Jump to content
Dogomania

Ferdek,szary pudel ZNALAZŁ DOM!


Romka

Recommended Posts

Byłam w lecznicy,mały jest bardzo chudy,spał po zabiegu,skóra jak powiedziała mi pani doktor jest trochę odparzona od skołtunionej sierści,ma kilka miejsc gdzie się łuszczy...a tak w ogóle wszystko jest dobrze...jutro znów zadzwonię do lecznicy i dowiem się co słychać...zapłaciłam 80zł:strzyżenie,pobyt w lecznicy i witaminy,które poprawią mu wygląd skóry...teraz już ma z górki...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mshume']No to cieszę się, że mały już po zabiegu i wszystko się udało :) On pewnie jest wielkościowo jak mój psiak, czyli wielkości pudelka toy. Będą jakieś fotki po postrzyżynach?[/QUOTE]
Pojechałam prosto po pracy bez aparatu...mały spał...postaramy się to zmienić jutro...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']On pewnie jest wielkościowo jak mój psiak, czyli wielkości pudelka toy. [/QUOTE]
Na zdjęciach wygląda na większego - tak ponad pół łydki - chyba, że osoba która z nim jest na fotach, jest drobna.
7 kg na toyka to byłoby chyba dużo, a on ponoć wychudzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Mój bolonczyk waży 6 kilo w długim włosie ;) ma 26 w kłębie[/QUOTE]
Ja się nie znam... Mój pundel 9,5 kg przy 42 cm w kłębie - jak marudził przy jedzeniu to o kilogram mniej.
Dużo zależy od budowy, niemniej pudle toyki to chyba raczej oscylują około 4kg?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z mshume, dzwoniła do niej bardzo sympatyczna pani z Wyszkowa (60km od Warszawy, w stronę Białegostoku).
Znacie kogoś z tamtych okolic?
Ja zawoziłam tam Nelsona, gdyby nie obrzydliwa pogoda, to pewnie jutro bym pojechała na działkę i sprawdziła ten dom, ale tak to nie da rady :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaiJanek']Dziewczyny jak nikogo nie znajdziecie do może bym dała radę...[/QUOTE]

Aniu, ale dałabyś radę pojechać do Wyszkowa?
Jeśli nie znajdziemy nikogo w tygodniu i jeśli w następny weekend nie będzie mrozów;) to ja pewnie będę na działce...

Link to comment
Share on other sites

Parę szczegółów: w piątek wyszło ogłoszenie Ferdzia i telefon mi się zagotował ;) Po 50 telefonie przestałam liczyć :p Wybrałam dom z ogrodem w Warszawie, Państwo mają 10 letnią pudliczkę, od pokoleń pudlarze ;) W domu jest jeszcze seniorka rodu i dzieci studiujące, więc psiaki mają cały czas towarzystwo. Wizyta przedadopcyjna, którą odbyła wczoraj wieczorem Kago potwierdziła, że Państwo to bardzo ciepli, dobrzy ludzie :) Ferdziu, pakuj się chłopie, czekają na Ciebie. :multi:
Ten duży odzew z ogłoszeń pozwoli też innym psiakom znaleźć domy, nad czym pracuję :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...