Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Na tym watku, jest cala masa linkow, jak dzialaja mafie, ktore wywoza psy za granice.
Sa tam miedzy innymi pseudo org. i prywatne osoby ktore wywoza psy masowo a pozniej slad po tych bidach ginie.
Kazdy myslacy, wie ze ten proceder trwa dlugie lata a Niemcy nie sa z gumy. Tak jak wszedzie rynek jest juz nasycony i tu nasuwa sie pytanie, gdzie trafiaja psy wywozone z Polski? Po za tym masowy wywoz psow jest nielegalny, wiec jesli chcemy zeby w Polsce bylo przestrzegane prawo to zacznijmy sami je przestrzegac a nie namawiac do jego lamania.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwoł-Głów-Lek-Wet-oraz-wywózek-psów-do-Niemiec/page115[/URL]

Wrocmy jednak do schroniska w Swarzedzu. Pisanie tutaj na dogo o ratunek dla tego obiektu jest bez sensu. W takich przypadkach trzeba pokazac dzialania dotyczace schroniska w Swarzedzu prawnikowi, ktory byc moze majac podstawy do wniesienia wniosku do sadu wystapi jako pelnomocnik w sprawie.
Tylko prawnik majacy pelnomocnictwo w sprawie ma wglad do akt i sprawdzic czy Zarzad dziala zgodnie z wola osoby ktora przekazala obiekt.[/QUOTE]
Aha,Ado chyba rozumiem ,bo czytałam to o tych Niemcach i aam ni rusz nie wiedziałam o co chodzi.
Byłam w tym schronie ze 2-3 lata temu i widziałam jak Niecy czipowali i odrobaczali oraz odpchliwali schroniskowe psy.Czyli na pewno ,żeby je sobie przygotowac w jakiej kolejnosci je potem zjadać,albo na nich eksperymentować.Podaj tylko te dowody i już ten temat zakonczymy.A propos-czy jestes z TOZu?
Co do tej drugiej Twojej wypowiedzi-szalenie madra.Wyznacz osoby,a może Ty byś poszła do tego prawnika i to wszystko załatwiła,
Ja będę lepiej sledziła tych Niemców,a Ty załatw
te sprawy prawnicze.OK?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pelargonia']Aha,Ado chyba rozumiem ,bo czytałam to o tych Niemcach i aam ni rusz nie wiedziałam o co chodzi.
Byłam w tym schronie ze 2-3 lata temu i widziałam jak Niecy czipowali i odrobaczali oraz odpchliwali schroniskowe psy.Czyli na pewno ,żeby je sobie przygotowac w jakiej kolejnosci je potem zjadać,albo na nich eksperymentować.Podaj tylko te dowody i już ten temat zakonczymy.A propos-czy jestes z TOZu?
Co do tej drugiej Twojej wypowiedzi-szalenie madra.Wyznacz osoby,a może Ty byś poszła do tego prawnika i to wszystko załatwiła,
Ja będę lepiej sledziła tych Niemców,a Ty załatw
te sprawy prawnicze.OK?[/QUOTE]

dobre ,trafilas w same sedno:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Judzę? Nie, moi drodzy wolontariusze. Ja złożyłam w imieniu fundacji oskarżenie o znęcaniu się nad zwierzętami ;)
Co do kojca i do Guru - wszelkie zażalenia proszę kierować do fundacji Animal Security, która kojec przejęła. Ja tylko pośredniczyłam w rozmowach. Kojec nie jest, nie był i nie będzie u mnie. Nie jestem również w zarządzie Animal Security.
Nie obchodzi mnie jak jest u pana Piotra - obchodzi mnie to, ze konkretny pies prawie zdechł. A jako, że nie jestem wolontariuszem swarzędzkim, mam prawo nie wiedzieć o chorobach nowotworowych psów - bo i po co mi ta wiedza, skoro nie przyjeżdżam do schroniska?
Kolejne oszczerstwa na mój temat proszę poprzeć dowodami albo będzie rozmawiać poprzez prawników, ponieważ rzucanie bezpodstawnych oskarżeń jest karalne.
Nie chce mi się w tym wątku udzielać w taki sposób - nikomu oprócz sądu nie jestem winna żadnych wytłumaczeń - no, chyba że ktoś grzecznie poprosi i będzie chciał znać prawdę. Chcecie jątrzyć? Jątrzcie. Ale liczcie się z konsekwencjami.

