Jump to content
Dogomania

8l Misia po ciężkiej operacji_JUŻ na swoim miejscu-w Fundacji BERNARDYN_ uśmiechnięta


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgaG']a jak duża ta Misia jest? ile kilogramowo mniej więcej? jak bernardyn?[/QUOTE]
ona nie jest wysoka bardzo na łapakch ale suczki są mniejsze od psów

ile waży ????tego chyab nikt nie wiem

ile wazyła jak miała zabieg -operacje - może wie Amikat ???

ona ma bardzo duzo futra a ja jej nie głaskałam nie wiem czy to tłuszcz czy futro

foty robiłam z za bramy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dziewczyny bierzcie ją z tego koszmaru, przecież wspolnymi siłami damy radę![/QUOTE]

tak dla nas to koszmar alenie chciałabym tego tak nazywać

skoro chca ja oddać to musi im na niej zależeć ..poprostu nie dają rady

ile ludzi uważa pies bernardyn on lubi mróz snieg one nie potrzebuja budy one nic nei potrzebuja raz w tyg micha !!!!!

Link to comment
Share on other sites

to cały świat ten suni

kupa wegla obok tzw ganek gdzie spi
chaszcze obok
a na przeciw brama i widok na ulice taka boczną ....

Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/dscn8871.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9217/dscn8871.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Kochani, wiele razy wspominalam, że Miśka nie dostaje prawie nic jeść, raz teściowa zobaczyła , że w misce ma pomyje, jak tylko teściowa sie zbliża to Miśka połyka w calości wszystko co dostanie od niej zjeść, ale nie jest łatwe ją nakarmić, gdyz łańcuch jest krótki i teściowa musi rzucać to jedzenie. Niestety jak chce dac cała miske to nikt jej nie chce otworzyć bramy albo przynajmniej wziąć miskę. Po posesji biegaja szczury, kila z nich Miśka już złapała i zagryzła:-( Zawsze gdy tam jechałam wracałam ze łzami w oczach. Osobiście zupełnie sie nie znam na benkowatych, na żadnych dużych psach:-( mam maluchy:-) wielkim przeżyciem dla mnie i męża było zabranie Miśka z posesji, tak strasznie sie bałam, że nam ucieknie, że pogryzie:-( ale okazało się, że był cudnym psem. Miśka jak z Jotką byłyśmy za pierwszem razem byla przyjazna ale tłumaczono mi, że tylko dlatego, że Pan był w pobliżu:-(
Zrobię co moge aby pomóc ja zabrać do lepszego życia, gdybym ja tam mieszkała, to byłaby juz u mnie za płotem, miała kojec i super budkę, ale niestety ja tam nie mieszkam a moi teściowie pomoga tylko dokarmianiem:-([/QUOTE]

podziękuje im za pomoc suni niech o niej nei zapomninają !!!!

kurcze szkoda ze ja o tym nie wiedziałam zabrałabym jej karme suchą chociaż lub bym jej cos kupiła kurcze !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']No to się po przerwie naczytałem. Zuzliku nie dzwoniłem, bo napisałem do Fundacji maila, chodziło o ostrzeżenie przed 'chętną' na beniastą przyszłą mamę. Zadzwonię w tyg. Dokładam do Miśki stałą dychę. Na razie więcej nie mogę.
Posty Jotki i Amikat - znacząco znamienne, dla mnie nie do zaakceptowania.
Natomiast w ramach dyskusji do poczytania proszę to : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203610-Suczka-porzucona-przez-fundacj%C4%99-SOS-dla-zwierz%C4%85t-w-hotelu-od-wrzesnia[/url][/QUOTE]

Dla ciebie nic, co jest napisane przez kogokolwiek ''od nas''( czyt. Fundacja SOS dla zwierząt) nie jest do zaakceptowania. Ot, znalazłeś sobie ''ofiarę'' i teraz będziesz wszędzie, gdzie tylko popadnie pisał podobne rzeczy. Nie znasz nas , nie współpracowałeś z nami więc nie pisz, jacy to my jesteśmy źli. Chcesz się przekonać, jak działamy - zapraszam do naszej siedziby, będziesz miał okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące cię pytania bezpośrednio u źródła, a nie na zasadzie '' jedna baba drugiej babie...''
To jest wątek konkretnego psiaka, więc czemu próbujesz rezpętać tu dyskusję na temat z nim nie związany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniech_a']proszę o nr konta, jestem w stanie pomóc jedynie jakąś jednorazową kwotą...[/QUOTE]

[B]Dziś wieczorem lub jutro, magda222 roześle wszystkim deklarującym swoje konto... [/B]ja zaznaczę Cię w deklaracjach do wpłaty jednorazowej, by magdzie222 nie umknęło. OK?

