Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']Lilka pakuj Tilkę do domu :multi: domek sprawdzony, jest super :multi:[/QUOTE]

Dzięki Bogu, bo przy mojej cierpliwości ten złodziej długo by nie pożył ;). Dziś mi ukradła takie zapachy wkłady (świeczki) i zeżarła 3,5.Podobno nic jej nie będzie.Ewentualnie może się zapchać, więc musimy obserwować.Czyli w związku z tym, że robi raz na 1,5-2 dni martwić się dopiero po 5 ;)?
[quote name='zerduszko']Ale tak bez wieści Phi, tajniaczki :shake:[/QUOTE]

Wolę się nie podniecać zbyt wcześnie, bo przy poprzednich razach była porażka ;P
[quote name='Margi']Nawet słowem nie pisnęły.[/QUOTE]
Powiedziałam mężowi, w pracy dziewczynom :eviltong:
[quote name='malawaszka']no kurcze ja działam jak zawsze, a jak Lilka ma tymczasa to nie chciałam jej się wcinać i pisać no - a Ona taka skryta jest :lol:[/QUOTE]
Oj tam od razu skryta
[quote name='Margi']Już teraz to wszystko jedno kto miał powiedzieć.Ważne że dziewczyna ma domek.:multi:[/QUOTE]

No cieszę się, bo z tym wariatem będzie ciężko.Pani poznała Tilę na zewnątrz i chyba zbytnio jej zachowanie jej nie odstraszyło :evil_lol:
[quote name='Saththa']Super :multi:


:):) CZekamy na nastepna tymczasowiczkę;)[/QUOTE]

No czekamy, ale jeszcze chwilę, bo w niedzielę wyjeżdżamy na prawie dwa tygodnie.No chyba , że nam ktoś na działkę przywiezie :)
[quote name='wilczy zew']To kiedy wyjazd?[/QUOTE]

4-tego jak Pani będzie nadal zdecydowana.Wcześniej nie bardzo ma jak, a nie chce zostawiać jej samej z mężem i kotami.Odbierze ją od nas z działki.Pani ma córkę pod Warszawą :)

Link to comment
Share on other sites

W ogóle mój mąż to niewdzięcznik.Zaparzyłam mu świeżo zakupiona, ciężko zdobytą, super zdrową herbatkę z liści papai.Chyba mu nie smakowała, bo powiedział "ja p...dolę jaka ohydna chyba się zaraz porzygam idę sobie posłodzić"...wraca za chwilę "k...a nic nie pomogło, wolę dziurawca...o k jakie to niedobre".W sumie nie wiem o co mu chodzi, bo w cale nie jest zła.Fakt lody śmietankowe to to nie są , ale bez przesady, piłam gorsze rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha u mnie to pewnie ja bym tak zareagowała bo Jarek jakoś takie rózne ziółka daje radę pić - ja nie[/QUOTE]

Ha,ha,ha ja tak zareagowałam na jedno zioło.Nazywa się lukrecja, obrzydlistwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o fuuujjjjjj smak lukrecji znam tylko z takich żelkowych czarnych ... lukrecji :lol: OHYDA! nie wiem jak ktoś może to jeść bleee - nie wiedziałam nawet, że to zielsko jest :oops:[/QUOTE]

No ohyda, ale fajna np. przy nieżytach dróg oddechowych.Z tym, że też trzeba na to zioło uważać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Że go zmusiłaś do picia tego szacun :lol: Mój jak wypije herbatkę "owocową" to jest sukces ;)[/QUOTE]

Wypił, bo powiedziałam "więcej Ci ch... nie zrobię" ;).Owocowe to pije, żeń-szeń, czerwoną i zieloną, niektóre zioła też.Ta mu nie podeszła, bo jest z goryczką.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego one są takie wredne na koniec :(?No tak się do mnie Tuli jak nigdy wcześniej, grzecznie bez całowania, świrowania, po prostu mocno się tuli.I z Leosiem tak świetnie się bawią, ją najbardziej polubił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...