Jump to content
Dogomania

Poprostu Lala : )


Kamila

Recommended Posts

Dziekujemy :loveu: Zdjecia beda nie wiem kiedy....:shake:
Ale jest dobra wiadomosc - w lipcu jak bede na urlopie jade do hodowli Modry Efekt poznac cala psia i ludzka rodzinke bo jak sie ktos jeszcze nie domysla to po powrocie do pl wlasnie od modrych chce dozia :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamila-dog']Witam :multi:
Wogole nie mam czasu na dogo :shake: a jak juz mam to muli co doprowadza mnie do szalu :angryy: Ale mam dla was 1 foteczke Lali :lol:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/1521/picture2136kp8.jpg[/IMG][/URL]

Pozdrawiamy ze slonecznego Londka ;)[/quote]
heh, ja też nie mam czasu wogole na dgm wchodzic. No ale teraz jestem chora wiec korzystam z okazji:lol:. Foteczka cudna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Drugi doź? :loveu:[/quote]

Nom :loveu: Ale to jeszcze nie teraz,raczej za jakies poltora roku ;) jak juz bedziemy w pl.

[quote name='*luthien*']heh, ja też nie mam czasu wogole na dgm wchodzic. No ale teraz jestem chora wiec korzystam z okazji:lol:. Foteczka cudna:loveu:[/quote]

Witaj Luthien :multi: Ja nawet jakbym byla chora to musze pracowac wiec nic by mi to nie pomoglo :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']Ale jest dobra wiadomosc - w lipcu jak bede na urlopie jade do hodowli Modry Efekt poznac cala psia i ludzka rodzinke bo jak sie ktos jeszcze nie domysla to po powrocie do pl wlasnie od modrych chce dozia :multi:[/quote]
Kamila, bardzo dobry wybor! :multi:

I wiesz co? Nie wybaczę Ci, gdy nas wtedy nie odwiedzisz :diabloti:

Korkosmok stanowczo domaga się wielokrotnie obiecywanych glasków!!! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Kamila, bardzo dobry wybor! :multi:

I wiesz co? Nie wybaczę Ci, gdy nas wtedy nie odwiedzisz :diabloti:

Korkosmok stanowczo domaga się wielokrotnie obiecywanych glasków!!! :diabloti:[/quote]

Sylwia-jak tylko damy rade to z przyjemnoscia wpadniemy z tz ;) Tylko czy my do ciebie trafimy?W-wy wogole nie znamy,wiem ze modre sa gdzies na obrzezach ale gdzie ty?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...