Jump to content
Dogomania

Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!


marra

Recommended Posts

Z tego co zrozumiałam to jest osoba chętna na wizytę poświąteczną, tak? BO ja na dogo nie wchodzę praktycznie, a innego info nie dostałam

Sprawa wygląda tak,że dostaliśmy auto, które jeszcze jeździ i zaraz dzwonię do chętnego DS czy zgodzi się dziś na wieczorną wizytę. Jeśli nie sprawa przeciągnie się pewnie poświątecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotarłam dopiero teraz od lekarza i niestety ale ja także przed świętami nie dam rady.
Przepraszam dziewczyny, mówiłam inaczej ale moja noga mi nie pozwala za bardzo z domu wychodzić a musiałabym jechać dwoma autobusami.
Juz nie wspomnę o tym że cała logistyka przed świątecznych porządków, tymczasów i innych akcji poszła w piguły, jestem w domu sama, małżonek się wypiął i pojechał na ryby...
Faceci... Szkoda gadać...
Jeśli dzisiaj się nie uda to jak tylko się ogarnę zadzwonię do Formicy (mam numer chyba od którejś dziewczyny) i będę się starała jak najszybciej ludzi odwiedzić (jeśli się zgodzicie na wizytę przeprowadzoną przeze mnie :P )

Link to comment
Share on other sites

Asta jedzie jutro do nowego domku!!!!!!!!! :multi: Wspaniały prezent dla małej na święta. Będę ryczeć jak bóbr :-( choć wiem, że nic złego się nie dzieje.
Pani Alicja przyjedzie po nią o 14.00. Umowę mam już wydrukowaną.
Kasia przeprowadziła wczoraj wizytę przed adopcyjną!!! (Nieziemska kobieta:crazyeye:)

Link to comment
Share on other sites

No i pojechała :-( Siedzę i ryczę jak bóbr :-( Nestor łazi z kąta w kąt i jej szuka :-(
Powinnam się cieszyć, ale jak na razie to chce mi się wyć.
Panie bardzo mi się spodobały :cool3: Asta będzie mieć super domek. Będzie mieszkać w domu.
Dostałam adres e-mail więc wyślę link do wątku żeby domek mógł osobiście przekazywać nam wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']No i pojechała :-( Siedzę i ryczę jak bóbr :-( Nestor łazi z kąta w kąt i jej szuka :-(
Powinnam się cieszyć, ale jak na razie to chce mi się wyć.
Panie bardzo mi się spodobały :cool3: Asta będzie mieć super domek. Będzie mieszkać w domu.
Dostałam adres e-mail więc wyślę link do wątku żeby domek mógł osobiście przekazywać nam wieści.[/QUOTE]

:glaszcze:...przejdzie smutek jak napiszą że wsio oki

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]No nie co za wieści w Świąteczny poranek !!!!!!!!!!! Wspaniale !!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=2]bardzo się cieszę i rozumiem Cię Biedroneczko. Rozstania są ciężkie ale jaka satysfakcja[/SIZE]
[SIZE=2]że psica z takiego okropnego miejsca szybciutko znalazła ciepły kąt. Nic tylko się [/SIZE]
[SIZE=2]cieszyć. Wylej wszystkie łzy jak ja ostatnio za Liskiem Chytruskiem a potem już tylko[/SIZE]
[SIZE=2]się ciesz !!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/SIZE]
[SIZE=2]Powodzenia Astuniu !!! a dla Was i Waszych zwierzaków Wesołych Świąt !! ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

: D

Biedroneczko gdyby nie TY.... gdybyscie sie z mężem nie zdecydowali własnie wtedy i nie zadzwonilibyście do FOrmici....to Asta pewnie byłą by juz w kolejnej ciązy... stan jej oczu pogarszałby sie .... szczeniory zstały zabite... i gniła by na tym łańcuchu nie wieadomo jak długo i jak by przy tym cierpiała....

wielkie dzieki !!

