Jump to content
Dogomania

Dog niemiecki Milan poznaje co znaczy "dobry człowiek". Teraz będzie juz tylko dobrze


tu_ania_tu

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczorajszy wieczor i noc spedzil spokojnie w pokoju, byl cicho, nic nie zniszczyl...nawet nic oglucone nie bylo wiec nawet memlac nie probowal. Pierwsze 15min po odstawieniu potrafi pisnac, zniecierpliwic sie ale niema atakowania drzwi, szczekania czy ciaglego piszczenia. Czasem cichy dzwiek wyda i tyle.
Dzisiaj udalo sie nam wejsc na balkon, potem zostawilam otwarte drzwi i chlopak sam wchodzil i wychodzil :)
Mielismy znowu male problemy z wyjsciem z domku ale i tak lepiej jak wczoraj.
Duzym sukcesem bylo zejscie waskim korytarzem po schodach w domu...ale dziala tylko wchodzenie z dolu na gore, spowrotem za zadne skarby swiata nie chce isc:shake:
Udalo sie go przekonac ze czerwone poslanko nie jest wcale takie straszne i ze mozna tam dosc wygodnie polezec.
Dzisiaj spacerowalismy juz na normalnej smyczy, nie na lince....na poczatku duzy stres ale potem juz wyluzowal i szedl jako tako, nie rwal jak szalony do przodu a to duuzy plus przy takim cielaczku. Na wybiegu czuje sie znacznie swobodniej jak wczoraj. Wiec postepy jakies juz sa:loveu:
Dzisiaj moj ojciec wpadl na chwile, dogadali sie tylko auta sie przestraszyl ale potem obwachiwal juz.
Rozbawil mnie dzisiaj nieziemsko, idac do jego pokoju mijamy pokoj Dalciowy...a Dalcia jak to Dalcia lubi sobie pokrzyczec jak slyszy innego psa...Milan stanal taki zdziwiony i zaczal wpatrywac sie w te drzwi przekrzywjajac glowe...trwalo to dluzsza chwile ale sprawial wrazenie bardzo zaintrygowanego:lol:
I straszliwy z niego pieszczoch, przychodzi kladzie leb na kolanach i tak sterczy...


I teraz specjalnie dla Pani Iwonki cos milego dla oka:loveu:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TaNaXfnIbMI/AAAAAAAACvE/AgUEMrRui48/DSCN4253.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TaNbrY4GWfI/AAAAAAAACvM/rH0D1zQCjB4/DSCN4283.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TaNdggHAReI/AAAAAAAACvY/bDEv55IkHco/s512/DSCN4272.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jest przepiękny... mam nadzieję, że dojdzie chłopak do siebie. Jest na pewno w gorszym stanie psychicznym niż była "moja" Saszka, ale czas i dobry człowiek zrobi swoje. Mocno w to wierzę. Przelew zrobić na konto stowarzyszenia czy od razu na konto furciaczka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blancia']Jest przepiękny... mam nadzieję, że dojdzie chłopak do siebie. Jest na pewno w gorszym stanie psychicznym niż była "moja" Saszka, ale czas i dobry człowiek zrobi swoje. Mocno w to wierzę. Przelew zrobić na konto stowarzyszenia czy od razu na konto furciaczka?[/QUOTE]
Witaj Blancia! Przepiękny, prawda?!
Wszystko przez Stowarzyszenie a my juz zadbamy zeby na bieżąco Fur zasilać.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bawilismy sie w berka...ja uciekam, on mnie goni...jak mnie zlapie i pacnie lapa to ucieka i wtedy ja go gonie i tez musze go pacnac, jak mi sie to uda to znowu ja uciekam a on mnie goni, narazie jedyna forma zabawy do ktorej udalo sie chlopaka zmobilizowac...fajnie tylko meczace okropnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

oto zapowiadana niespodzianka - cudny bannerek dla cudownego chłopaka. Zapraszam do dodania sobie Milana do podpisu.... będziemy bardzo wdzięczne za rozpowszechnianie!

[IMG]http://oi51.tinypic.com/jubo1v.jpg[/IMG]

tylko jeszcze muszę sobie przypomnieć jak go podlinkować... czy ktoś mnie wyręczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Dzisiaj bawilismy sie w berka...ja uciekam, on mnie goni...jak mnie zlapie i pacnie lapa to ucieka i wtedy ja go gonie i tez musze go pacnac, jak mi sie to uda to znowu ja uciekam a on mnie goni, narazie jedyna forma zabawy do ktorej udalo sie chlopaka zmobilizowac...fajnie tylko meczace okropnie:lol:[/QUOTE]

Zawsze sobie w takich sytuacjach mówię, jaką to będę miała linię, siłownia już niepotrzebna. Pisz Fur, co tam u Was, bo ja mocno trzymam kciuki za chłopaka. Spróbuję sobie zaraz dodać banerek, tylko nie wiem, czy umiem...UMIEM!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blancia']Zawsze sobie w takich sytuacjach mówię, jaką to będę miała linię, siłownia już niepotrzebna. Pisz Fur, co tam u Was, bo ja mocno trzymam kciuki za chłopaka. Spróbuję sobie zaraz dodać banerek, tylko nie wiem, czy umiem...UMIEM![/QUOTE]
Blancia nie do końca ci to niestety wyszło:razz:, bo bannerek jest w twoim podpisie niepodlinkowany. Zrób tak: otwórz sobie w jednym oknie strone edycji podpisu a w drugim oknie wątek Milana i przeciągnij myszką ode mnie z podpisu bannerek do siebie - wtedy pójdzie z całością czyli z linkiem do tego wątku... sorry nie wiem czy zrozumiale to napisałam

Link to comment
Share on other sites

Z kazdym dniem jest lepiej, otwiera sie coraz bardziej...i humor zaczyna powracac....czekam na dozia glupawke....cudny widok, mam nadzieje ze zobaczymy taka w wykonaniu Milanka :)

Chlopak ma slabosc do poduszek wypelnionych pierzem...dzisiaj z moja sie bawil...szczescie mam jedna w zapasie hihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...