Jump to content
Dogomania

Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!


lavinia

Recommended Posts

Masz absolutną rację ,że najważniejsze jest zdrowie suni . Zgadzam się również ,ze świadome rozmnażanie psów niehodowlanych jest złe . W tym przypadku niestety mamy sunię w ciąży i jestem za tym ,żeby dać szansę szczeniakom .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niewypowiem sie na ten temat,bo bede zlinczowana.


Ale jezeli Zuzia bedzie u Wandul to pomoge jej w wychowaniu tych bulwek.
Odchowalam niejeden miot Jamniczkow i 2 mioty Yorkow,nawet obecnie mam 10 dniowe Yorkowe maluszki.Wiec mam troche doswiadczenia,niestraszne mi tezyczki,dokarmianie co 2 godzinyDobra karme dla suki zafunduje,a i maluszkom nieczego niezabraknie.

Link to comment
Share on other sites

ja rozumiem argumenty obu stron......decyzja o tym, co się wydarzy zostanie podjęta w odpowiednim czasie - sunia jest cały czas pod obserwacją, jestem w stałym kontakcie z lekarzami. Jeśli życie Zuzi będzie zagrożone, priorytetem będzie ratowanie właśnie jej. Jeśli szczeniaczki urodzą się chore lub w jakikolwiek sposób ułomne, zostaną uśpione natychmiast. Jeśli urodzą się zdrowe, a Zuzia bedzie w stanie je wychować ( w tej chwili nie ma wcale mleka ) prawdopodobnie będą żyły. Będę wszystko konsultowała z lekarzami i wezmę pod uwagę wszystkie "za" i "przeciw"

możecie mnie zlinczować, ale to ja ponoszę odpowiedzialność za Zuzię i moja decyzja podyktowana będzie jej dobrem.

dziękuję za oferty domów tymczasowych, liczę na to, że okażą się przydatne. problemem może być tylko ew transport maluszków, ale jeśli dojdziemy do tego momentu, to z pewnością jakoś damy radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']to ja ponoszę odpowiedzialność za Zuzię i moja decyzja podyktowana będzie jej dobrem.

[/quote]


zgadza się, co więcej, moje wywody traktuj jedynie jako... mhm... no po prostu gadam. Wierzę, że podejmiesz dobrą decyzję - dobrą dla Zuzi i jej maluchów.
A wiadomo, jak ona się teraz czuje?

Link to comment
Share on other sites

mała dziś cała w skowronkach, opchnęła wszystkie ciasteczka, które przyniosła Maupa, pozwoliła się pomasować po brzuszku...

w lecznicy były studentki weterynarii na praktykach, wszystkie ją głaskały, Zuzia chodziła sobie dookoła i była bardzo szczęśliwa....

jest pod dobrą opieką, jeśli tylko coś się będzie działo natychmiast tam jadę i dam znać

Link to comment
Share on other sites

Nie może trafić się bulwie lepsza opieka niz Wandul i Formika, podziwiam was dziewczyny, ja sama odebrałam 10 szczeniakow -nabyłam w schronisku szczenna suke owczarka niemieckiego-nie mając pojęcia zielonego w tej kwestii i wychowalam przez 8 tygodni, piękne czarne owczarki, które dzięki prasie poszły do dobrych domków i znajomych-niczego im nie zabraklo, dzisiaj na nie patrze z dumą...

Link to comment
Share on other sites

taką ją widziałam-tylko nie do uśmiecu mi było-nie mogłam dłużej na nią patrzeć bo do płaczu mi się zbierało:cool1: :shake: ten las zaawansowana ciąża-jak ona biedna do tego charczała ze stresu:shake:
Mam nadzieję, że nabierze pokarmu-i przeżyje cesarkę-a krew jej pobrali do badania LAvinia?

Link to comment
Share on other sites

to juz trzecia Zuzia w potrzebie w tym miesiacu na PwP:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

1.[B]Zuzia[/B] Foxia z Galerii Mokotow - wrocila do domu:multi:
2.nasza [COLOR=darkolivegreen][B]Zuzia pobita[/B][/COLOR] - juz w hoteliku w Otrebusach:multi:
3. teraz ty[COLOR=red][B] Zuzia Bulwcia[/B][/COLOR], tobie tez juz sie poszczescilo,
nie blakasz sie po lesie, opieke masz przednia,
teraz czas na niespodzianke,
jakie beda maluchy
[B]w kropki[/B], [COLOR=red][B]w paski[/B][/COLOR],[COLOR=purple][B] czy laciate?;) :crazyeye: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Spokojnie ... utuczymy ją tylko ... niech ona już będzie "rozsypana" ...
Utuczymy ... nie najpierw umyjemy, odpchlimy, podleczymy ... Teraz biegnę do niej do szpitala i będę ją tuczyć ciasteczkami.[/quote]


pucu, pucu...chlastu chlastu ..czysciutka bedziesz jeszcze chwilka zuziu
na razie ciotka Maupa ciasteczka zanosi.../juz niemal slysze jak [B]parskasz z radosci [/B]- a kto choc raz gderajaco-szukajacego smakolykow buldozka slyszal, wie o czym mowie :lol:/

foto w torebce

i pedem do zuzi...juz widze [B]jak sie cieszy, ze przy niej jest[/B] [B]czlowiek,[/B] [COLOR=Red][B]dobry czlowiek :multi:

[/B][/COLOR]

czekamy...:roll::roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...