Link to comment
Share on other sites

Wszedzie gdzie sie pojawiasz judzisz i macisz. Nie obchodzi nas kto przejal kojec, ze schroniska zabieralas Ty pod pretekstem adopcji Guru. Jesli pieski maja tak zle w Niemczech to podaj choc jeden konkretny przyklad poparty dowodami. Niemieckie organizacje pomagaja zwierzetom bo to fachowcy, a nie uczniowie po szkole p.SK skazanej wyrokiem sadu za znecanie sie nad zwierzetami.Przejedz sie po schroniskach w Polsce i zacznij wreszcie pomagac tym biednym i najbardziej potrzebujacym zwierzetom. W swarzedzkim schronisku mogloby obecnie zyc nawet 100 pieskow i to w godziwych warunkach. W TYM wszystkim chodzi nie o dobro pieskow tylko o zagarniecie tego co im nalezne.

Link to comment
Share on other sites

Kobiety po co te przepychanki.W Warszawie chcą zmienić statut w taki sposób że teren będzie bez prawa głosu i pieniędzy.Cała władza w Warszawie.Tym nalezy się zająć.Dotrzeć do delegatów i przedstawić im nasze stanowisko w tej sprawie.Pamietajcie bez naszej pracy i zaangażowania Warszawa nie istnieje.Po TOZ zostanie tylko szyld.
My jako członkowie TOZ mamy też prawa nie tylko obowiązki.Chyba że bedzie istniałał TOZ bez członków (tak jak było w Poznaniu).

Link to comment
Share on other sites

Macie dojscie do rodziny F,ktora zapisala na zwierzeta ten dom i dzialke?Moze Dorota ma adres?
Czy moze petycje nalezy skonstruowac z podpisami wszystkich toz.owcow?
jakie jest obecne zdanie wet.powiatowego?
Czy Toz w Warszawie otrzymal ,lub obiecano cos tam ,zeby tak czynili jak piszecie ,celem sprzedania ziemi pod budowe sklepow,stad to radyklane zmniejszenie ilosci psow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Judzę? Nie, moi drodzy wolontariusze. Ja złożyłam w imieniu fundacji oskarżenie o znęcaniu się nad zwierzętami ;)
Co do kojca i do Guru - wszelkie zażalenia proszę kierować do fundacji Animal Security, która kojec przejęła. Ja tylko pośredniczyłam w rozmowach. Kojec nie jest, nie był i nie będzie u mnie. Nie jestem również w zarządzie Animal Security.
Nie obchodzi mnie jak jest u pana Piotra - obchodzi mnie to, ze konkretny pies prawie zdechł. A jako, że nie jestem wolontariuszem swarzędzkim, mam prawo nie wiedzieć o chorobach nowotworowych psów - bo i po co mi ta wiedza, skoro nie przyjeżdżam do schroniska?
Kolejne oszczerstwa na mój temat proszę poprzeć dowodami albo będzie rozmawiać poprzez prawników, ponieważ rzucanie bezpodstawnych oskarżeń jest karalne.
Nie chce mi się w tym wątku udzielać w taki sposób - nikomu oprócz sądu nie jestem winna żadnych wytłumaczeń - no, chyba że ktoś grzecznie poprosi i będzie chciał znać prawdę. Chcecie jątrzyć? Jątrzcie. Ale liczcie się z konsekwencjami.[/QUOTE]

Komu w zasadzie się Pani odgraża?Czyżby przejeła
Pani rolę Pana JD?To nie można sie spytać już gdzie jest kojec.w końcu mienie schroniska?

