Jump to content
Dogomania

Irvinek ma dom!!! :)))


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trisza dowiedziałam się, że pakiet 130 ogłoszeń kosztuje 15zł i można zamówić u CatAngel, to jest jej wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/208071-Moje-śląskie-kocie-stadko-)-Miłość-do-kotów?p=16907531#post16907531[/url].

Jeśli chodzi o allegro to muszę kogoś znaleźć

To jaka decyzja pakiecik czy wyróżnione allegro ??? Wydaje mi się, że z allegro warto byłoby spróbować ??? Ty zdecyduj Trisza.

Link to comment
Share on other sites

hej!
mogę pomóc zamieszczać ogłoszenia-napiszcie tylko ile irvin ma lat. z tego co pamiętam-był kastrowany? Sama zastanawiałam się nad jego adopcją ale rodzina wybrała innego pieska..Zrobię ogłoszenia i powiadomię znajomych- minęły już 4 mies odkąd widziałam Irvina- myślałam, że już będzie miał domek a tu nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniorek1986']hej!
mogę pomóc zamieszczać ogłoszenia-napiszcie tylko ile irvin ma lat. z tego co pamiętam-był kastrowany? Sama zastanawiałam się nad jego adopcją ale rodzina wybrała innego pieska..Zrobię ogłoszenia i powiadomię znajomych- minęły już 4 mies odkąd widziałam Irvina- myślałam, że już będzie miał domek a tu nic...[/QUOTE]

Irvin ma 2-3 lata, tekst jest w poście pierwszym. Kurczę nie pamiętam, żeby był kastrowany :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kubuśpuchatek']A ja czytałem, że szykuje mu się powrót do schronu;

[URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/146461/mial-rok-gdy-zostal-znaleziony-na-zlomowisku-zost/[/URL]

Ale jak wróci to może będzie miał większe szanse na adopcje;


[URL]http://www.intermaks.pl/index.html?grp=4461[/URL][/QUOTE]

Nic mi na ten temat nie wiadomo, niech się wypowie osoba odpowiedzialana za tego psa. Może większe szanse na zabanie ze schroniska to by i miał pytanie do jakiego domu by trafił.....

Link to comment
Share on other sites

Kurczę on się nie nadaje do schroniska-już parę mies temu jak go spotkalam w hotelu to był troche przygaszony- a zle tam raczej nie miał... Ile kosztuje jego miesieczny pobyt w hotelu w przebieczanach? a nie lepiej (skoro nie ma kasy na hotel) poszukac mu bezpłatnego domu tymczasowego itp.? Kurcze dzisiaj bedę działać z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniorek1986']Kurczę on się nie nadaje do schroniska-już parę mies temu jak go spotkalam w hotelu to był troche przygaszony- a zle tam raczej nie miał... Ile kosztuje jego miesieczny pobyt w hotelu w przebieczanach? a nie lepiej (skoro nie ma kasy na hotel) poszukac mu bezpłatnego domu tymczasowego itp.? Kurcze dzisiaj bedę działać z ogłoszeniami.[/QUOTE]

Znalezienie bdt za karme i weta graniczy z cudem :( koszt za miesiąć to 350zł, chyba deklarowicze sie wykruszyli patrząc na wpłaty, chyba, że są nieuaktualnione :(

Link to comment
Share on other sites

Aha -jak by było naprawdę zle i miał by wrócić do schroniska to ja mogę go przygarnąć do 15 września- zeby chociaz odwlec perspektywę schroniska...Nie wiem jaka do końca jest jego sytuacja finansowa- mam na myśli czy ma opłacony hotel za wrzesień i czy ma się gdzie podziać. Jak coś to piszcie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniorek1986']Aha -jak by było naprawdę zle i miał by wrócić do schroniska to ja mogę go przygarnąć do 15 września- zeby chociaz odwlec perspektywę schroniska...Nie wiem jaka do końca jest jego sytuacja finansowa- mam na myśli czy ma opłacony hotel za wrzesień i czy ma się gdzie podziać. Jak coś to piszcie..[/QUOTE]

Super dzięki za chęć pomocy, wysłałam smsa do ciotki mam nadzieję, że zajrzy na wątek i napisze co i jak :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Ktoś coś wie?[/QUOTE]

Dostałam smsa od Ciotki, ze Irvin nie wraca do schronu.

Mile widziana byłaby pomoc w ogłaszaniu psiaka. Jak ktoś mógłby wykupić jakieś ogłoszenia na bazarku, czy mógłby zamówić allegro wyróżnione to byłoby super

Link to comment
Share on other sites

Hej!
ja już go zamieściłam m.in. na allegro czy tablica.pl (ale bez wyróżnienia...)
[url]http://allegro.pl/labrador-pies-w-typie-labradora-z-domieszka-charta-i1795854664.html[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/labrador-pies-w-typie-labradora-z-domieszka-charta--IDhUVl.html[/url] na tej stronce jest możliwość pobrania ulotki- ja postaram się ją wydrukować i porozwieszam w okolicach Krakowa i Dobczyc.
hm jutro będę dalej działać z ogłoszeniami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Znalezienie bdt za karme i weta graniczy z cudem :( koszt za miesiąć to 350zł, chyba deklarowicze sie wykruszyli patrząc na wpłaty, chyba, że są nieuaktualnione :([/QUOTE]
Nie mamy deklaracji stałych na 350 zł..
Sporo brakuje do tej sumy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...