Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

[quote name='Basia1244']Wszystko dobrze zrozumiałaś - została Pat na lodzie - ..... habits mam wrażenie zabawił się jej kosztem.[/QUOTE]

Mogłabym jeszcze zrozumieć, że wycofał się z adopcji ale ze nie wywiązał się też z deklaracji :shake: ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Zapraszam na kolejny bazarek dla naszej bieduli:[url]http://www.dogomania.pl/threads/212478-Psio-ciuszkowo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy-dla-suni-nadzianej-na-druty-do-godz20.00-16.08.2011?p=17396835#post17396835[/url][/QUOTE]

Podnoszę Wiki i przypominam wszystkim o jej bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Vikuniu przeprasza:( Psów pełno, pracy jeszcze więcej, ale w weekend już obiecuje wziąć się za promowanie Ciebie:)[/QUOTE]

Może ja zrobie jej choć kilka ogloszeń w rewanzu za Tunie/ Chabunię tylko jaki tekst, zdjęcia i gdzie juz są ogloszonka żeby nie dublować ?

Link to comment
Share on other sites

Jej stary tekst:
"[COLOR=blue][B]konala nadziana na drut..cudem uratowana.[/B][/COLOR]

[COLOR=blue][B]Ile bolu i cierpienia przeszla w swoim zyciu ta sunia?[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]..Sponiewierana..zastraszana..bita.. Co moglo przydazyc sie jeszcze?[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Sunia trafila do schroniska z interwencji.Ktos zglosil, ze na terenie budowy ,na drut zbrojeniowy nadzial sie pies...nadzial sie..czy tez ktos mu w tym pomogl..nie dowiemy sie juz nigdy.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Drut rozerwal jej chudziutkie cialko..od brzuszka az po odbyt.Sunia zostala w schronisku zoperowana, jednak lekarze dawali jej niewielkie szanse na przezycie.Ona ma jednak wole zycia..czuje sie juz lepiej.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]To bardzo wystraszone stworzonko, boi sie ludzkiej reki, boi sie gwaltownych ruchow.. To bardzo delikatna i wrazliwa sunia.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Do znajomych jej juz pracownikow schroniska nabrala ufnosci.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Sunia moze zostac adoptowana.Ma ok 9-10 lat,jest sredniej wielkosci.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Szukamy dla niej cierpliwych i spokojnych opiekunow. Bardzo chcielibysmy,zeby spotkala ja jeszcze cos dobrego,zeby czlowiek nie kojarzyl jej sie tylko z cierpieniem.."

kontakt: patrycja 509 277122

[COLOR=black]a zdjęcia są w 26 poście. Ogłoszeń nie da się dublować bo ostatnie miała w marcu, wtedy zgłosił się chętny z Angli, więc więcej ogłoszeń nie było potrzeby robic:angryy:no ale wyszło jak wyszlo:(
Byłabym wdzięczna bodaj za kilka ogłoszeń:)
[/COLOR] [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ok spróbuję. Ale te oglosznia z marca jeszcze mogą być na portalach. Może to sprawdzisz. Albo może mozna je wznowić. Na niektorych portalach ogloszenia nie sa automatycznie usuwane po jakimś czasie tylko trzeba to zrobić.
W kazdym bądź razie [B]obiecuję pare ogloszonek w tym tygodniu.[/B] Może dodać coś o dt - że teraz jest? Inne psy w potencjalnym domu nie wskazane raczej, czy tylko suki? Dzieci też nie?
A tak w ogole to jak Wiki sie czuje i jaksie zaaklimatyzowala w nowym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Niestety dom dla niej tylko bez innych zwierząt, Viki jest zazdrosna o nie i to jest powodem jej agresji. Dzieci też odpadają, wiadomo-dziecko skupia na sobie więcej uwagi niz pies, więc Vikuni może się to nie spodobać i pogryzienie murowane.
A jak Vikunia? Do miejsca i opiekunki już się przyzwyczaiła, do psów tamtejszych jeszcze nie, unika ich albo szczerzy na nie zęby:( Ważne,że poza schronem, bezpieczna i ma "swojego"człowieka:)

Link to comment
Share on other sites

W schronie nie wykazywała agresji, ale jak poszła do hoteliku, tam poczuła się pewniej u boku tymczasowej pańci to zaczęła się robić zazdrosna,"wara od mojej pani" i jak tylko jakiś pies próbował się zblizyć do pańci to go atakowała. A hotelik w porządku, sama ją tam zawoziłam, osoba sprawdzona, ma wielkie doświadczenie z psami także jestem spokojna o Viki:)

Link to comment
Share on other sites

Na razie dalam ogloszenie na Jaroslawiaku :lol:. Czeka na weryfikację. Tam mozna sie wstrelić w lukę - nie ma dużej ilości ogloszeń o zwierzętach.W razie czego możesz ją dowieźć ?
Tylko trzeba tam obowiazkowo podać mail. Na razie dalam swój, jak mi podasz swój to zmienię.
Jutro podzialam coś więcej. Kiedyś robilam te ogloszonka masowo dla schroniska ale ostatnio wyszlam z wprawy.

Link to comment
Share on other sites

Na Przygarnijzwierzaka spróbuj odświeżyć ogloszenie z marca - bo jest ale nieaktywne.

A czy mozna pisać w ogloszeniach że Wiki szuka [B]ds lub dt bezplatnego (lub za cenę karmy) ?[/B]
Czy taka opcja by cie interesowala? Czy tylko ds?

Link to comment
Share on other sites

[url]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Konala-nadziana-na-drutcudem-uratowana-id20069.html[/url] wklejam tu adres do Twojego ogloszenia o Wiki na przgarnijzwierzaka - koniecznie przedluż mu termin wazności

A ogłoszenie na Jaroslawiaku już zaakceptowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][url]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Konala-nadziana-na-drutcudem-uratowana-id20069.html[/url] wklejam tu adres do Twojego ogloszenia o Wiki na przgarnijzwierzaka - koniecznie przedluż mu termin wazności

A ogłoszenie na Jaroslawiaku już zaakceptowane.[/QUOTE]

Widzę,że twardo buszujesz po necie:) Na przygarnij już przedłużyłam:) Dzięki wielkie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Widzę,że twardo buszujesz po necie:) Na przygarnij już przedłużyłam:) Dzięki wielkie:)[/QUOTE]

Teraz dopiero znalazłam wykaz ogloszeń Wiki w 14 i 15 poście - trzeba by według niego sprawdzić, ktore jeszcze sa albo ewentualnie dadzą sie odswieżyć. Wczoraj szukalam na portalach na ślepo. Na Morusku już ogloszenia nie znalazlam i dlatego dorobilam. A czy w ogole ktoś wcześniej się odezwal w sprawie jej adopcji oprocz Hatbisa, bo już nie pamietam czy bylo o tym na wątku?

Link to comment
Share on other sites

[url]http://wroclaw.freecf.pl/konala-nadziana-na-drut-cudem-uratowana_a33651[/url] tu jest adres gdzie jej ogloszenie wygasło /napisane, ze przeniesione do archiwum/- to jakiś portal wroclawski. Nie wiem czy można wznowić czy trzeba umieszczać na nowo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...