Link to comment
Share on other sites

Kojec przejęła fundacja Animal Security na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego podpisanego przez panią Dorotę. Kojec jest (chyba) na terenie, z którym AS ma umowę o dom tymczasowy. Niestety, nie udzielam się w fundacji AS i nie mam pojęcia, co z kojcem. O zabraniu stamtąd psa mówiłam i przypominałam, ale przeszło to bez echa. Aż odechciewa się pomagać, jak później takie akcje się dzieją...
A i owszem, odgrażam się ludziom, którzy piszą, że kradnę. Nie sądzi pan, że jest to oszczerstwo?
Zresztą - pozdrawiam wszystkich, którzy pomagają NAPRAWDĘ, ja lecę szukać domu dla szczura z interwencji, bo nie siedzę na dupie, tylko działam non-stop ;o)

Link to comment
Share on other sites

Efektów nie widać? To zapraszam do kontaktu telefonicznego ze mną - numer jest powszechnie dostępny. Mogę przedstawić statystyki moich interwencji oraz udanych adopcji ;]
Kojec był własnością schroniska, które wydało kojec prezesowi Animal Security w mojej obecności, nie mnie. Protokuł przekazania darowizny podpisywała pani Dorota w imieniu schroniska i za zgodą i wiedzą władz schronu oraz pani prezes AS. Ja sobie siedziałam ładnie z boku przy tym.
Zabawna spawa, parę nowych osób się pojawiło... Specjalnie po to by narobić szumu. Tak sie teraz załatwia te sprawy? To ja nie wiedziałam, będę pamiętać, żeby następnym razem zamiast załatwiać sprawy między osobami zainteresowanymi, rozdmuchać sprawę publicznie bez żadnych dowodów i ściągnąć na wątek rodzinę i przyjaciół :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Efektów nie widać? To zapraszam do kontaktu telefonicznego ze mną - numer jest powszechnie dostępny. Mogę przedstawić statystyki moich interwencji oraz udanych adopcji ;]
Kojec był własnością schroniska, które wydało kojec prezesowi Animal Security w mojej obecności, nie mnie. Protokuł przekazania darowizny podpisywała pani Dorota w imieniu schroniska i za zgodą i wiedzą władz schronu oraz pani prezes AS. Ja sobie siedziałam ładnie z boku przy tym.
Zabawna spawa, parę nowych osób się pojawiło... Specjalnie po to by narobić szumu. Tak sie teraz załatwia te sprawy? To ja nie wiedziałam, będę pamiętać, żeby następnym razem zamiast załatwiać sprawy między osobami zainteresowanymi, rozdmuchać sprawę publicznie bez żadnych dowodów i ściągnąć na wątek rodzinę i przyjaciół :diabloti:[/QUOTE]
Na pewno Dorota nie jest osobą uprawnioną do wydawania mienia ze schroniska.Raczej za dużo
wkładu jej nie było,jesli nie odwrotnie.
Kojce były o ile dobrze słyszalem ofiarowane przez
tych zlych Niemcow.Inne osoby też dużo darowaly
panstwo Fitznerowie dorobek swojego życia.
I teraz wszystko jest rozgrabiane na oczach wszystkich.TOZ też był organizacją wręcz elitarną.
I co to się stało,że wlaśnie poznanski działał najgorzej,czyli wcale,a schronisko zostało może nawet celowo zniszczone,doprowadzone przez niechlujstwo do ruiny.Pani pewnie też by nie było przyjemnie jakby coś co Pani dała dla psów,pani
Dorota protokolem lub bez wydawała,To miejsce
należy się psom i kto im zabiera jest złodziejem.
A robi się wszystko by im tę ostatnią deskę ratunku zabrac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Na pewno Dorota nie jest osobą uprawnioną do wydawania mienia ze schroniska.Raczej za dużo
wkładu jej nie było,jesli nie odwrotnie.
Kojce były o ile dobrze słyszalem ofiarowane przez
tych zlych Niemcow.Inne osoby też dużo darowaly
panstwo Fitznerowie dorobek swojego życia.
I teraz wszystko jest rozgrabiane na oczach wszystkich.TOZ też był organizacją wręcz elitarną.
I co to się stało,że wlaśnie poznanski działał najgorzej,czyli wcale,a schronisko zostało może nawet celowo zniszczone,doprowadzone przez niechlujstwo do ruiny.Pani pewnie też by nie było przyjemnie jakby coś co Pani dała dla psów,pani
Dorota protokolem lub bez wydawała,To miejsce
należy się psom i kto im zabiera jest złodziejem.
A robi się wszystko by im tę ostatnią deskę ratunku zabrac[/QUOTE]
Zyga masz calkowita racje,widzisz najtragiczniejsze jest to ,ze zawsze sie dobija slabszego ,a w tym przypadku to sa te biedne psy.
Tak sie zastanawiam ,czy te osoby co sie upominaja o mienie psow ,wniosly jakas cegielke ,zeby psom bylo lepiej w tym schronisku.
czy chociaz jeden kojec itp sfinansowaly,czy psom karme kupowaly ,leczyly?teraz jak dzieki sponsorom-osobom prywatynm schronisko dzwignelo sie z ruiny , wyszystko chca zagarnac i sie mieniem psow podzielic.To nie sa zadni milosnicy zwierzat ,to sa "parazyty"
Takich placowek jak ta powinna byc uchroniona przed parazytami i spelniac role schroniska tak jak dotychczas spelnia.Przeciez wladze powinny likwidowac komunistyczne obozy przetrzymywania psow 200-1000 psow ,a budowac lub chronic przed utrata czy ruina male schroniska w ktorych psy maja dobrze-mysle o swarzedzkim schronisku.Bo nazwa schronisko pasuje do tego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Pani Natalio!
Proszę skupić się na pomocy psom.Wszelkie pyskówki nie są dobrze widziane na naszym forum.
Jest tyle do zrobienia w TOZ.Czy nie słyszała Pani o zmianach jakie nam chce zafundowac Zarząd Główny????
Teraz mamy wiele uwag do jego pracy a proponowane zmiany spowodują że będzie on zupełnie pozbawiony jakiejkolwiek kontroli terenu.
Lepiej swoją energię spozytkować na naprawę organizacji która mieni się nazwą TOZ. Oby ona była rzeczywiscie Towarzystwem Opieki nad Zwierzetami.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast sie podniecac wlasnymi zaslugami powinno sie skupic na tym watku ,nad ratowaniem psow i schroniska swarzedzkiego i zpobiec likwidacji .Nie ci co sie tak reklamuja naprawde ratuja tylko ci co ratuja ,a nie pisza .

