Jump to content
Dogomania

ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam dzis z Pania z hoteliku- Homerek ma się dobrze, najgorsze były pierwsze dwa dni (prawdopodobnie wywołane stresem związanym ze zmiana miejsca) biegunka minęła, otworzył się, jest juz bardziej kontaktowy- obejrzał go lekarz i stwierdził że jego dolegliwości ruchowe wynikają raczej z podeszłego wieku i na pewno z warunków w jakich spedził swoje dotychczasow życie- miejmy nadzieję że teraz już bedzie coraz lepiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja wyjeżdżam akurat w połowie maja i nie dowiem się jak tam Homer w nowym miejscu.. chyba że uda mi się dorwać do jakiegoś komputera na wyjeździe;)


edit: czy te pieniążki z deklaracji homerowych idą na jakiegoś innego psa? Chciałabym zrobić przelew za maj a nie mam numeru konta i nie wiem na kogo wpłacam, proszę o info z nr konta na pw;)

Link to comment
Share on other sites

Zostało jeszcze 50 zł z deklaracji Homerka po opłaceniu transportu. Osoby, które wpłaciły muszą zadecydować czy dopłacić je Anuli do hoteliku czy przejdą na innego pieska-utrzymujemy jeszcze Irvinka, Irmę i Badiego.Jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Zostało jeszcze 50 zł z deklaracji Homerka po opłaceniu transportu. Osoby, które wpłaciły muszą zadecydować czy dopłacić je Anuli do hoteliku czy przejdą na innego pieska-utrzymujemy jeszcze Irvinka, Irmę i Badiego.Jak myslicie?[/QUOTE]

Ja niewiele wpłaciłam na Homerka więc nie będę się wypowiadać

Link to comment
Share on other sites

Anulo wydaje mi się, ze Homer może mieć problemy ze stawami, ma już swoje lata i też żył w złych warunkach do tej pory ( wg mnie buda i krótki łańcuch skoro spał w swoich odchodach ). Może zastanów się czy nie wart było by podawać mu Arthroflex, naszego psa postawiło to na nogi, można to kupić w sklepie zoologicznym.

Link to comment
Share on other sites

Homer odżył w hoteliku, jak twierdzą opiekunki. To jeszcze pełen werwy piesek,który nie pozwała człowiekowi przejść obojętnie i głośno szczekając chce zwrócić na siebie uwagę. Bardzo polubił naszą Irminkę i chętnie przebywa w jej towarzystwie

Link to comment
Share on other sites

hotelik juz opłaciłam - rozmawiałam dzis z Pania z hoteliku i powiedziałam że gdyby uważała za stosowne kupic mu jakieś odzywki to upoważaniam ja do tego - ona jest na miejscu i najlepiej wie czego mu potrzeba, a tak nawiasem mówiąc Homerek ma sie dobrze:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']witam - poproszę panią z hoteliku żeby przesłała mi jakieś zdjęcia Homerka to wtedy je wstawię:lol:tylko proszę podpowiedzcie mi jak to się robi bo jestem tu "zielona":placz:[/QUOTE]

Ja też nie umiem wstawiać zdjęć :( poproszę o pomoc z jedną z cioteczek :)

Link to comment
Share on other sites

Arthoflex czy coś takiego ktoś mówił;)

Chciałam zakomunikować że ta symboliczna dycha moja pójdzie na Kremcię - pieski które utrzymujecie z Homerkowego konta mają już mniej więcej dobrą sytuację a Kremcia jest w schronisku i to jeszcze chora..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Arthoflex czy coś takiego ktoś mówił;)

Chciałam zakomunikować że ta symboliczna dycha moja pójdzie na Kremcię - pieski które utrzymujecie z Homerkowego konta mają już mniej więcej dobrą sytuację a Kremcia jest w schronisku i to jeszcze chora..[/QUOTE]

Ja pisałam o Arthoflexie i polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...