Jump to content
Dogomania

3łapka Koniczynka-ZOSTAJE NA DT-WĄTEK DO ZAMKNIĘCIA


Zuzka2

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzka2']Sunia ma sporo ogłoszeń wyróżnionych,ale jak na razie zero odzewu.Może z lepszymi fotkami będzie lepiej;-)[/QUOTE]

hej dzis dzownila babka z krakowa, ale mus z mezem pogadac, domek bylby super:) ale czekam na odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

No proszę jakie super wieści!:happy1:
Może zanim Gwiazda dojedzie do DT,znajdziemy DS;-)

Dziś rozmawiałam z p.Danusią o suni.Mówi o niej w samych superlatywach, o jej wdzięczności,oddaniu,łagodności.Fajna z niej suńka po prostu:-)

Aha!vega,w następny weekend dowóz do Krakowa gratis.

Link to comment
Share on other sites

No jasne!:-)Tak jak się umawiałyśmy:-)Sunia będzie u mnie do poniedziałku wieczór,a potem ją mój TZ zawiezie do Agi.
W sumie to nie wiem czy moja mama sunię od nas wyśle w świat,bo bardzo sfrustrowana na psiaka;-)Dopóki nie zobaczy,to jest raczej racjonalna,a jak zobaczy-to już bardziej emocjonalna niż ja:evil_lol:
A wygląd dla Niej to akurat ostatnia rzecz,która ma znaczenie.Mojego spanielowatego i tak uważała za brzydala:diabloti:
A problem główny to niestety-urobić męża,co jest nierealne.

No ale tak serio,to u nas dzień i potem do Agi;-)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek-ubrania w r.36/38 -dochód - na parkę dogoterpauetów;-)Psiaków łagodnych nawet wobec niemowląt:-)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204498-Ciucholand-na-Aze-i-Barta-od-5-z%C5%82-do-3.04?p=16551649#post16551649[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Suńka jest w dotychczasowym DT,co oznacza brak zdjęć.Jest gotowa do adopcji,ma już wszelkie badania,szczepienia za sobą.Oferujemy dowóz suni,ale na razie nic nie słychać o chętnych na suńkę.
Innego DT nie będzie-sunia zostaje u p.Danki.
Dziękuję za pamięć o suni:-)
Suczka jest super aniołkiem-kocha ludzi i zwierzaki-bardzo pozytywna istota.Na widok wielkich psów się troszkę stresuje,ale już po chwili radośnie macha ogonkiem i rozdaje całuski wszystkim-nawet jak kogoś zna dopiero kilka minut:-)
Kochane psisko:loveu:

Poszukiwany byłby DT spokojny,bez wielu zwierzaków na DT-jak dla seniorka,bo psinka delikatna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']BIedna psinka,dobrze że trafiła na tę panią,bo nie przeżyłaby po wypadku.Czy ktoś pomaga tej pani np. z karmą?[/QUOTE]

pani danusia jest wlascicielka przytuliska więc coś tam karmy dla jest. ale takich psow jak koniczynka (tzn w potrzebie) jest duzo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ludzi chyba przeraża brak łapki u psa.Psy lepiej akceptują własne kalectwo niż nam się wydaje.Dla wielu osób jest to zbyt makabryczny widok na co dzień,a inni po prostu chcą mieć psa pięknego i zdrowego.Sunia jest kochanym psem i byłaby skarbem dla kogoś:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...