Schronisko MUSI sluzyc dobru nikomu niechcianych, psow w potrzebie,a nie byc spieniezone bo slamazarne ,egocentryczne dzialanie wladz tozowskich w Warszawie doprowadza do ruiny ta organizacje ,a pieniadze ze sprzedazy tej placowki i okradzenie psow nie moze latac dziur w kieszeniach tych co doprowadzaja do nedzy biedne psy pod opieka tozu.Czy wladze podejmuja i moga podejmowac decyzje bez zgody czlonkow w roznych okregach tozowskich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Dobrze wiedzieć, że można być na wątku obrażanym i bardzo niegrzeczny sposób, a grzecznie tłumacząc sytuację - być jeszcze bardziej zgnojonym.
Pozdrawiam serdecznie ;][/QUOTE]
A jakbys się jednak przeniosla na inna strone?
Zaczepiasz jak możesz, a potem placzesz,ze
dzieje Ci sie krzywda.

Link to comment
Share on other sites

A może trochę grzeczniej? Nikt tutaj nie płacze, mnie dziwi po prostu poziom kultury na tym wątku. Ale to już świadczy o człowieku.
Dziękuję Wam bardzo za dostarczenie kolejnego materiału dowodowego w sprawie - pomówienia mojej osoby mogą być bardzo przydatne w toczącym się śledztwie. Zrzuty porobione, jutro pójdzie mail na policję ;)
I tyle ode mnie, wracam na wątki psów, którymi się aktualnie zajmujemy. Życzę wszystkim powodzenia w pomaganiu i jakbym mogła coś konkretnego zrobić dla psiaków ze Swarzędza - proszę o PW.
Ja stąd znikam, nie bawi mnie już odpowiadanie na ewidentne prowokacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']A może trochę grzeczniej? Nikt tutaj nie płacze, mnie dziwi po prostu poziom kultury na tym wątku. Ale to już świadczy o człowieku.
Dziękuję Wam bardzo za dostarczenie kolejnego materiału dowodowego w sprawie - pomówienia mojej osoby mogą być bardzo przydatne w toczącym się śledztwie. Zrzuty porobione, jutro pójdzie mail na policję ;)
I tyle ode mnie, wracam na wątki psów, którymi się aktualnie zajmujemy. Życzę wszystkim powodzenia w pomaganiu i jakbym mogła coś konkretnego zrobić dla psiaków ze Swarzędza - proszę o PW.
Ja stąd znikam, nie bawi mnie już odpowiadanie na ewidentne prowokacje.[/QUOTE]
Teraz to juz nic nie rozumiem ,z jedenej strony wnosicie do sadu jakies sprawy ,ktore zawsze zwiazane sa z kosztami ,nie znajac wyniku sprawy i swojej wygranej,a z drugiej strony ciagle zebrzecie o pieniadze.Zajmijcie sie ratowaniem psow ,a nie walka z ludzmi i wloczeniem sie po sadach.Na to potrzebne sa tez pieniadze i to duze.Bo nie mozna nigdy byc pewien swojej wygranej.Po drugie ten co pod kims dolki kopie moze sam w nie wpasc.A jak przegracie sprawe/sprawy to wezmiecie kredyt czy bedziecie plakali na dogomani lub staniecie z kapeluszem pod kosciolem?Poczekamy to zobaczymy

