Jump to content
Dogomania

Zostałem oślepiony i wyrzucony - około 7 letni Husky potrzebuje pomocy!


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, przyszłam tu po banerkach.... jak można było nie zabezpieczyć psa... Jeśli było wiadome, że się szykuje większe spawanie, to mogli psiaka gdzieś dać, nie trzymać go w tym samym pomieszczeniu...
Pisze tu, że Cezar był zabrany z podkrakowskiej wsi. Na tym drugim wątku wyczytałam, że jest w DT w Bielsku - Białej (lub okolicach)....
Można wiedzieć, z jakiego to zadupia zabrano Cezara? Może gdzieś w moich "koffanych" wiejskich okolicach...
Acha, i najważniejsze - poproszę PW z numerem konta - koło 20.03 postaram się coś wpłacić na tego haszczaka...

Link to comment
Share on other sites

Ojej dopiero do domu wróciłam :) padam z nóg. Jutro więcej napiszę co i jak dalej z Cezarem tzn. kto będzie się nim opiekował tzn oprócz dt kto będzie zbierał kasę, rozliczał się itd. Teraz już nie kontaktuję. :) Bardzo się cieszę, że cezar już bezpieczny i spędzi swoją pierwszą noc w domu!!!Dziękuję Wam bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Po wizycie u weterynarza..........


rozpoznanie :

Zapalenie rogówki obu oczu ze zmętnieniem i wrastaniem naczyń krwionośnych,
zapalenie naczyniówki ze wzrostem ciśnienia w gałkach ocznych,
zmętnienie soczewek obu oczu-zaćma,
owrzodzenie,
Brak reakcji źrenicy na światło .

WYROK

CEZAR NIE BĘDZIE WIDZIAŁ DO KOŃCA ŻYCIA


Możemy mu tylko pomóc DORAŹNIE ZMNIEJSZAJĄC BÓL


Dostał krople do stosowania w domu mają tylko zmniejszyć ból i w doraźny sposób poprawić stan oczu .


pozostałe:
odpchlenie,
odrobaczenie .


I co zrobić gościowi ,co go tak urządził??????????

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję mimi za wizytę u weta, ile kosztowała ? Biedny Cezar najgorszy jest ten ból, jak on ,musiał cierpieć... Jutro do Ciebie zadzwonię bo dziś wieczorem byłam wyłączona z życia (od trzech tygodni jestem chora i dziś znowu gorzej się poczułam i zasnęłam on 18 )

Jeżeli chodzi o finanse Cezara to dostał dziś wpłatę 100zł!!! Bardzo dziękujemy [B]pollacca!!! [/B]Finansami i nadzorem adopcji, leczenia zajmę się ja, fundacja huskych zadeklarowała pomoc w takim zakresie w jakim będą mięli możliwości. Jednak to ja będę robiła rozliczenia i monitorowała psiaka. Każda pomoc jest na wagę złota. Ogłoszenia będą potrzebne myślę, że za jakieś kilka dni jak poznamy lepiej Cezara i zobaczymy co z jego oczami tzn., czy dalej go bolą i jakie leczenie zalecił lekarz.

Na razie jestem szczęśliwa, że Cezar jest bezpieczny i na pewno czuje ulgę po wizycie u weta i kroplach do oczu. A mam adres i nazwisko tego skur**** co wyrzucił Cezara, jutro zadzwonię do Asiora z Ktozu żeby coś z nim zrobili.

Link to comment
Share on other sites

finanse Cezara mają się następująco:

[B]Wpłaty[/B]:
pollacca -100zł

[B]Wydatki[/B]:
Wizyta u weterynarza - 106zł
Krople do oczu - 50 zł

A kolejne wydatki już tuz tuż. Bardzo prosimy o wpłaty.

Następna wizyta za dwa tygodnie szczepienie 70zł(komplet)
potem kastracja około 200zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']napiszę na FB czy ktoś nie zna dobrego okulisty... Jedna osoba na początku pisała że ma takiego lecz w Łodzi :/[/QUOTE]

dzwonił do mnie Dcs6 od husky z Wrocławia ,wysłałam na mail kartę info, postara się cezara skonsultować we Wrocławiu
(Chodzi o jakieś badanie komp)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...