Jump to content
Dogomania

PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!


ata

Recommended Posts

Można na FB prosić o podawanie propozycji, albo zrobić bazarek na imię :D ale to już trzeba mieć czas.
Już mam gotowy tekst na FB więc jak by założycielka zrobiła współadminem to będę wdzięczna

O jezu i teraz to zauważyłam! To jest ważne do jutra do 2:30 czyli usunie się całe i będą wszystkie zaproszenia na marne szły

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę napiszcie co mam zmienić na pierwszej stronie, albo lepiej może ktoś poprowadzi ten wątek [COLOR=pink](bo mi to jednak kiepsko wychodzi...)

[COLOR=black]Do pani powyżej o trudnym długim niku;) co mam zrobić aby ten wątek zmienił głównego opiekuna:oops:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hahaha... nie jest taki długi :evil_lol: dlaczego Ci źle idzie? chyba wiesz dość dużo na jego temat, najlepiej żeby przejął wątek ten kto będzie brał odpowiedzialność za psa i kto będzie w schronie zapisany jako właściciel. A co do przekazania wątku to chyba tylko moderator może taką operację wykonać :)

Link to comment
Share on other sites

sorki ale ja tu nie kumam, teraz mi przysłano że robią aplikację causes i usunęli wydarzenie.... Ja np. na takie rzeczy nigdy nie wchodzę.... Ja się wypisuję z takiej pomocy.... Deklaruje się dwie strony wcześniej że zrobię wydarzenie a po 20 postach, gdy ja już skleciłam długi tekst okazuję się że już jest jakieś wydarzenie, nic nie obgadywane na wątku, nic nie wiadomo o czymkolwiek co się robi.... No cóż....

Link to comment
Share on other sites

no ok... można też na pierwszą wstawić, wszystko po prostu skleciłam:



W schronisku we Wrześni przebywa bardzo potrzebujący pomocy pies w typie husky. Wygląda na staruszka dodatkowo ma problem z oczkami....

On psychicznie sobie w ogóle nie radzi, co widać na filmiku......
[url]http://www.youtube.com/watch?v=Fuej9-oSrkM[/url]

Dzięki pewnej dobrej duszyczce-dogomaniaczce, psiak ma trafić do domu tymczasowego w Radziszowie(jest to 10km od Krakowa). Trzeba będzie zwrócić za lekarza i karmę.

Jest to Senior Sędziwy lub chory haszczak... znaleziony w potwornym stanie. W schronisku leczony na oczy. Jego smutny skowyt i lament doprowadza do łez każdego z tam obecnych.

Pies na zawołanie podchodzi do krat, sprawia wrażenie obolałego...


Dowiedzieliśmy się, że jak miał leczone oczka, to w tym czasie miał opuchniętą głowę. Pracownik mówi, że prawdopodobnie dostał po głowie, a i zęby ma bardzo pościerane, prawie ich podobno nie ma przez to że ciągle gryzie kraty....

Pracownik schroniska nam powiedział, że pies został znaleziony w okropnym stanie ponad miesiąc temu. Głowę z prawej strony i pysk miał spuchnięte, prawdopodobnie ktoś go zdzielił jakąś łopatą.
Lekarz schroniskowy zrobił dla niego tyle, na ile pozwalają warunki schroniskowe. Jednak jak się dowiadujemy, psiak ma również uraz psychiczny i jest agresywny. Z kolei dziewczyna, która widziała go tydzień temu twierdzi, że psiak lizał jej rękę, ale wydawał przy tym takie głuche, bulgoczące, gardłowe odgłosy, co ona zinterpretowała jako oznakę bólu. Nie wiadomo zatem na ile ta agresja (bądź i nie) jest spowodowana cierpieniem...
Wobec powyższego należałoby przed zawiezieniem do DT odwieźć psa do kliniki i porządnie zdiagnozować. Mógł mieć pękniętą czaszkę, może jakiś odprysk uciska na nerwy i powoduje ból (ślinotok), może, może.... możemy sobie gdybać, skoro nie zrobiono mu nawet rtg …

Tylko na wszystko potrzeba funduszy, więc prosimy o wsparcie, każdy grosz się liczy.
Gdyby ktoś także miał czas i mógł zawieść psiaka z Wrześni do Rawicza(to ok 440km) za zwrotem kosztów, będziemy bardzo wdzięczni.

A tu jest wątek pieska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203592-Wielka-tragegia-psa-[/url]!!!!!!

To jest konto fundacyjne na które można wpłacać na haszczaka:

[COLOR="red"]Fundacja „Głosem Zwierząt”
Ul. Lodowa 2/1
60-226 Poznań
Konto:
07 2490 0005 0000 4500 6401 8021

z dopiskiem dla skatowanego husky Seniora
[/COLOR]

Prosimy o wszelkie wsparcie, potrzebujemy w tej chwili na zdiagnozowanie psiaka, na opłatę za pobyt w lecznicy, ewentualne leczenie, transport do Rawicza(jeśli się w ogóle jakiś znajdzie) i karmę dla psiaka.

Prosimy także o podawanie propozycji na imię :) Bo psiak nie ma żadnego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']To mamy już 300zł :-D Super!
Trzymajcie kciuki, żeby jutro (około 9.30) psiak szczęśliwie opuścił Wrześnię i przeniósł się do kliniki w Śremie.[/QUOTE]

Ja to już mam nockę z głowy....
Moja skromna deklaracja 10zł jutro zostanie przelana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']psiak będzie te kilka dni w klinice czy u kogoś w domu i będzie dojeżdżał? wiecie ile w klinice dniówka kosztuje? i ile kosztuje rtg? czy jeszcze nic?[/QUOTE] Dniówka to zwykle 30zł bez leków i badań. I chyba zostawimy tam go do czasu diagnozy, Potem dt u Carominy lub w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

widziałem filmik moim zdaniem piesek chce poprostu więcej swobody wiem żę to schronisko i że ten pies cały dzień siedzi w kojcu natura haskich jest taka że to psy stadne ale kojec to jest dla niego zdecydowanie za mało dlatego wyje i gryzie kraty a co do agresji to jest wywołana utrato wzroku poprostu niewie co sie dzieje jak by np. miał na imie misza i przed podejsciem do kojca by sie do niego wołało a misza znał osobe agresji by nie było na sto % miałem podobny przypadek w swoim schronisku

Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi się jak jedna z koleżanek, które dzisiaj widziały psiaka w schronie powiedziała, że wydaje jej się, że on nie widzi ....
Ja również bardzo dziękuję i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

dotarlam tu FB i wciaz slysze ten skowyt z filmu....niesamowite jestescie ze psiak jutro opusci schronisko ,nie moge wesprzec finansowo w chwili obecnej poniewaz mam za duzo zobowiazan wobec innych biedakow,trzymam kciuki za powodzenie akcji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...