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Teraz to juz nic nie rozumiem ,z jedenej strony wnosicie do sadu jakies sprawy ,ktore zawsze zwiazane sa z kosztami ,nie znajac wyniku sprawy i swojej wygranej,a z drugiej strony ciagle zebrzecie o pieniadze.Zajmijcie sie ratowaniem psow ,a nie walka z ludzmi i wloczeniem sie po sadach.Na to potrzebne sa tez pieniadze i to duze.Bo nie mozna nigdy byc pewien swojej wygranej.Po drugie ten co pod kims dolki kopie moze sam w nie wpasc.A jak przegracie sprawe/sprawy to wezmiecie kredyt czy bedziecie plakali na dogomani lub staniecie z kapeluszem pod kosciolem?Poczekamy to zobaczymy[/QUOTE]
Tak.XX .Masz całkowitą rację.Szczególnie łatwo
jest rozrzucać pieniądze nie przez siebie zarobione.
Coś mi to przypomina.kto też tyle wydaje na prawników a psy nie mają co jesc i brak podobno pieniedzy na wszystko,jak zresztą zawsze.
I coś na te remonty na które nigdy nie było pieniedzy itd,to tez ci zli Niemcy płacili,Moze byś
XXie jednak cos wspomnial Pani N o tym,choć pewnie niechętnie będzie to czytać.

Link to comment
Share on other sites

Ach Zyga ,gdyby napisali co i ile to by powiedziano ,ze sie chwala,ale nie o to chodzi.najwazniejsze ,ze zwierzeta skorzystaly .
Wiesz nie rozumiem zupelnie jednej sprawy,tzn dzialanosci niektorych org.prozwierzecych i ich dzialanosci.Ta dzialanosc przypomina mnie markieting,gdyz jest duzo halasu ,kankurencji,oskarzen innych organizacji ,no bo te co oskarzaja robia wszystko po swietemu ,nieskazitelnie i bezblednie.Oni sa super inne be.Marnuja pieniadze na procesy,zamiast spieniezyc np.kastracje no i co najwazniejsze WSPOLPRACOWAC ,ale to jest slowo obcojezyczne futurystyczne.Dopoki org.nie beda wspolpracowac , koncentrowac sie tylko na pomocy zwierzetom,nie zagladac na czyjes podworko ,chociaz na swoim jest balagan ,to nie beda to org.prozwierzece dobrze dzialajace.
Zarzad TOZ ,zamiast docenic czlonkow i wspolpracowac z okregami probuje po dyktatorsku bez szacunku do innych nabijac swoje kasy ,a powinni zachecac mlodych ,nowych czlonkow do dzialanosci w zwiazku.
Bledem jest to ,ze na stolkach siedza ciagle te same d.....,ze nie ma co 5 lat wyborow sposrod dobrze dzialajacych czlonkow.Stare wydry probuja teraz wszystko zburzyc,ale siebie zostawic na piedestale.tak nie moze byc ,albo wszystko zostaje zburzone i na nowo powstanie nowa org.co przejmie wszystkie brudy i wzmocni sie nowymi osobami ,albo org.TOZ bedzie nie istniala .
Schronisko swarzedzkie nie moze byc sprzedane ,jest to wspaniale miejsce dla seniorow psow w potrzebie.

