Jump to content
Dogomania

Nesti jedzie do domu............


martka1982

Recommended Posts

jeszcze raz wielkie dzięki aida!

zadzwoniłam do pani od Nestiego, będzie dzwonić do Aidy, pewnie dziś nie da rady bo pani idzie na zebranie do córki do szkoły ale pewnie jutro
Renia szykuj go!
będziesz miała prezent na walentynki - pożegnanie z Nestim:)

aida, proszę potwierdz nam już po rozmowie kiedy jedziecie po niego

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martka1982']będziesz miała prezent na walentynki - pożegnanie z Nestim:)[/QUOTE]

Hmmm,wątpliwy ten prezent na walentynki-pożegnanie:placz:;)
Ale dobrze,niech chłopak jedzie wreszcie do swojego domku,naczekał się i teraz będzie miał najlepszy domek pod słońcem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

super! jeszcze raz wielkie dzięki Aida ze serce!
Renia umowa została wysłana do Ciebie dzisiaj przed południem priorytetem, więc jutro do południa powinna dotrzeć, niech pani weźmie dowód, to wypełnicie na miejscu i Renia odeślesz do nas od razu jedną, ok?
pamiętam,żeby dać też pani książeczkę zdrówka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lionees']Nestuś pojechał już do swojego domku.
Nowa Pani jest wspaniała,Nesti nie mógł lepiej trafić-uwierzcie.
Aida jest cudowna-dziękuję Kochana za wszystko,dziękuję...
Resztę napiszę potem,bo muszę ochłonąć.[/QUOTE]

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Powodzenia w nowym domku Nestusiu!!!! :bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']A co mnie ominęło żadnego cyrku nie widziałam:shake:[/QUOTE]

Aida,cyrk był,jakkolwiek to nazwać.Nesti się rozplaszczył i nie chciał wstać.On naprawdę jest inny.On chodzi i to ładnie chodzi,nie plączą mu się łapinki.Teraz pokazał aktorstwo w najwyższym wydaniu...już raz tak było jak ludzie chętni na Jego adopcję przyjechali do mnie(relacja jest na wątku).Nesti mdlał,udawał,że nie może chodzić,przewracał się i ludzie zrezygnowali...byłam w szoku co On wyprawia,bo przecież tak nie robi nigdy. Chodzi normalnie,tylko czasami podpiera się łapinką,ale to czasami,a nie zawsze.Mam nadzieję,że Nesti zaklimatyzuje się w nowym,cudownym domku,a jak nie,to wraca do mnie na stałe na ds.Koniec kropka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lionees']Aida,cyrk był,jakkolwiek to nazwać.Nesti się rozplaszczył i nie chciał wstać.On naprawdę jest inny.On chodzi i to ładnie chodzi,nie plączą mu się łapinki.Teraz pokazał aktorstwo w najwyższym wydaniu...już raz tak było jak ludzie chętni na Jego adopcję przyjechali do mnie(relacja jest na wątku).Nesti mdlał,udawał,że nie może chodzić,przewracał się i ludzie zrezygnowali...byłam w szoku co On wyprawia,bo przecież tak nie robi nigdy. Chodzi normalnie,tylko czasami podpiera się łapinką,ale to czasami,a nie zawsze.Mam nadzieję,że Nesti zaklimatyzuje się w nowym,cudownym domku,a jak nie,to wraca do mnie na stałe na ds.Koniec kropka.[/QUOTE]

Może po prostu sprawdza potencjalny domek.Przecież jak by stał to każdy by go wziął a leżącego tylko osoba która patrzy sercem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Może po prostu sprawdza potencjalny domek.Przecież jak by stał to każdy by go wziął a leżącego tylko osoba która patrzy sercem:lol:[/QUOTE]

To prawda.

Reniu :loveu:, dziękuję za tę deklarację z poprzedniego Twojego postu.
Poryczałam się .......:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...