Ja juz czekam na wieści : )))

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że były święta to trochę pochłonęły mnie inne zajęcia i nie myślałam tyle o Aście. Dzisiaj jednak jak wróciłam z pracy to złapałam się na tym, że chciałam ją zawołać :oops: Ja to jednak mięczak jestem.
W niedzielę dzwoniła do mnie pani Alicja. Asta już po kilku godzinach czuła się jak u siebie w domu. Powoli zaczyna się zaprzyjaźniać z sunią yorka, która tam mieszka.
Dostałam też jedną fotkę, ale na telefon więc jakość taka sobie. Czekam na lepsze fotki które mam dostać na meila, więc wstawię.

Link to comment
Share on other sites

dostałam ostatni przelew z II bazarku... i jak tylko uzupełnie internetowe konto przeleje Fundacji to co zostało po odliczeniu następujacych rzeczy :

- 35 zł - dowóz Asty do Fundacji (Rybnik-Radlin- Zabrze-Rybnik)
- 12 zł - obróżka dla Asty
[U]RAZEM: 47 zł[/U]

wpływy:
- [B]bazarek I - 133 zł [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/204344-By-uwolnic-suk%C4%99-z-%C5%82a%C5%84cucha-gt-gt-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ka%C5%BCdego-lt-lt-do-02.04?p=16517992#post16517992[/URL]
- [B]bazarek II - 78 zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205349-gt-gt-Fajniusie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-by-%C5%82a%C5%84cuchowej-ASTUNI-%C5%BCy%C5%82o-si%C4%99-lepiej-do-10.04%21?p=16626133#post16626133"]http://www.dogomania.pl/threads/205349-gt-gt-Fajniusie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-by-%C5%82a%C5%84cuchowej-ASTUNI-%C5%BCy%C5%82o-si%C4%99-lepiej-do-10.04!?p=16626133#post16626133[/URL]
[U]RAZEM: 211 zł
[/U]
[B]saldo: 211 - 47 zł = 164 zł[/B] - te kwote przesyłam na konto Fundacji - [U]prosze marra o wpisanie powyższego rozliczenia do 1 postu[/U]

-----------------------------------

PS czekamy na fotki czekamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']dostałam ostatni przelew z II bazarku... i jak tylko uzupełnie internetowe konto przeleje Fundacji to co zostało po odliczeniu następujacych rzeczy :

- 35 zł - dowóz Asty do Fundacji (Rybnik-Radlin- Zabrze-Rybnik)
- 12 zł - obróżka dla Asty
[U]RAZEM: 47 zł[/U]

wpływy:
- [B]bazarek I - 133 zł [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204344-By-uwolnic-suk%C4%99-z-%C5%82a%C5%84cucha-gt-gt-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ka%C5%BCdego-lt-lt-do-02.04?p=16517992#post16517992"]http://www.dogomania.pl/threads/204344-By-uwolnic-suk%C4%99-z-%C5%82a%C5%84cucha-gt-gt-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-ka%C5%BCdego-lt-lt-do-02.04?p=16517992#post16517992[/URL]
- [B]bazarek II - 78 zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205349-gt-gt-Fajniusie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-by-%C5%82a%C5%84cuchowej-ASTUNI-%C5%BCy%C5%82o-si%C4%99-lepiej-do-10.04%21?p=16626133#post16626133"]http://www.dogomania.pl/threads/205349-gt-gt-Fajniusie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-by-%C5%82a%C5%84cuchowej-ASTUNI-%C5%BCy%C5%82o-si%C4%99-lepiej-do-10.04!?p=16626133#post16626133[/URL]
[U]RAZEM: 211 zł[/U]

[B]saldo: 211 - 47 zł = 164 zł[/B] - te kwote przesyłam na konto Fundacji - [U]prosze marra o wpisanie powyższego rozliczenia do 1 postu[/U]

-----------------------------------

PS czekamy na fotki czekamy[/QUOTE]

Zrobione :)
Betta co do suczki z cukrzycą czekam na odpowiedź od Formicy jak sprawa wygląda.Dziś dam znać na pw ;)


EDIT: masz zapchaną skrzynkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...