Co do oskarzen w stosunku do osob prywatnych i org.prozwierzecej Mrunio w temacie psa Buba ,to po tym co wyczytalam za i przeciw,moge stwierdzic ,ze tak to jest jak org.prozwierzeca szuka rozglosu ,no bo zostala swiezo zalozona,i czym musi zwrocic uwage,no to najlepiej komus dolozyc.(opisac tu czy tam)
Stwierdzam ,ze dobra org.by zajela sie psem pod nieobecnosc DT ,bo byl w szpitalu,i to wszystko.Po co rozglos,psu nie jest potrzebny.To dla mnie normalne ,ze sie leczy psa tym bardziej jak DT jest chory ,a nie idzie sie do sadu.Cos nie tak z tymi ludzmi.!
Gdyby tak myslec jak ta org. N.A mysli i czynila ,to moje kolezanki by ze sadow nie wyszly,a ani razu z powodu zaniedban psow schroniskowych nie byly w sadzie prze 20 lat.Sama mialam psa ,ktory umarl na stole operacyjnym u weterynarza kolo Poznania ,ratowalismy do konca ,ale nigdy bym nie pomyslala zeby isc do sadu przeciw schronisku.kazdy ratuje nawet nie swoje psy,przeciez nie dla rozglosu czy reklamy?????????Cos nie tak Wspolpraca sie klania.Czy brak wspolpracy wnika z niedojrzalosci i braku doswiadczenia,czy z egocentryzmu ja i moje psy ,ja.......ja...ja ....!

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Ach Zyga ,gdyby napisali co i ile to by powiedziano ,ze sie chwala,ale nie o to chodzi.najwazniejsze ,ze zwierzeta skorzystaly .
Wiesz nie rozumiem zupelnie jednej sprawy,tzn dzialanosci niektorych org.prozwierzecych i ich dzialanosci.Ta dzialanosc przypomina mnie markieting,gdyz jest duzo halasu ,kankurencji,oskarzen innych organizacji ,no bo te co oskarzaja robia wszystko po swietemu ,nieskazitelnie i bezblednie.Oni sa super inne be.Marnuja pieniadze na procesy,zamiast spieniezyc np.kastracje no i co najwazniejsze WSPOLPRACOWAC ,ale to jest slowo obcojezyczne futurystyczne.Dopoki org.nie beda wspolpracowac , koncentrowac sie tylko na pomocy zwierzetom,nie zagladac na czyjes podworko ,chociaz na swoim jest balagan ,to nie beda to org.prozwierzece dobrze dzialajace.
Zarzad TOZ ,zamiast docenic czlonkow i wspolpracowac z okregami probuje po dyktatorsku bez szacunku do innych nabijac swoje kasy ,a powinni zachecac mlodych ,nowych czlonkow do dzialanosci w zwiazku.
Bledem jest to ,ze na stolkach siedza ciagle te same d.....,ze nie ma co 5 lat wyborow sposrod dobrze dzialajacych czlonkow.Stare wydry probuja teraz wszystko zburzyc,ale siebie zostawic na piedestale.tak nie moze byc ,albo wszystko zostaje zburzone i na nowo powstanie nowa org.co przejmie wszystkie brudy i wzmocni sie nowymi osobami ,albo org.TOZ bedzie nie istniala .
Schronisko swarzedzkie nie moze byc sprzedane ,jest to wspaniale miejsce dla seniorow psow w potrzebie.

Co do oskarzen w stosunku do osob prywatnych i org.prozwierzecej Mrunio w temacie psa Buba ,to po tym co wyczytalam za i przeciw,moge stwierdzic ,ze tak to jest jak org.prozwierzeca szuka rozglosu ,no bo zostala swiezo zalozona,i czym musi zwrocic uwage,no to najlepiej komus dolozyc.(opisac tu czy tam)
Stwierdzam ,ze dobra org.by zajela sie psem pod nieobecnosc DT ,bo byl w szpitalu,i to wszystko.Po co rozglos,psu nie jest potrzebny.To dla mnie normalne ,ze sie leczy psa tym bardziej jak DT jest chory ,a nie idzie sie do sadu.Cos nie tak z tymi ludzmi.!
Gdyby tak myslec jak ta org. N.A mysli i czynila ,to moje kolezanki by ze sadow nie wyszly,a ani razu z powodu zaniedban psow schroniskowych nie byly w sadzie prze 20 lat.Sama mialam psa ,ktory umarl na stole operacyjnym u weterynarza kolo Poznania ,ratowalismy do konca ,ale nigdy bym nie pomyslala zeby isc do sadu przeciw schronisku.kazdy ratuje nawet nie swoje psy,przeciez nie dla rozglosu czy reklamy?????????Cos nie tak Wspolpraca sie klania.Czy brak wspolpracy wnika z niedojrzalosci i braku doswiadczenia,czy z egocentryzmu ja i moje psy ,ja.......ja...ja ....![/QUOTE]

