Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba by zrobić strajk korespondencyjny !! jak by tak WSZYSCY MP napisali jednocześnie do ZG... jak ich zaleje fala listów w tej samej sprawie to się może wreszcie za to wezmą !! to nie powinno kosztować więcej niż 10zł, czyli koszt sędziego, protokołów i legitymacji, ewent. pucharków.......
Skoro RASY POLSKIE idą gratis to co z POLSKIMI MŁODYMI PREZENTERAMI?? CZY TO NIE RASA POLSKA ?? CO??

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam jeżeli przeze mnie wszyscy Młodzi Prezenterzy będą cierpieć. ja już długo się zbierałam żeby zacząć swoją przygodę z JH, ale jak nie było psa to znowu wystawa za daleko i ciągle było to odwlekane. Teraz kiedy mam załatwionego psa na wystawę i mam na nią na prawdę bardzo nie daleko, nie chce znowu rezygnować, dlatego ze cena za zgłoszenie jest wysoka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Bardzo przepraszam jeżeli przeze mnie wszyscy Młodzi Prezenterzy będą cierpieć. ja już długo się zbierałam żeby zacząć swoją przygodę z JH, ale jak nie było psa to znowu wystawa za daleko i ciągle było to odwlekane. Teraz kiedy mam załatwionego psa na wystawę i mam na nią na prawdę bardzo nie daleko, nie chce znowu rezygnować, dlatego ze cena za zgłoszenie jest wysoka.[/quote]

po primo nikt nie każde Ci rezygnować,bo już wysłałaś zgłoszenie to 'po ptakach.' po drugie to jest dobra myśli,żeby jednocześnie i może o identycznej treści wysłać listy do ZG.co na to reszta?i jak by miał ten list wyglądać?
po trzecie.Ala zawsze znajdzie się taki ktoś kto się odłamie.nie ma mocnych na to.:roll:

Link to comment
Share on other sites

jedno drugiemu nie wadzi !! a treść poprostu krótka !! protestujemy przeciw odpłatnościom za MP rujnującymi nasze kieszonkowe !! Jesteśmy rasa polska i chcemy być traktowani poważnie !! Uczymy się i nie zarabiamy , więc skąd brać na wpisowe sięgające nawet 20zł za dzień !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']jedno drugiemu nie wadzi !! a treść poprostu krótka !! protestujemy przeciw odpłatnościom za MP rujnującymi nasze kieszonkowe !! Jesteśmy rasa polska i chcemy być traktowani poważnie !! Uczymy się i nie zarabiamy , więc skąd brać na wpisowe sięgające nawet 20zł za dzień !![/quote]

nie rozumiem tego że jesteśmy 'rasą polską'?:oops:
co do reszty.zgadzam się w 100% tylko musi to być 'porządnie' napisane.w razie co służę pomocą ;)moim zdaniem jeśli mamy już płacić te 20 zł np. na międzynarodówkach i np. 10 na krajówkach to niech będą jakieś zadowalające nagrody np.rozetka,czy dyplom i puchar + jeszcze jakiś skromny upominek(na międzynarodówce np.).a uważam że te ceny co pisałam powyżej nie są aż tak bardzo wygórowane.:roll:co mówicie?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Waxy']To ja mam pytanie takie z innej beczki ale związane z MP. Czy [B]pies[/B] musi być od jakiegoś konkretnego wieku? Może mieć np. 5 miesięcy?[/quote]
Może może !

Hahaha ze śmiechu się udławiłam
Może tak
"Polski junior hander to rasa jakże szanowna aczkolwiek na wyginięciu wiec wysuwamy wniosek by z ramienia zarządu głównego taktować nas na równi z chartami polskimi i ogarami.
Z poszanowaniem POLSCY MŁODZI PREZENTERZY".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Właśnie to ja stracę. Jeśli za rok też będę startować w MP i będzie taka cena w Cz-wie to się na pewno nie zgłoszę, ale ten pierwszy raz tak.[/quote]

Wiesz, ale mieliśmy wszyscy się nie zgłaszać na znak prostestu... Jest masa innych wystaw gdzie możesz debiutować. A tutaj to nie wiem, czy będzie jakaś radosć bo mozesz odebrać juz karte ze zw. dnia.:roll:

Ja tez bym mógł się tam zgłosić, ale tego nie zrobie, żeby im pokazać, że nie będą zdzierać kasy z nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Może może !