Dziękuję Ci bardzo!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']tak dla nas to koszmar alenie chciałabym tego tak nazywać

skoro chca ja oddać to musi im na niej zależeć ..poprostu nie dają rady

ile ludzi uważa pies bernardyn on lubi mróz snieg one nie potrzebuja budy one nic nei potrzebuja raz w tyg micha !!!!![/QUOTE]

Niestety... micha raz w tygodniu nie wystarczy... a mróz może i lubią, ale ciepła, wygody i zabezpieczenia przed chłodem, wilgocią bezwzględnie potrzebują!...niestety jedzenia 2 razy dziennie także!

Niestety po wyglądzie Misi nie można zupełnie wnioskować jaka jest jej waga(masa)... tu może nas czekać cała masa niespodzianek...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][B][SIZE=3][SIZE=5]Skarbnikiem Misi będzie magda222...[/SIZE]
[/SIZE][/B][SIZE=3]magda222 roześle konto do wpłat dla Miśki...
dziś musimy zebrać deklaracje stałe (200zł na karmę) oraz jednorazowe na ew. koszty transportu...

[/SIZE][B][SIZE=3]
Deklaracje stałe [/SIZE][/B]dla Misi( karma, ew. pomoc w leczeniu):

_ ihabe- 20zł
_magda222- 10zł
_azalia- 10zł
_BUDRYSEK...10zł
_AGA35...10zł
_AgaG...10zł
_ANETTTA...10zł
_Pies Wolny...10zł
[/COLOR][COLOR=darkred] .................................................. ..........................................
razem...90zł



[SIZE=3][B]Deklaracje jednorazowe[/B][/SIZE]( pokrycie kosztów związanych z transportem...):
_acha44... ?
_ Skarpeta im. Tallcot...?
_ agniech_a...?
[/COLOR][COLOR=darkred] .................................................. .............
razem...


[/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkred]...[SIZE=5]brakuje jeszcze [B]110zł [/B]deklaracji stałych na karmę[/SIZE]... Każde [B]5...10...15zł[/B], to dla tego psiaka [B]jedyna i ostatnia [/B]szansa ![/COLOR][/SIZE][COLOR=darkred]


[B][SIZE=4]Dziękujemy bardzo w imieniu tej starszej suczki:loveu:[/SIZE]za każdą pomoc, która pomoże w uzyskaniu dla niej bezpiecznego miejsca na dożycie !

Bardzo tego potrzebuje!:-([/B][/COLOR][COLOR=darkred]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Deklaruję 200 zł na MIśkę.

Nie wiem ile Miśka ważyła przed operacja ale guz wycięty - potworniak!
Ważył 16,8 kg .

Miśka gryzie. Nie lubi łapania pod brzuchem, za obroże, za łapy.

U nas były dwa pogryzienia - w transporcie i w lecznicy[/QUOTE]

jednorazowo ???czy co m-c

dziekujemy bardzo




ja mysle nad bazarkami dla suni aby cos dla niej uzbierac
potrzebuje pomocy bo nie umie wstawiac fotek ..

Link to comment
Share on other sites

Jednorazowo. Zobaczę co dalej bo muszę nasze zwierzęta też przecież zabezpieczyć. W ciągu soboty i niedzieli kolejne dwa psy z wypadku
Miałyśmy Miśkę wysterylizować, przetrzymać i zrobiłyśmy to. Pan na kojec sie nie zgodziła ale chciał psa odzyskać. Miśka nie jest łagodnym i łatwym psem.
Nie mamy miejsca na nią - mamy zresztą teraz 2 letniego bernardyna i kilka staruszków na dożywociu. Żywcem nie mamy gdzie jej dać.


Napisał Pies Wolny
No to się po przerwie naczytałem. Zuzliku nie dzwoniłem, bo napisałem do Fundacji maila, chodziło o ostrzeżenie przed 'chętną' na beniastą przyszłą mamę. Zadzwonię w tyg. Dokładam do Miśki stałą dychę. Na razie więcej nie mogę.
Posty Jotki i Amikat - znacząco znamienne, dla mnie nie do zaakceptowania.
Natomiast w ramach dyskusji do poczytania proszę to : [url]http://www.dogomania.pl/threads/2036...lu-od-wrzesnia[/url]

Wątek ten został zamknięty ponieważ stek oskarżeń znajdzie swój finał w sądzie , ponadto straż gminna oraz straż leśną skierowały swoje wnioski do sądu.
Lubicie być naciągani na pieniądze i to na żywca? Ja nie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniech_a']proszę o nr konta, jestem w stanie pomóc jedynie jakąś jednorazową kwotą...[/QUOTE]

Bardzo bardzo Ci dziękuję!!!

[quote name='ANETTTA']
skoro chca ja oddać to musi im na niej zależeć ..poprostu nie dają rady
[/QUOTE]

Tak samo pomyślałam... Dla nich to też musi być dramat oddawać swoje psy...
Ale mają świadomość, że nie dają rady...

