Jump to content
Dogomania

ONEK zagłodzony na śmierć! sunia i szczeniak już w DS


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja pierdykam... mi się mroczne życzenia w większości spełniają - więc - niech tym sadystom ich dzieci podobny los zgotują.
Jak można było doprowadzić onki do takiego stanu?
Co z uratowanymi psiakami?
Czy ci popaprańcy dostaną jakikolwiek wyrok?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam maila do UWAGA! Podając namiary na tę stronę z nadzieją,że podejmą się tematu. Temat z pewnością wstrząśnie opinią publiczną. Dobrze by było gdyby poruszyli temat odrobaczania raz na 6miesięcy,a gdy w domu są dzieci i pies mieszka na wsi co 3 miesiące. Nie dostałam odpowiedzi czy ktoś napisał maila do programu ,a ni też ,że nie piszemy,więc napisałam. Bez względu na to co dostałam w mailu od PACZKA nie mogę nie myśleć o tej zbrodni:( Jak te dwunozne ssaki mogly pozwolic,aby ta psina skonala w taki sposob. Jezeli UWAGA! nie podejmie sie reportazu ,to trzeba probowac w innych stacjach telewizyjnych. Historia trójki psów nie moze pozostac w ukryciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajetanka']Napisałam maila do UWAGA! Podając namiary na tę stronę z nadzieją,że podejmą się tematu. Temat z pewnością wstrząśnie opinią publiczną. Dobrze by było gdyby poruszyli temat odrobaczania raz na 6miesięcy,a gdy w domu są dzieci i pies mieszka na wsi co 3 miesiące. Nie dostałam odpowiedzi czy ktoś napisał maila do programu ,a ni też ,że nie piszemy,więc napisałam. Bez względu na to co dostałam w mailu od PACZKA nie mogę nie myśleć o tej zbrodni:( Jak te dwunozne ssaki mogly pozwolic,aby ta psina skonala w taki sposob. Jezeli UWAGA! nie podejmie sie reportazu ,to trzeba probowac w innych stacjach telewizyjnych. Historia trójki psów nie moze pozostac w ukryciu.[/QUOTE]Masz rację może Spróbuj zainteresować Warszawską TV. A co do PW chodziło mi o to że pewne rzeczy trzeba robić NA ZIMNO z żelazną konsekwencją.Emocje mogą doprowadzić do tego że nie wytrzymasz i dokonasz nielegalnego uboju i zamiast te śmiecie co zagłodziły psa i jego rodzinę Ty będziesz mieć problemy a z nas zrobią oszołomów i ucierpią na tym tylko psy.Kara ma działać odstraszająco żeby następny sadysta miał świadomość że mu się to zwyczajnie nie opłaca.Dobrze by było żeby trafili do celi najlepiej z "uczciwymi przestępcami",ale jak dostaną wyrok w zawieszeniu to i tak będzie "cud" wiesz że się rozmnożyli to kto będzie chował następnych sadystów.

Link to comment
Share on other sites

Musze przyznac ,ze z emocjami u mnie nie najlepiej ,za bardzo emocjonalnie podchodze do takich spraw ,ale K.... po prostu nie daje rady. Gdyby matka i ojciec poszli siedziec chociazby nawet na te 2 lata rozlaka z dziecmi byla by dla nich tragedia i pewnie juz nigdy nie wpadli by na taki GENIALNY POMYSL ,aby sprawic sobie pieska i gotowac wirtualna kasze z maslem. PACZEK Ty to jestes facet z jajem ,tyle masz tych zwierzat w domu i jeszcze czas aby walczyc o inne . Pozdrowienia dla zony i ferajny czworonoznych:)

Link to comment
Share on other sites

Widzisz jak to jest dla Ciebie rozłąka z dzieckiem była by najgorszą karą.Myślę że te po......... nie kochają również swoich dzieci bo nikt przy zdrowych zmysłach nie urządził by takiej gehenny żadnej żywej istocie.Dla nich to żadna kara.Oni powinni do końca życia łożyć na utrzymanie psów w luksusowych warunkach i przez 10 lat sprzątać kojce w schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajetanka']Ja jednak jestem odmiennego zdania,dla takich ludzi zwierze nie ma wiekszego znaczenia,bo NIE CZUJE,NIE MYSLI,NIE KOCHA ,a dziecko to co innego ,przeciwienstwo zwierzecia.[/QUOTE]Gdyby kochali dzieci to nie potraktowali by tak psów,oni nie wiedzą co to empatia.Tak jak nie zrozumiesz alkoholika(jeśli sama nie jesteś alkoholikiem) to nie próbuj zrozumieć takiego po......... bo to jest niemożliwe.Najważniejsze aby już żadna żywa istota nie dostała się w ręce tych po....... psycholi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Widzisz jak to jest dla Ciebie rozłąka z dzieckiem była by najgorszą karą.Myślę że te po......... nie kochają również swoich dzieci bo nikt przy zdrowych zmysłach nie urządził by takiej gehenny żadnej żywej istocie.Dla nich to żadna kara.Oni powinni do końca życia łożyć na utrzymanie psów w luksusowych warunkach i przez 10 lat sprzątać kojce w schroniskach.[/QUOTE]Zgadza sie,takich trzeba tylko finansowo karac.Bo co to za kara wyrok w zawieszeniu?O ile oczywiscie taki by dostali w co nie wierze.Chore prawo.Jakis wrzüd toczy ten kraj.Na nic nie ma pieniedzy to kogo zainteresuje zabity pies.

