]kobiece[/i] sprawy [/quote]
[I][B]nooo ja nie wiem czy TO mozna podciagnąć pod KOBIECE sprawy :shake::shake:
[/B][/I]
[quote name='sota36']i o butkach tez! Jak ja kocham buty!!!!!!!!!!!![/quote]
[I][B]ty masz zboczenie a nie kochanie buciorowe :eviltong:[/B][/I]

[I][B]a tu szpecjal dla jednej takiej ...nie dosc ze infantka to jesio zoooofilenistka :evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://i37.tinypic.com/j0f8ki.jpg[/IMG]
ps...( nie mylic z tą hiszpanską ) :cool3::cool3:[/B][/I]

[I][B]A TERAZ IDEM DO ROBOTY I ŻAŁUJCIE MNIE NARODY :eviltong:



[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]o boroczku ..... do roboty :glaszcze:


pożałowałam Cię :roll:


[B]Joluś ...a szkarpetusie[/B] ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
No w moim nieulubionym kolorze! Ale jak beda takowe widziala to se kupie i w takich pink - zokach poszwendam sie po mojej wsi, tudziez o me miasto zahacze!Byda tryndy!
Jesooo - napisalas :"zoooofilenistka", a jo goooopio czytom ..."filatelistka"!No coz, ale straszne panie podobno cos ze wzrokiem maja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']No w moim nieulubionym kolorze! Ale jak beda takowe widziala to se kupie i w takich pink - zokach poszwendam sie po mojej wsi, tudziez o me miasto zahacze!Byda tryndy!
[/QUOTE]

To jak takowe zobaczysz to kup więcej, coś czuję że będzie dużo chętnych :evil_lol::evil_lol:

Do roboty, do roboty, a ja sobie siedzę i nigdzie nie muszę iść :multi::multi::multi:
Tylko parasol weź :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']To jak takowe zobaczysz to kup więcej, coś czuję że będzie dużo chętnych :evil_lol::evil_lol:

Do roboty, do roboty, a ja sobie siedzę i nigdzie nie muszę iść :multi::multi::multi:
Tylko parasol weź :jumpie:[/QUOTE]Ty tu nie zagaduj, tylko mow od razu ile par chcesz - a ja juz szukam na allegro:) Obowiazkowo - dla psow tez, wiec dobrze sie zastanow, ile zamawiasz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']w ogóle nie wiem o czym gadacie:roflt:[/QUOTE]
No ja też się pogubiłam:hmmmm: Chodzi chyba o : Sukienkę w kwiatki łąkowe, o jakąś FILECISTKĘ:lol:, Chyba o jakoweś buciorki:crazyeye:I o majciorki, ale chyba nie doczytałam jakie:roflt:
Zuzolandio, prawda, że mało się pogubiłam?:hmmmm: A tylko chwilkę mnie tu nie było:lol:
A, no i zauważyłam zmianę avka:lol:;-)

Link to comment
Share on other sites

ojojojojoj...
Chodzi
1. O gatki w kffiatki.
2. Buciki - bo ja uwielbiam - gino rossi (tylko!)
3. Skarpetusie w pink kolor, na ktore robie zapisy. Kcesz??? I ile?????
4. Farbowane wlosy - tj. Ina sie chce farbnoc na zielono!
5. A w ogole to tu jest ...dziecinada!!!!!!!![B]PODOBNO!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']ojojojojoj...
Chodzi
1. O gatki w kffiatki.
2. Buciki - bo ja uwielbiam - gino rossi (tylko!)
3. Skarpetusie w pink kolor, na ktore robie zapisy. Kcesz??? I ile?????
4. Farbowane wlosy - tj. Ina sie chce farbnoc na zielono!
5. A w ogole to tu jest ...dziecinada!!!!!!!![B]PODOBNO!!!!!!![/B][/QUOTE]
A to już pokrótce wiem o co kaman, ale nie zapisuję się na pink skarpetki:shake::lol:
A jeśli chodzi o dziecinadę, to ja np. wolę być dziecinna do końca życia! Lepiej teraz niż w trumnie:roflt:Na poważnie, to właśnie tam będę leżeć:lol:;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']A to już pokrótce wiem o co kaman, ale nie zapisuję się na pink skarpetki:shake::lol:
A jeśli chodzi o dziecinadę, to ja np. wolę być dziecinna do końca życia! Lepiej teraz niż w trumnie:roflt:Na poważnie, to właśnie tam będę leżeć:lol:;-)[/QUOTE] zapisz sie! bedzie fajnie!
Co do dziecinady - juz tak serio - jestem nauczycielem z ...stazem... (az boje sie napisac, ile lat juz ucze, bo pomyslec mozna, ze udzielam rad jak stara pierdoła!)) - i kiedy zegnam absolwentow - maturzystow - mowie im moje 2 sekretne dewizy zyciowe:
1. miejscie jak najdluzej serce dziecka, dziecka, ktore ufa w kolorowy swiat.
2. postepujcie tak, by nikt nigdy przez Was nie plakal, no chyba , ze z radosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']
[I][B]taaaaaaaa a po kija??? kregosłup obciazony ciuchów ładnych trudno dostac wszytko na minimalne kształty wypchane to to do przodu jak balony bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee...zdecydowanie wole pulchne posladki hihih
[/B][/I][/QUOTE]ha ha o gustach się nie dyskutuje :evil_lol:

Też chcę gatki w kwiatki :multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czytam..................czytam.....................czytam......................i moje ryczące pod 40-stkę zwieracze ...............................PUŚĆILY.............................

W sumie zawsze mozna się wypowiedzieć na temat koloru klapek czy spodni na innym forum specjalnie do tego stworzonym:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
:cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewcia38']P.S i się tak nie cieszcie ,bo wszyscy dostaniecie bana już poszedł Raport Turbo do odpowiednich adminów Dogomani:evil_lol:
Wiem tyle co wyczytałam z forum Różowy Klapek .pl:multi::multi:[/QUOTE]

:modla: o dżisys ...klękajta narody :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B]uważajcie bo szpieg czuwa [/B][/QUOTE]

Ano jak zwykle masz racje -czuwa - i wysyla "tajemnicze" info :)

A co do ubran - ja za rozem dalej nie przepadam! Co nie znaczy, ze moja wies nie moze w tym chodzic! A do butow tez jestem bardzo kaprysna! I wszystkie pieknie na poleczkach w kartonikach poukladane - brakuje tylko na owych kartonikach fotek, co by latwiej bylo znalezc odpowiednia pare.:diabloti: To tak a propos glownego tematu - czyli mody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']mowie im moje 2 sekretne dewizy zyciowe:
1. miejscie jak najdluzej serce dziecka, dziecka, ktore ufa w kolorowy swiat.
2. postepujcie tak, by nikt nigdy przez Was nie plakal, no chyba , ze z radosci.[/QUOTE] Piękne słowa :loveu: :loveu:

jeza.... nienawidzę różu :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...