[quote name='zuzlikowa'][B]Dziś wieczorem lub jutro, magda222 roześle wszystkim deklarującym swoje konto... [/B]
[/QUOTE]

Już się biorę za rozsyłanie.

[quote name='amikat']Deklaruję 200 zł na MIśkę.[/QUOTE]

Anetko dziękuję z całego serca !!!

[quote name='ANETTTA']damskie męskie i dziecięce -polary na zime

zapraszam



[url]http://www.dogomania.pl/threads/216210-nowe-ciuchy-damsko-m%C4%99skie-i-dzieci%C4%99ce-polary-koniec-24-pazdziernika-godz-00?p=17820179#post17820179[/url][/QUOTE]

Wielkie wielkie dzięki !!!


[B]Zabierajmy Miśkę już jeśli można. Uzbieramy kasę!!! Musimy!!!
Kto może pomóc w transporcie Miśki?![/B]

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowane na 17.10.2011 rano...ciut późniejsze rano...:

[quote name='zuzlikowa'][COLOR=darkred][B][SIZE=3][SIZE=5]Skarbnikiem Misi będzie magda222...[/SIZE]
[/SIZE][/B][SIZE=3]magda222 roześle konto do wpłat dla Miśki...
dziś musimy zebrać deklaracje stałe (200zł na karmę) oraz jednorazowe na ew. koszty transportu...

[/SIZE][B][SIZE=3]
Deklaracje stałe [/SIZE][/B]dla Misi( karma, ew. pomoc w leczeniu):

_ ihabe- 20zł
_magda222- 10zł
_azalia- 10zł
_BUDRYSEK...10zł
_AGA35...10zł
_AgaG...10zł
_ANETTTA...10zł
_Pies Wolny...10zł
[/COLOR][COLOR=darkred]_ yucca...20zł[/COLOR]
[COLOR=darkred] .................................................. ..........................................
razem...110zł



[SIZE=3][B]Deklaracje jednorazowe[/B][/SIZE]( pokrycie kosztów związanych z transportem...):
_acha44... ?
_ Skarpeta im. Tallcot...?
_ agniech_a...?
_ amikat...200zł

[/COLOR][COLOR=darkred] .................................................. .............
razem...200zł+ ?


[/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkred]...[SIZE=5]brakuje jeszcze [B]90zł [/B]deklaracji stałych na karmę[/SIZE]... Każde [B]5...10...15zł[/B], to dla tego psiaka [B]jedyna i ostatnia [/B]szansa ![/COLOR][/SIZE][COLOR=darkred]


[B][SIZE=4]Dziękujemy bardzo w imieniu tej starszej suczki:loveu:[/SIZE]za każdą pomoc, która pomoże w uzyskaniu dla niej bezpiecznego miejsca na dożycie !

Bardzo tego potrzebuje!:-([/B][/COLOR][COLOR=darkred]
[/COLOR][/QUOTE]

Bardzo dziękujemy wszystkim deklarującym i wpłacającym... nawet najmniejsza kwota dla Misi, to bardzo dużo!

[B]Zapraszamy na bazarek dla Misi[/B]... wklejam linka do niego w poście2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']Dla ciebie nic, co jest napisane przez kogokolwiek ''od nas''( czyt. Fundacja SOS dla zwierząt) nie jest do zaakceptowania. Ot, znalazłeś sobie ''ofiarę'' i teraz będziesz wszędzie, gdzie tylko popadnie pisał podobne rzeczy. Nie znasz nas , nie współpracowałeś z nami więc nie pisz, jacy to my jesteśmy źli. Chcesz się przekonać, jak działamy - zapraszam do naszej siedziby, będziesz miał okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące cię pytania bezpośrednio u źródła, a nie na zasadzie '' jedna baba drugiej babie...''
To jest wątek konkretnego psiaka, więc czemu próbujesz rezpętać tu dyskusję na temat z nim nie związany.[/QUOTE]

OFF. Skąd wiesz, że Was nie znam, skąd wiesz, że nie uczestniczyłem w Waszych akcjach, skąd wiesz , że nie mam doświadczeń związanych ze sposobem Waszego funkcjonowania. Spytaj Amikat. Nie wciskaj mi dyni i nie prowokuj. Czegoś nie rozumiesz - czytaj sto razy ! Deklaracje mnie nie interesują, wyłącznie fakty. Faktem jest Wasz udział w pomocy Miśce, obecna deklaracja pomocy finansowej złożona przez Amikat, ale także wypowiedzi Amikat i Jotki tu na tym wątku, których nie akceptuję. EOT z oczywistych powodów. Miśkę i dobre Jej duchy za OFFA przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...