Jump to content
Dogomania

Poprostu Lala : )


Kamila

Recommended Posts

Nie ma bo na dogo bywam bardzo rzadko ;) Poprostu nie mam czasu :shake: Ale wszystko u nas w porzadu,w niedziele lece do pl na tydzien,wizyta u Modrych raczej mi sie nie uda bo duzo sie u mnie pozmienialo ...,np zamiast na 2,5 tyg lece tylko na tydzien.
Lala zdrowa i ogolnie wszystko sie nam uklada.Jedyne co dobija to ta pogoda...:angryy: Jeszcze tak kiepsko to tu nie bylo,codziennie leje,wrrrr :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

No i juz jest po ale sterylki nie bylo :shake: Zostawilam Lale w klinice,przyjechalam do domu i dostalam telefon od lekarza ze Lali serce bije 160 razy na minute...Duuuuuuuuuuzo za duzo!!!Wiec sterylka odpadla,przebadali serce,wyglada ze jest wszystko ok.Ale ze sterylki rezygnuje.Za miesiac mamy sie znow pojawic i powtorzyc badanie serca,tak na wszelki wypadek.Wtedy tez ustalimy co jej dac aby ciaze urojone sie juz nie pojawialy.Lala po srodkach uspokajajacych wiec spi,a ja szczesliwa ze znow mam ja w domu :multi:

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie ja sie zestresowalam jak mi lekarz zadzwonil i powiedzial ze jej serce tak szybko bije i ze trzeba to sprawdzic...:roll: Na szczescie chyba wszystko jest ok,za miesiac pojedziemy i sie okaze.Smiac mi sie chce bo lekarz ja wazyl i stwierdzil ze jest 55kg a jak Lala przyjechala do londynu 9 miesiecy temu to wazyla 46kg...Widac nie tylko ludzie ale i psy w tym kraju tyja ;)
Ps.Lala dalej spi...Zjadla to co nam dal wet i spi.Ale mysle ze na jakis krotki spacerek pojdziemy niedlugo...

Link to comment
Share on other sites

Hej zapracowana dziewczyno z Lądka Zdroju!;) :lol:
Gratuluję awansu!!!:multi: :klacz:
Oj szkoda że serduszko Lali spłatało takiego figla, miałybyście to już obydwie za sobą... Trzymam kciuki za zdrowie Lalci, żeby się nie wygłupiała z tym szalonym tętnem!:oops:

[SIZE=1]Byliśmy ostatnio w Lądku z TZtem i co weszliśmy do parku, to wypatrywałam Lali.:p Fajne miasto, ludzie tacy inni (dosłownie i w przenośni :lol: ). Tylko psiaków na ulicach prawie nie widziałam...ale pewnie bardziej na obrzeżach miasta ludzie mają psiaki?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Smiac mi sie chce bo lekarz ja wazyl i stwierdzil ze jest 55kg a jak Lala przyjechala do londynu 9 miesiecy temu to wazyla 46kg...Widac nie tylko ludzie ale i psy w tym kraju tyja ;) [/QUOTE]

Ozzy też tutaj przytył. Jak wyjeżdżaliśmy to ważył jakieś 25-26, a teraz 30 kg :) Tylko on jest wciąż na tej samej diecie i w zasadzie nie widać tego po nim- mi się nawet wydawało, że schudł:oops: Także wszystko to mięśnie pewnie. Faktycznie dużo tutaj ma ruchu, ale nie powiedziałabym, że w PL miał mniej. Może taki okres akurat ma, że nabiera masy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...