Jump to content
Dogomania

Olsztyn


Pluciarz

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ludzie będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio ze strony, gdzie mogą oddać podpis na petycji papierowej. A takie podpisy sa najważniejsze ! ! ! Pamiętajcie, ze nie każdy kto trafia na stronę ma czas szukać na DGM takich punktów, a o plakatach może nawet nie wiedzieć, jeśli dowiedział się z innego źródła.

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: [quote name='Pluciarz']Uwaga Olsztyn !!!
Zbiórka wszystkich chętnych do pomocy w akcji w sobotę (23.09.06r.) o godz. 10,00 przy Wysokiej Bramie (Starówka) - tramwaj.
Pozdrawiam i do zobaczenia.[/quote]

Osobom niepełnoletnim przypominam o pisemnej zgodzie rodziców na udział w akcji. Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pluciarz']Uwaga Olsztyn !!!
Zbiórka wszystkich chętnych do pomocy w akcji w sobotę (23.09.06r.) o godz. 10,00 przy Wysokiej Bramie (Starówka) - tramwaj.
Pozdrawiam i do zobaczenia.[/quote]


Szkoda, ze dopiero dzis to przeczytalam.:mad:
Na pewno bym przyszla i kolezanki bym zabrala :placz:
Beda jeszcze jakies zbiorki??

Link to comment
Share on other sites

osz ja spróbuje dotrzec tylko niewiem czy mi sie uda bo 30.09 mam wesele (nie moje ;d) ale niewiem o której godzinie xDD
------
jak cos prosze o kontakt na komórke (w tyg. od 15-20 w sob-niedz. od 11-21) albo maila bo ja żadko wchodze niestety na forum i żem zacofana.

pozdrawiam,
Kasia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Heather']osz ja spróbuje dotrzec tylko niewiem czy mi sie uda bo 30.09 mam wesele (nie moje ;d) ale niewiem o której godzinie xDD
------
jak cos prosze o kontakt na komórke (w tyg. od 15-20 w sob-niedz. od 11-21) albo maila bo ja żadko wchodze niestety na forum i żem zacofana.

pozdrawiam,
Kasia.[/quote]

Poproszę o numer komórki, gdyż nie wiem do kogo mam zadzwonić.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Na najbliższą sobotę szykuje się nam duża grupa osób do zbierania podpisów na listach do petycji :multi: i zabraknie nam :razz: sztywnych podkładek pod listy. Proszę, kto może, aby zabrać z domu jakiś duży zeszyt w twardej okładce, książkę itp... Do zobaczenia przy tramwaju !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='potek']W szczytnie troche plakatów porozwieszane jest musze isc do drukarni i dodrukowac, moze są chetni do pomocy rozwieszania plakatów?[/quote]

Spróbuj poszukać chętnych wśród młodzieży licealnej i powodzenia w drukarni. Pozdrawiam i trzymamy za Was kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Ku pokrzepieniu serc dla wszystkich koordynatorów, ich pomocników i sympatyków całej akcji : [/B][/COLOR]

[URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05"][B]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/B][/URL]

Sądzę ze to najlepszy przykład na to, że tego typu akcje jak nasza mają sens i prędzej czy później przyniosą pozytywne efekty.
Miejmy nadzieję że to początek gruntownych zmian w naszym kraju.
[B]To także WASZA zasługa.[/B]:multi:

Link to comment
Share on other sites

Uwaga Olsztyn - potrzebujemy wolontariuszy do zbierania podpisów 19 października (czwartek) w Urzędzie Wojewódzkim. W dużej sali zaczyna się Uniwersytet Trzeciego Wieku - będzie dużo ludzi, a my już jesteśmy "zagospodarowani" w innych miejscach w tym czasie.
Mój tel. 512 35 80 60 - zapraszam. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jutro zbiórka wolontariuszy o 10,00 przy tramwaju (Wysoka Brama), jak zwykle. Jest Dzień z Pupilem na Starówce :multi: i będzie dużo ludzi z pieskami.
Mamy już obgadaną sprawę z organizatorami imprezy. Będą naszą akcję nagłaśniać i zachęcać do podpisywania petycji. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy. Do zobaczenia. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety to juz ostatni weekend kiedy tramwaj bedzie stanowil nasza baze wypadowa :( w poniedzialek albo rano albo popoludniu zostanie odholowany na zajezdnie MPK Olsztyn i zapadnie w sen zimowy, podczas ktorego bedzie mial zrobione drobne naprawy remontowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć Wszystkim. Dnia 28 i 29 października będą organizowane dwie ostatnie wielkie akcje "Stop Okrucieństwu". W związku z tym potrzebujemy jak najwiecej wolontariuszy w tych dniach. Chętnych proszę o kontakt pod numer 513 079 775 lub 512 358 060. Spotykamy się o 10 pod Wysoką Bramą. DLa osób niepełnoletnich potrzebna pisemna zgoda rodzica. Przynieście też podkładki.

Link to comment
Share on other sites

Tak trzymać Przemas. Właśnie podliczyłam ile dotąd mamy zebranych podpisów i chyba jest nieźle. Głosów ważnych (z PESELEM i bez braków) mamy - 6.404, plus 404 (nie wiem czy ważne bo brak PESELu, ale jest podany adres zamieszkania), głosów nieważnych (brak podpisu, osoba niepełnoletnia itp.) - 141. Powoli zaczynajmy zbierać listy pozostawione w różnych punktach miasta i w zależności ile tam będzie podpisów pozostawiajmy jeszcze kilka pustych petycji. Mam jeszce trochę materiałów na te ostatnie dwa tygodnie, jak komuś brakuje - zapraszam.
Jestem z Was wolontariuszy dumna i wdzięczna społeczności naszego miasta. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ja swoje zbieranie podpisow koncze zebraniem ich na swojej uczelnii i odebraniem list z miejsc w ktorych zostawialem, wiec niestety ale 28 i 29 mnie nie bedzie na tej akcji bo raz,ze czasu nie mam , dwa,ze mam problemy zdrowotne z psem i tak za bardzo nie mam juz czasu ale mysle,ze wam sie uda dalej to ciagnac i dziekuje wszystkim ,ktorzy sie zaangazowali w Olsztynie w ta akcje i tym ktorych mialem okazje poznac miedzy innymi Przemka i Lucyne , no i oczywiscie nasza Marte koordynatorke jedyna i najlepsza na swiecie,drugiej takie nie znajdziecie ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Dzis zebralam petycje na Starym Miescie. Na wielkie uznanie zasluguje pub Express i Zaulek-sa naprawde zaanagazowani. Chwala im:loveu:
Przemas obejdzie punkty blisko jego miejsca zamieszkania, tam, gdzie zostawilam petycje wczesniej.

No i oczywiscie wespre akcje w ostatnia sobote i niedziele, o ile nie bede musiala wyjechac.

Link to comment
Share on other sites

Przypominam wszystkim, którzy zostawiali petycje w sklepach, punktach usługowych, bibliotekach, szkołach itp... o pozbieraniu petycji. Jak ktoś zapomniał gdzie zostawiał to ja mam większość miejsc spisane i służę pomocą. Zasada jest taka - każdy odbiera petycje z miejsc, w których je osobiście zostawiał. Proponuję, aby wszystkie petycje pozbierać najdalej do dnia 26 października i złożyć je u mnie 27-go lub na Starówce (koło fontanny) 28-go. 30-31 październik zostawiam na sprawdzenie i policzenie pozbieranych głosów oraz wysyłkę. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...