Masz 100 procent racji we wszystkim.Niestety,my jako Polacy jestesmy znani na swiecie,ze gdzie 3 Polakow to organizacji 30

i kazda z druga się żre.A psy spokojnie umierają albo w schroniskach,albo na jezdni-ile to skórek wygarbowanych widzimy!!!

ale nie dajmy do Niemiec,lepiej niech zginą u nas i naszymi kołami je wygarbujemy.Naprawdę,wstyd przynoszą niektóre

osoby ,które swoją zajadłoscia i głupotą psują stosunki między schroniskami i wolontariuszami w Polsce i Niemczech.

A psy sie nie upomną,że by wolały np czekac na adopcje w dobrym schronisku cy DT w Niemczech niż marznac na polach

czy byc rozjechanym na krajowych drogach.Tak,ja uważam ze jest to tylko egocentryzm polączony z głupotą i nie wiadomo czym jeszcze.Można by tu ksiązki napisac.No i zwykle najwiecej glosu zabieraja osoby najmniej roobiące,przynajmniej dobrego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pelargonia']Masz 100 procent racji we wszystkim.Niestety,my jako Polacy jestesmy znani na swiecie,ze gdzie 3 Polakow to organizacji 30

i kazda z druga się żre.A psy spokojnie umierają albo w schroniskach,albo na jezdni-ile to skórek wygarbowanych widzimy!!!

ale nie dajmy do Niemiec,lepiej niech zginą u nas i naszymi kołami je wygarbujemy.Naprawdę,wstyd przynoszą niektóre

osoby ,które swoją zajadłoscia i głupotą psują stosunki między schroniskami i wolontariuszami w Polsce i Niemczech.

A psy sie nie upomną,że by wolały np czekac na adopcje w dobrym schronisku cy DT w Niemczech niż marznac na polach

czy byc rozjechanym na krajowych drogach.Tak,ja uważam ze jest to tylko egocentryzm polączony z głupotą i nie wiadomo czym jeszcze.Można by tu ksiązki napisac.No i zwykle najwiecej glosu zabieraja osoby najmniej roobiące,przynajmniej dobrego.[/QUOTE]
poniewaz lubie pelargonie (geranium)odpowiem krotko ,ze masz racje .Wiele zwierzat nie zostanie uratowanych ,nie otrzyma pomocy tylko i tylko przez glupote i krotkowzrocznosc ponoc tych co kochaja i chca dobrze dla zwierzat.Ponoc nie ma granic,ponoc jestesmy tolerancyjnym narodem,ponoc jestesmmy katolikami ,ponoc narodowsc ,religia czlowieka i zwierzecia nie ma znaczenia,ponoc.........,ponoc wybaczamy
Ponoc..............to sa marzenia" scietej glowy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']co cwierkaja na budynku schroniskowym wrobelki?
Beda mogly tam czworonogi czekac cierpliwie na swoich stalych opiekunow?[/QUOTE]
Pewnie jak zwykle ,że nic dobrego dla psow nie nastąpi.Jak cały Swarzędz i Poznan mówią chca rozgrabić to schronisko.Zamiast się starac teraz jak zmieniło sie na lepsze o przedłużenie i pozwolenie żeby można choc z 50 psów trzymać przy takim przepełnieniu w naszym kraju,to jak słychac od wróbelkow raczej tylko knuja,jak zmniejszyc ich ilosc-uspic lub wywiezc.Podobno tez slynny z....Marcin zaprzestaje pracy.Nie podane jest kto ma co robić.Jakos nikogo to nic nie obchodzi.A przeciez istnieja jakies moze organizacje,ktore by mogly sie tym zainteresowac czy urzędy?To jak to jest,zapisuję np moj dom dla
psow a tam robią np "alibi club"?Ciekaw jestem czy rodzina Fitznerow jest tym zachwycona?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...