Jump to content
Dogomania

Apel o pomoc dla schroniska we Wrześni! Chcą je zamknąć i pozbyć się problemu = psów


Huski

Recommended Posts

Kiedy jest za długo cisza to znaczy, ze niedobrze i jest tego potwierdzenie.Nam nic nie odpowiedziano, tylko, że za tydzień czy dwa dostaniemy odpowiedź.Widocznie już kombinowali. Ciekawe, czy ktoś pojedzie do Białogardu po swojego psa? Jeżeli jutro nie dostaniemy odpowiedzi to robimy PIKIETĘ, widocznie pan burmistrz, chce aby Września była sławna.Nie dopuścimy do tego, aby zlikwidowano schronisko, a psy wywieziono.Słuchajcie, ja jutro dzwonię i zawiadomię, kiedy robimy.Powiadomię media i telewizję, oraz kogo się da.Może TVN ?No a potem, ma nas na każdej prestiżowej imprezie tych nie brakuje.Trzeba powiadomić partnerskie miasta w Niemczech i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytała o tym schronisku, niestety drugie Wojtyszki.400 psów a powinno być 150. pan Harłacz to despota i raczej lubi pieniądze, 46 gmin podpisało umowę, adopcji zero, nie ma kuchni, więc nawet małe psy jedza kości...itp Matko, czy ten burmistrz Wrześni oszalał ? No to pięknie, samo życie pies to odpad komunalny....Zagryzienia w tym schronisku to norma.

Link to comment
Share on other sites

[B]PROSIMY O POMOC DLA PSOW SCHRONISKOWYCH!!!!!!:placz::placz:[/B]

[B]WLADZE SCHRONISKA BEZ UZGODNIENIA Z ORGANIZACJAMI PROZWIERZECYMI Z DNIEM 1 MAJA WYSYLAJA WSZYSTKIE PSY DO HARLACZA! CO SIE STANIE Z TYMI PSAMI?:placz::placz:[/B]
[B]NIE POZWOLMY ZEBY SCHRONISKO ZOSTALO ZAMKNITE ![/B]

WIDAC ZE WLADZE MIASTA ZUPELNIE NIE LICZA SIE Z ORG:PROZWIERZECYMI MAJA PO PROSTU JE W D::::E.
Te metody zakrawaja na komunistyczny dyktat .Obrzydliwe metody.:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzamy, czy psy maja jechać 1 maja czy od 1 maja.Jezeli 1 maja to robimy pikietę 1 maja na Rynku i zbieramy podpisy mieszkańców pod petycją do burmistrza Wrześni oraz pod schroniskiem aby nie dopuścić do wywozu.Czekamy na potwierdzenie.Jeżeli tak, to potrzebujemy wolontariuszy na 1 maja do Wrześni.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z komendantem strazy, i zaraz tez powiadomie o tym fakcie parlamentarny zespol dla zwierzat.
Obserwujcie dalej kroki we Wrzesni bo ja nie ogarne wszystkiego. Poinformowalm komendanta SM o swoich krokach, radzilam tez o wstrzymanie sie z podjeta decyzja. Posel Suski juz powiadomiony, czekam na odp. i ewentualne podjecie krokow do kontroli w tej placowce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jestem po rozmowie z komendantem strazy, i zaraz tez powiadomie o tym fakcie parlamentarny zespol dla zwierzat.
Obserwujcie dalej kroki we Wrzesni bo ja nie ogarne wszystkiego. Poinformowalm komendanta SM o swoich krokach, radzilam tez o wstrzymanie sie z podjeta decyzja. Posel Suski juz powiadomiony, czekam na odp. i ewentualne podjecie krokow do kontroli w tej placowce.[/QUOTE]

:kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z mariamc, mam zgodę na rozpowszechnianie jej wywiadu za co bardzo dziękuje.

mariamc napisała cyt:"
[URL]http://www.gawex.pl/informacje/wideo/283[/URL]

Z pozdrowieniami dla wszystkich wielbicieli harłacza!
Czekam na odzew, to dopiero początek!!!!! "

Link to comment
Share on other sites

Powiatowy umywa ręce, miejscowe media także.Psy są już sprzedane. Słuchajcie robimy pikietę 3 maja o godz.11 na Rynku we Wrześni.Zawiadamiamy media , zbieramy podpisy pod Petycją o odwołaniu decyzji burmistrza przez mieszkańców niebiednego miasta..Burmistrz ma nas w nosie i tyle.Tyle rozmów, negocjacji i nic.My jako organizacja przedstawiliśmy plan aby polepszyć schronisko i nic.Chodzi o 100 tys, które gmina wyda lekką ręką, widocznie ziemia na której soi schronisko warta jest o wiele więcej.

Link to comment
Share on other sites

Wiem to tylko z relacji osoby, która rozmawiała z powiatowym, że ponoć wojewódzki nie ma nic do tego.Jaka jest prawda zobaczymy, bo także zostało wysłane pismo.Nie wierzę, że tak jest ale może skoro tak będzie to wojewódzki jest do kitu i mało wiarygodny dla mnie.Poza tym napisane było już kiedyś do niego o tym fakcie i odpowiedzi nie otrzymaliśmy.Nie było także odpowiedzi od wojewody i paru innych.Zero zaintresowania.Lepiej dać order, wybudować pomnik.

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawde Marysia jestt zabita?

Zaproscie do pikiety inne organizacje prozwierzece z okolic i Poznania,zabirzcie swoich przyjaciol rodziny.
na cito mozna zrobic ulotki i porozwieszac w miescie Wrzesnia ,Gniezno i okolicy.Musi byc duzo osob ,
Nalezy zbierac podpisy pod petycja .Juz sie denerwuje zeby tylko duzo osob przyszlo i media moze z miasta Poznania.
Pani Basia zna osobe z telewizji poznanskiej i gazety moze i ja zaprosic.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że bierzesz Huskiego, bo kiedy odjeżdżałam ze schroniska, on śpiewał, zabierz mnie.Niestety mam Huskiego dominanta i drugi nie wchodził w grę.Super.Ale bierz go, bo nie wiadomo nic? Ja zabrałam suczkę Lunę i mam nadzieję, że może wezmę jeszcze jedną.Potem pomyślę o adopcji. Pikieta jest 3 maja o godz.11.00 na Rynku we Wrześni.Tam jest Urząd Miasta i urzęduje burmistrz, który sprzedał psy do najgorszego schroniska w Polsce po Wojtyszkach.Liczę, że ludzie nie zawiodą, burmistrz już wie, otrzymał zawiadomienie.Szykujemy transparenty.

Pikieta we Wrześni 3 Maja o godz.11.00 Rynek przy Urzędzie Miasta.

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam ogloszenie przetargu:
[URL]http://www.wrzesnia.pl/bip/index.php?mlss=f49c6d6e48592dc09573b9d0f95d3bdd&act=1&id=13752&sid=138[/URL]
dziwi mnie jedno bo mialo trwac do 30 maja. Szukam dalej.
znalazlam
[url]http://www.wrzesnia.pl/bip/index.php?mlss=f49c6d6e48592dc09573b9d0f95d3bdd&act=1&id=13838&sid=127[/url]
Nalezy szukac czy przetarg jest prawidlowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...