Jump to content
Dogomania

Apel o pomoc dla schroniska we Wrześni! Chcą je zamknąć i pozbyć się problemu = psów


Huski

Recommended Posts

Na pierwszy rzut oka, niby wszystko gra ale mi gra raczej w nerwach. Kiedy pomyślę, że wysłano kilkanaście psów na pewną śmierć, to w te adopcje nie wierzę. Ile oni musieli zamęczyć psów w majestacie prawa.Mam nadzieję i modlę się o to, aby ich los pokarał. Te zwierzęta im wierzyły a oni je bach do Harłacza na śmierć bez mrugnięcia okiem. To tylko może wydarzyć się w Polsce, w tym bałaganie, gdzie brylują karierowicze i zrobią wszystko aby utrzymać się przy władzy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ostatniaszansa']wybaczcie ,prosimy, tak po koleżeńsku zajrzyjcie na wątek naszych 5-ciu podrzutków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211367-Niepotrzebne-niechciane-8-9-tygodniowe-psie-dzieci"][COLOR=#4444ff]Niepotrzebne, niechciane 8-9 tygodniowe psie dzieci[/COLOR][/URL]
Ewa[/QUOTE]
bardzo bym chciala tym bakom pomoc ,ale nie wiem jak?

Link to comment
Share on other sites

Ponoć była jedna z wolontariuszek, ale nie podzieliła się z nami swymi wrażeniami. Oczywiście, że chcemy jechać, ale jak sprawdzimy, czy to te psy ? Imion nie miały, nr nie miały, czipów także. Do dzisiaj nie ma odpowiedzi na nasze zabiegi i pisma, to tajemnica tajemnic. Burmistrz Wrześni nie odpowiada, za to opowiada, że dopadły go jakieś dewotki z jakiejś zwariowanej organizacji i piją z niego krew.Żartuję, ale podobnie opowieści krążą po Wrześni. Biedny burmistrz i pozostali. Poza tym, ja w adopcje u Harłacza nie wierzę, bo akurat psy z Wrześni miały szczęście i znalazły domki ? Chyba domek pod ziemią? Oczywiscie, że trzeba drążyc temat, bo ponoć umowę podpisali i muszą dokonać morderstwa do końca, bo zapłacą karę.Polskie piekiełko i bezduszność władzy. Kamień łupany.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze WW rubryka "Co słychać"

"Od początku przyszłego tygodnia po domach na terenie gminy Września będą chodzić harcerze ze Związku Drużyn Wrzos.
Nie będą jednak zbierac pieniędzy, a pokazywać albumy z psami z wrzesińskiego schroniska. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców do adopcji czworonogów.
Obecnie w przytulisku przy ul. Sikorskiego przebywa 75 psów."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BorsukWiosenny']Dzisiejsze WW rubryka "Co słychać"

"Od początku przyszłego tygodnia po domach na terenie gminy Września będą chodzić harcerze ze Związku Drużyn Wrzos.
Nie będą jednak zbierac pieniędzy, a pokazywać albumy z psami z wrzesińskiego schroniska. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców do adopcji czworonogów.
Obecnie w przytulisku przy ul. Sikorskiego przebywa 75 psów."[/QUOTE]
Juz to ja wiem jak te adopcje wygladaja,i jak te psy pozniej wegetuja.adoptuja byle jak byle gdzie!

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że w ramach promocji, tym razem nie będą dodawać małego kotka. No i koniecznie musza podjeżdzać samochody z otwartym bagażnikiem, bo gdzie indziej wsadzić psa ? Na siedzenie, broń Boże, potem tylko z bagażnika na łańcuch, koniecznie. Przecież tego nikt nie sprawdzi. Bo kto ?

Link to comment
Share on other sites

Miałam być w schronisku w zeszłą niedzielę, niestety okazało się, że pracownik zaczął wcześniej pracę a póżniej miał wyjazd po psy. Po za tym aby robić zdjęcia trzeba mieć zgodę komendanta.... MyszkaMiki ponoć sfotografowała wszystkie psy, z kartotek wzięła opisy, ale gdzie umieściła zdjęcia nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Ata odezwij sie, bo zagubilam twoj nr.Komorka wpadla mi do wody i kapisko, wszystko sie zmylo. A wszyscy spia i nie bede ich budzic. Co tam we Wrzesni, tak pada a te bidule w tych strasznych betonowych bunkrach.Czy sa szczeniaki ? Jak tam adopcje ? Czy sa wolontariusze ? A ta Myszka-Miki to ma chody ? Czekam.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że są wakacje, ale czy niektórzy nie mają słomianego zapału ?Niby sprawy formalne czyli papierkowe swoją droga ale najważniejsze są psy ? Gdzie one w tym wszystkim ? Tam nie ma wolontariuszy i wiadomo, że nie będzie, bo po co odkrywać tajemnice przed obcymi ? Kiedy nie ma wolontariuszy, to można wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Ja we Wrzesniu organizuje u was ata,, Zerwijmy Łańcuchy ''moze by tak wziasc zdjęcia psów które sa do adopcji i przywieszać do budy <bud> chyba ze pozwoli komendant aby zabrac kilka psów <z 2/3>na happening:) to i je się pokaże :) mam dom dla owczarka niem . od was ale nie wiem czy jest w schronisku potem wysle zdj psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']Ja we Wrzesniu organizuje u was ata,, Zerwijmy Łańcuchy ''moze by tak wziasc zdjęcia psów które sa do adopcji i przywieszać do budy <bud> chyba ze pozwoli komendant aby zabrac kilka psów <z 2/3>na happening:) to i je się pokaże :) mam dom dla owczarka niem . od was ale nie wiem czy jest w schronisku potem wysle zdj psa[/QUOTE]

wsoanaila godna polecenia akcja
Pola ,ale owczarek chyba nie do kojca czy budy?

Link to comment
Share on other sites

A niby dlaczego nie do budy? To, że pies mieszka w budzie, a nie na kanapie nie oznacza wcale, że będzie miał źle. Jeden z moich psów mieszka w budzie i nie widzę w tym nic złego. Ma ogród do biegania, wstęp do domu, spacery, psich towarzyszy do zabawy, bardzo dużo kontaktu z człowiekiem. Ma swój ogrodzony kawałek na którym jest czasem zamykana, ale jakoś nie cierpi z tego powodu. Wręcz przeciwnie, to bardzo pogodny pies, a budę uważa za swój azyl - sama chodzi tam odpoczywać. Ale widocznie lepszy schroniskowy kojec niż buda w odpowiednim domu.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000FF][FONT="MS Shell Dlg 2"][U][URL]http://www.nowawrzesnia.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=162:ruszyła-akcja-przygarnij-psa-+-galeria&Itemid=53[/URL][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"][COLOR=#0000FF][FONT="MS Shell Dlg 2"][U][URL]http://wrzesnia.naszemiasto.pl/artykul/1021521,harcerze-namawiaja-do-adopcji-czworonogow,id,t.html#27c7755eebbf3d13,1,3,4[/URL][/U][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"][COLOR=#0000FF][FONT="MS Shell Dlg 2"][U][URL]http://www.tv.gniezno.pl/news/id/4075/Harcerze_namawiaja_do_adopcji.html[/URL][/U][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']wsoanaila godna polecenia akcja
Pola ,ale owczarek chyba nie do kojca czy budy?[/QUOTE]


owczarek do domu spanie na korytarzu na legowisku w dzień może biegać na dworze po ogrodzie .Buda to nic złego dla psa jeśli jest ocieplona i pies nie wisi przy niej na łańcuchu całe życie lub nie jest to piesek który ma krótka sierść ,.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...