Link to comment
Share on other sites

Tak ,Paczek ,ale nasz rzad w zyciu nie da takiej kary dla mordercow zwierzat . Jeżeli chodzi o nie kochanie swoich dzieci,to mam szczerze powiedziawszy to głęboko w d... , czy je kochają czy nie . Nie ma się nad czym tak na prawdę rozwodzić i nie prowadzić gorącej dyskusji o stosunkach panujących w danej rodzinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajetanka']Tak ,Paczek ,ale nasz rzad w zyciu nie da takiej kary dla mordercow zwierzat . Jeżeli chodzi o nie kochanie swoich dzieci,to mam szczerze powiedziawszy to głęboko w d... , czy je kochają czy nie . Nie ma się nad czym tak na prawdę rozwodzić i nie prowadzić gorącej dyskusji o stosunkach panujących w danej rodzinie.[/QUOTE]Co do rządu racja,co do dzieci racja i co do reszty racja.Dlatego pomóżmy tym psiaczkom bo one są bezbronne.Masz tyle energii i woli walki to dobrze zwierzęta potrzebują takich obrońców.Spróbuj może z regionalną TV może zrobią reportaż (choćby tylko dla poprawy oglądalności) psiakom to na pewno pomorze a swój cel w tej drugiej sprawie też osiągniesz.

Link to comment
Share on other sites

Tak, nie rozumiem tych ludzi .........takie psy mieć to duma i zaszczyt !

Ale oni postanowili je zagłodzić........

Same miałam wilkowate i wiem, że jedna pełna micha dziennie im wystarcza, nawet dla zdrowia więcej nie wskazane bo jak za grube to im stawy siadają - jak trzeba się starać żeby je zagłodzić - jest to potworne .

Nie rozumiem tego .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Tak, nie rozumiem tych ludzi .........takie psy mieć to duma i zaszczyt !

Ale oni postanowili je zagłodzić........

Same miałam wilkowate i wiem, że jedna pełna micha dziennie im wystarcza, nawet dla zdrowia więcej nie wskazane bo jak za grube to im stawy siadają - jak trzeba się starać żeby je zagłodzić - jest to potworne .

Nie rozumiem tego .[/QUOTE]
Bo wiesz Polska to dziwny kraj, niby wszyscy wiedzą że hitlerowcy najpierw uczyli się dręczyć zwierzęta a potem ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Takie psy , takie psy .........trzeba mieć psychopatyczne odchyły żeby je zagłodzić .

Czy ci ludzie nie znęcają się przy okazji nad tymi dziećmi.......[/QUOTE]

Oby,przynajmniej by puchę grzali przez resztę swojego upierdliwego życia.

Link to comment
Share on other sites

W trakcie interwencji, powiadomiliśmy prasę (oni przyjechali) i Uwagę ale nie przyjechali. Myślę, że to wszystko za szybko się zadziało i nie dali rady tak szybko się spakować. Gdyby się udało nagłośnić sprawę byłoby super, mogliby przecież zrobić wywiady z policją, lekarzami którzy ratowali żywe jeszcze psiaki, z patologiem ... Martwemu życia nie wrócimy, może jakieś inne bydle wystraszy się, że go też możemy dorwać i napiętnować.

Link to comment
Share on other sites

Jaką prasę powiadomiliście? Chętnie przeczytam artykuł co o tych fajansach napisali. Jeszcze poproszę męża ,ma tam jakieś kontakty w mediach i mam nadzieję ,że aktualne. Obie strony były by zadowolone ,medialne hieny miały by swój materiał ,a my satysfakcję chodź maleńką.

Lamia czy moglibyście się zainteresować sunią ,o której wcześniej napisałam? Mogę zrobić zdjęcia ONki . Może to zapobiegnie kolejnej tragedii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...