Hahaha ze śmiechu się udławiłam
Może tak
"Polski junior hander to rasa jakże szanowna aczkolwiek na wyginięciu wiec wysuwamy wniosek by z ramienia zarządu głównego taktować nas na równi z chartami polskimi i ogarami.
Z poszanowaniem POLSCY MŁODZI PREZENTERZY".[/quote]

Reyes,dobre,ale mogło by być wspomniane więcej o tym iż jeśli nadal będą takie ceny to MP w Polsce przestanie istnieć.no i może coś o tych nagrodach.:roll:co mówicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Blisko Częstochowy masz np. KATOWICE, KRAKÓW, BYTOM, CHORZÓW. Czyli tak jak pisałem, możesz wydrukować sobie karte ze zw. dnia, ale czy satysfakcja będzie to wątpie...:shake::roll:[/quote]

Bartek wiesz rozumiem Twoje rozgoryczenie,ale to jest jej decyzja i my nie mamy na nią wpływu możemy sobie tylko pogadać a każdy zrobi co będzie chciał.jak już się tak 'napaliła' na ten debiut to niech jedzie.zresztą jedna osoba na MP to raczej i tak 'nie tak'.:roll:

Link to comment
Share on other sites

oO, co to za protesty? Dobrze, że przeczytałam, bo też zamierzam zadebiutować niedługo w tej konkurencji. Narazie nie wiem gdzie, bo gdzie nie jade to się okazuje, że MP nie ma :/ Na Katowice za późno pomyślałam o tym, w Lublinie nie ma, w Krośnie nie ma.... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa']Bartek wiesz rozumiem Twoje rozgoryczenie,ale to jest jej decyzja i my nie mamy na nią wpływu możemy sobie tylko pogadać a każdy zrobi co będzie chciał.jak już się tak 'napaliła' na ten debiut to niech jedzie.zresztą jedna osoba na MP to raczej i tak 'nie tak'.:roll:[/quote]

Ale i tak dostana 5 dych, czyli tak jakby na innej wystawie bralo udzial 5 osob juz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa']Bartek wiesz rozumiem Twoje rozgoryczenie,ale to jest jej decyzja i my nie mamy na nią wpływu możemy sobie tylko pogadać a każdy zrobi co będzie chciał.jak już się tak 'napaliła' na ten debiut to niech jedzie.zresztą jedna osoba na MP to raczej i tak 'nie tak'.:roll:[/quote]

Nie traktuje was jak powietrze, że wy sobie gadacie, a ja sobie z tego nic nie robie. Myślałam nad tym i to długo, ale jak na tej wystawce nie wystartuje to znowu będzie takie odkładanie tego w czasie. Postaram się jeszcze coś z ta ceną zrobić, ale pewnie to się na nic zda. A list oczywiście mogę wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Poznań to jeszcze nic, bo bardziej prestiżowa wystawa, ale Cz-wa? Śmiać się czy płakać?

[quote]Myślałam nad tym i to długo, ale jak na tej wystawce nie wystartuje to znowu będzie takie odkładanie tego w czasie.[/quote]Ja na swój debiut czekałam długo, ale opłacało się. Na śląsku jest dużo wystaw i ceny są niższe niż w Częstochowie, więc (jeśli chcesz ofc.) mogłabyś się jednak powstrzymać z Cz-wą, niech widzą że takimi cenami to nas na pewno nie przyciągną. Ale to twoja decyzja, zrobisz jak zechcesz.

[quote]Postaram się jeszcze coś z ta ceną zrobić, ale pewnie to się na nic zda.[/quote]Jasne że to nic nie da na chwilę obecną. Cz-wa już postanowiła że albo MP za 50zł, albo wcale. Żenua :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...