Jump to content
Dogomania

Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!


polciuaa

Recommended Posts

Kurcze posty pod postami dostanie mi się od moda:( ale muszę poprosić o pomoc...Zaczyna nam kasy brakować-wyślę PW do tych co zalegają,ale proszę o pomoc i dotarcie do Anny G z FB- nie mam tam konta a nie ma od niej wpłat za VII i VIII- czy ktoś mógłby do niej tam napisać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolanovi']Tymus jest teraz taki śliczny, aż niewiarygodne, że nikt o niego nie pyta:-( [B]Ja chyba nie zalegam z moimi deklaracjami. wpałacam zaraz jak tylko mi kasa z wypłaty wchodzi na konto.[/B][/QUOTE]

Nie ,nie :) Ty masz nawet nadpłatę już za wrzesień:) spoko:)

Link to comment
Share on other sites

ok, dzieki, a tu macie link do wydarzenia Tymka, tez mozna dopisac na poczatku
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=1532836310#%21/event.php?eid=160145420710440"]http://www.facebook.com/profile.php?id=1532836310#!/event.php?eid=160145420710440[/URL]
ps. co sie stalo ze zdjeciami z postow 380 i 382???????????

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Sprawdzam konto i co?:crazyeye::crazyeye: u Tymonka pokazało się 100 zł od Pani Zofii K.z FB:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pięknie dziękujemy w imieniu Tymonka-bardzo nam ta wpłata pomoże:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:Cleo2008 a to dla Ciebie:Rose::Rose::Rose: dzięki Tobie Tymuś ma spokojny miesiąc przed sobą a kasa z bazarku Livki pójdzie na ogłoszenia a nie łatanie dziur w budżecie:)

Link to comment
Share on other sites

Robimy z Hebanową takie dwustronne plakaty - ogłoszenia adopcyjne (tysiąc sztuk drukowanych w drukarni). Będą na nich 4 pieski.
Ja ze "swoich" dogomaniackich bied - wybrałam Bakusia i [B]Tymonka[/B].:loveu:

I w związku z tym mam dwa pytania...
Które zdjecie Tymonka jest najlepsze?
Jaki dom dla Niego byłby idealny?

P.S. Oczywiście to jest taki prezent dla Tymonka.:)

Link to comment
Share on other sites

Monika jesteś Aniołem :loveu::loveu::loveu::loveu: dziękujemy:) co do fotek - to mogę dopiero wieczorem się określić bo w pracy blokada:angryy::angryy::angryy: a jaki domek najlepszy?taki co go będzie kochać:) a bardziej precyzyjnie to myślę,że Tymek lubi jak ktoś jest w pobliżu,ale to może Gabi podpowie..?

EDIT: A może Gabi zrobi jakąś extra fotkę na ten plakat? Gabi co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Idealny domek dla Tymonka to taki, w którym będą go kochać :loveu: może być zarówno mieszkanie w bloku jak i domek :) Wszędzie potrafi się zachować, nie ma problemów z poruszaniem się po mieście, wystarczy prowadzić go na krótkiej smyczy i pięknie maszeruje :) mogą być w domu psy, koty, dzieci i inne żyjątka:cool3: to jest pies zupełnie nie kłopotliwy:lol:
zdjęcie mogę się postarać zrobić mu jakieś ładne jutro, ale Tymonkowi jest tak strasznie ciężko zrobić zdjęcie, że ja nieraz wymiękam :) ale się postaramy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...