Jump to content
Dogomania

Moja Doxa- owczarek belgijsko -niemecki! Niepowtarzalna ukochana :))


majafaja

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze troche i beda zdjecia z natuuury ;) bo przeciez juz prawie wiosna ;)

ostatnio wyszłam z nią na spacer i zaczął lać deszcz !! hrabianka zaczęła łapami głowę zakrwyać!! i musiałyśmy wrócć i poczekać aż minie deszcz !! :) siku nie zrobiła wcale.. po kapał deszczyk ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']Maja, a Ty wiesz, że mój Kolega z pracy też ma sunię owczarka belgijsko-niemieckiego?? Tylko Mija jest czarna...odziedziczyła więcej cech owczarka belgijskiego;)[/quote]

a to moze jakies zdjecia? pewnie duzo zalezy od genow, moja ma wiecej z niemieckiego, choc niekotre spojrzenia to sam belg!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']Maja, a Ty wiesz, że mój Kolega z pracy też ma sunię owczarka belgijsko-niemieckiego?? Tylko Mija jest czarna...odziedziczyła więcej cech owczarka belgijskiego;)[/quote]
Bo może Mija to mix gronka a Doxa to raczej z tervuerena ma więcej :)

Link to comment
Share on other sites

pewnie :)tych belgow to troche jest ;) najsmieszniejszy jest Laekenois - jak owieczka:)
mnie to sie wydaje, ze genetycznie Doxa odziedziczyla 1/3 belga, jak mowi Agushka z Tervurena. Bo jest wieksza niz begl, mocniejsza, momentami po uszach widac bardziej belga, po wyrazie buzki. no a kolor??? hm...ni to belg ni niemiec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majafaja']oobuuuudziłaaaa się :)
[IMG]http://images14.fotosik.pl/45/f423d5a99de32feemed.jpg[/IMG]
tylko trochę niewyraźna.. :P[/quote]
masz slicznego psa:loveu::loveu:
ona jest na diecie...yyy ja tez powinnam byc bo za tydzien 100dniowka...a ja sie opycham czipsami:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']masz slicznego psa:loveu::loveu:
ona jest na diecie...yyy ja tez powinnam byc bo za tydzien 100dniowka...a ja sie opycham czipsami:shake::shake:[/quote]

ale ona nie z wyboru :) gdyby mogla to by caly swiat zjadla :) ogory, kapuste, ogryzki.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...