Jump to content
Dogomania

Husky z parku MA SUPER DOMEK!


iskra_wroc

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, ciekawy wszystkiego chodzi za nami krok w krok zby tylko z domu wyjść ale jednak trochę się boi nieufnie daje się głaskać. Do dzieci raczej spokojnie,wręcz olewająco:)
Leży sobie wygodnie na dywaniku, swoje łóżeczko narazie omija, ale zobaczymy:) Mam nadzieję że będzie z nami szczęśliwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FADO(HAJS)']Super, ciekawy wszystkiego chodzi za nami krok w krok zby tylko z domu wyjść ale jednak trochę się boi nieufnie daje się głaskać. Do dzieci raczej spokojnie,wręcz olewająco:)
Leży sobie wygodnie na dywaniku, swoje łóżeczko narazie omija, ale zobaczymy:) Mam nadzieję że będzie z nami szczęśliwy[/QUOTE]

Oj napewno będzie szczęśliwy :) trzeba mu dać troszkę czasu na zaklimatyzowanie się :) Na lepszy domek mały nie mógł trafić :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

Jestem przeszczęśliwa, że Fado wreszcie ma swoich ludzi. Napewno chłopak dojdzie do siebie, pokocha Was całym serduchem i przestanie się bać ludzi.
Tak cichutko podpowiem, że dobrze byłoby gdybyscie wyprowadzali go na spacerki na smyczy podpiętej do szelek i do obroży - żeby mu do główki nie przyszło zwiać ;)
Trzymam kciuki i do zobaczenia na wspólnych spacerach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Witajcie!

Jestem przeszczęśliwa, że Fado wreszcie ma swoich ludzi. Napewno chłopak dojdzie do siebie, pokocha Was całym serduchem i przestanie się bać ludzi.
Tak cichutko podpowiem, że dobrze byłoby gdybyscie wyprowadzali go na spacerki na smyczy podpiętej do szelek i do obroży - żeby mu do główki nie przyszło zwiać ;)
Trzymam kciuki i do zobaczenia na wspólnych spacerach :)[/QUOTE]
Dzięki za podpowiedź dzisiaj założe mu obroże. W nocy spał sobie cichutko jak mysz pod miotłą:) Potem jedzie zobaczyć resztę rodziny babcię i wujka:D

Link to comment
Share on other sites

U mnie jak był dopiero co zgarnięty z parku (czyt. wygłodniały) to Panisko jadło na leżąco. Jadł wtedy Orijena i micha znikała w mgnieniu oka. Po schroniskowych papkach, może nie chcieć mu się gryźć:D
Tak z ciekawości - czym karmicie?


Oto jak Wielmożny Pan zajadał obiad
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/852/p030411184701.jpg/][IMG=http://img852.imageshack.us/img852/158/p030411184701.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FADO(HAJS)']Ale zauważyłam jedno dziwne zachowanie. przewraca miskę z jedzeniem na podłogę, trochę podziubie karmy i koniec. Dopiero jak podejd e i dam mu z ręki to wcina aż mu się uszy trzęsą:)[/QUOTE]


to karmcie go z reki, to jest tez super sposob na umocnienie wiezi z psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']to karmcie go z reki, to jest tez super sposob na umocnienie wiezi z psem.[/QUOTE]

Monika ma racje tym bardziej, że on napewno jest jeszcze przerażony nowym miejscem i ludźmi. Podchodzi już do was czy jeszcze niezabardzo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Monika ma racje tym bardziej, że on napewno jest jeszcze przerażony nowym miejscem i ludźmi. Podchodzi już do was czy jeszcze niezabardzo?[/QUOTE]

to zależy czasem tak czasem trzyma dystans ale chodzi krok w krok, dzisiaj wieczorem na wychodnym nawet ładnie się sluchał i daje się smyrać po brzuszku jest wtedy w siódmym niebie i zapomina że jest nowy:)

Link to comment
Share on other sites

O to super, bo już się przyzwyczaja :) Jak ja się ciesze, że ma taki dobry domek [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,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[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...