Jump to content
Dogomania

PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!


ata

Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to inna sprawa...i dobrze, że zna komendy i zna dom.
Ja mam jeszcze małą prośbę do was dziewczyny, AniaO zrobiła wydarzenie na FB dla mojej tymczasowiczki chorej na serce Dorci, która od lipca ub. roku czeka na dom i ma bardzo małe szanse...FB to ostatnia deska ratunku, coś z tym eventem sie robi...ale co? tego nie wiem, bo nie mam tam konta...czy możecie mi pomóc w udostępnianiu tego?? Tutaj jest tyle zorientowanych osób...dziękuję i przepraszam, że rozpraszam.


[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=207547675927855[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']
Ja mam jeszcze małą prośbę do was dziewczyny, AniaO zrobiła wydarzenie na FB dla mojej tymczasowiczki chorej na serce Dorci, która od lipca ub. roku czeka na dom i ma bardzo małe szanse...FB to ostatnia deska ratunku, coś z tym eventem sie robi...ale co? tego nie wiem, bo nie mam tam konta...czy możecie mi pomóc w udostępnianiu tego?? Tutaj jest tyle zorientowanych osób...dziękuję i przepraszam, że rozpraszam.


[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=207547675927855[/URL][/QUOTE] Widzę, że jesteś jak ja, o tyle jestem lepsza, że konto mam. Ale co z nim robić, tego już nie wiem. Mam nadzieję, że inni tu obecni pomogą.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem ze Viktor zostal na noc w lecznicy?
nie dziwne ze zawodzi i wyje w klatce ,to sa chyba najbardziej niezalezne psy pod sloncem wiec kraty dla niego to najwieksza kara
ciekawe co wyjdzie z badan krwi i czy bedzie mogl jechac do Dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Problem z nim może być inny- zamknięty w mieszkaniu może też próbować się z niego wydostać za wszelką cenę, jeżeli był psem podwórkowym może źle znosić każde zamknięcie...Zanim trafi do domu, trzeba by sprawdzić jak w domu się zachowuje, szczególnie w samotności. Trzymam niezmiennie kciukasy.[/QUOTE]

Goniu on moze troche jak Tiger co wyprawiał w zamknięciu :evil_lol:w klinice a w domu spoko normalny pies;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']Great a to aktualne? Jeśli tak, to można szczegóły dogadywać[/QUOTE]

Chyba nam to nic nie da, bo Brodnica jest koło Łodzi a Pabianice też nam nie po drodze, no chyba że mi źle wyszukało. Lecz jak chcecie to kontaktujcie się z tą osobą(podam jeszcze raz wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203605-Potrzebujemy-transportu-na-trasie-%C5%9Arem-lub-Pozna%C5%84-Krak%C3%B3w?p=16446178&viewfull=1#post16446178[/url] ) ja nie mogę nic ustalać, bo nie wiem czy macie możliwość powiezienia psa, co potem i jak.

Chociaż :hmmmm: jak by ktoś podwiózł psa do Brodnicy to można poprosić aby przejechała ta osoba przez Kraków(oczywiście za zwrot kosztów) i podwiozła Viktora, bo tak patrzę i to nie tak daleko

Znalazłam jeszcze takie coś na mapie pomocy dogo: [reszta swiata] [B]Nanhoo[/B] (caly Berlin i okolice do 100 km, [B]czesto przejazd na trasie Berlin-Slask lub Berlin-Krakow, mozliwe przystanki po drodze np. Legnica. Wroclaw, Opole itd.)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pomyślcie czy ktoś nie mógłby podwieść psa do Rawicza (jakieś 120 km), wtedy moznaby spróbować skorzystać z tego transportu już w tą sobotę:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201915-Rawicz-Wroc%C5%82aw-Katowic%C4%99-Krak%C3%B3w-12.03[/url]
Tylko chyba jakoś strasznie rano wyjazd jest, więc być moze trzebaby podwieść psa w piątek

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie kolejną propozycję transportu! Dziewczyny proszę Was odpowiedzcie jak w ogóle z transportem bo będzie za późno

Ewa ma do zaoferowania transport na trasie Swinoujscie -Radom w dniu 25 marca. Przywoza psiaka do swinoujscia 24 marca z radomskiego schroniska do adopcji i bedzie samochod wracal pusty. [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000541693087[/url]

Link to comment
Share on other sites

Victorek po badaniach!
Rtg głowy - brak zmian kostnych. Są "tylko te na powierzchni (blizny, uszkodzone oko)
Biodra ok
klatka piersiowa ok
Kręgosłup seniora - spondyloza - zrosty wyrostków w kilku miejscach.
Jama brzuszna "brzydka" jak określił pan doktor. Zgazowane jelita, przednie jelito - złogi chrzęstno kostne, podrażniony żołądek i jelita. Być może jutro trzeba będzie zrobić lewatywę. Podobno czasami przy dolegliwościach jelit występuje ślinotok. Ale nie można wykluczyć, że to kombinacja ze stresem.
Morfologia w normie.

Kochani, trzeba go jak najszybciej przewieźć do dt. Ja kombinuję, ale kombinujcie i Wy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...