Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teraz tak patrze co napisałem kilka postów temu - w sprawie wagi chudego :evilbat: oczywiście lekko przesadziłem :D :D :D
nie wiem dlaczego ale podałemwage AST :oops:
oczywiście nie ma29 kg tylko w granicach 19 :D :D :D - ( totalne zamroczenie) sooooory za pomłkę :wink:

aaa i jeszcze jedno - wielkie brawa dla autorów biuletynu o softach :angel: tak trzymać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na Kaliningrad, mowisz? Z tego co sie orientuje to jest .....jutro. Jedni moi znajomi jada [size=1]z Nugatem, pewnie sie orientujesz o kogo chodzi 8) [/size].

A propos zdjecia Bon Ton Bon Chance, to szkoda ze dopiero teraz zobaczyles :o - juz dawno jest na stronie hodowli Bonfire :wink: Tez strasznie mi sie podoba strzyzenie, zreszta pies sam w sobie jest bardzo ladny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978']teraz tak patrze co napisałem kilka postów temu - w sprawie wagi chudego :evilbat: oczywiście lekko przesadziłem :D :D :D
nie wiem dlaczego ale podałemwage AST :oops:
oczywiście nie ma29 kg tylko w granicach 19 :D :D :D - ( totalne zamroczenie) sooooory za pomłkę :wink: [/quote]

No to odetchnelam z ulga, bo juz myslalam, ze Gaja z podobna waga polamalaby sie na tych szczudlowych lapach :lol: :lol:
Niezle zamroczenie :lol: :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978']
aaa i jeszcze jedno - wielkie brawa dla autorów biuletynu o softach :angel: tak trzymać :wink:[/quote]

Przekaze Siedzacemu Wolowi, bo to on[size=1](a)[/size] jest pomyslodawca i redaktorem "PSZENICZNIAKA". Z tego co wiem, kolejny mumer ma sie ukazac w lipcu, beda tam takze zamieszczone moje prace [size=2]mam nadzieje, ze wybaczycie mi mala autoreklame :oops: [/size]

Link to comment
Share on other sites

chcę ją całkowicie zmienić więc niebawem wskoczy już zpełnymi aktualizacjami :wink:

aaa i uzupełniając osiągniecie Lilu wporownaniu wygrała z tatusiem :wink: a na wyborach bis junior odpadla dopiero potrzeciej selekcji :wink:

wielkie dzięki dla Marty za super pokazanie małej :wink: i dla Kasi za podcięcie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978']dzisiaj na wystawie w Wałbrzychu mala LILU dostała Zw. Mł.i Zw. Rasy :angel: :angel: :angel:[/quote] [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21636&postdays=0&postorder=asc&start=210]Tutaj[/url] znajdziecie fajne jej zdjęcie (a w każdym razie zdjęcie jakiejś ślicznej młodziutkiej softki z Wałbrzycha - może zbyt pochopnie zakładam, że była tylko jedna).

Link to comment
Share on other sites

wszyscy widzieli ze zrobilas kawal dobrej roboty więc juz nie bądź taka skromna :wink:

tu widać czarno na białym :D

jeszcze raz wielkie dzieki :calus: :calus: :calus:

[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img177.echo.cx/img177/3408/lilu58ed.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Marta :calus: dzieki :D . Lilu wypadla super :D ...wkoncu Magikiem zostaniesz 8) . Lilu jak zahipnotyzowana w Ciebie :angel: .

Zdjec mam sporo ale musze je wrzucic na server :wink: ...wiec prosze o troszke cierpliwosci, bo po powrocie mam urwanie glowy :roll: .

Dziekuje Kasi i Marcinowi :D ...Oni juz wiedza za co :wink: .


Caly czas nie moge uwierzyc ze wygrala z Fariddem :angel:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...