Jump to content
Dogomania

Utako Akwamaryn


norbiwa
 Share

Recommended Posts

Od kilku tygodni, my także staliśmy się szczęśliwymi towarzyszami małej szelmy - Utako Akwamaryn. To prawdziwy Yakuza - mały ciałem wielki duchem. Każdy gram jej wagi można przeliczy na tonę charakterku :angryy: - no i to spojrzenie, nie ma nie mocnych! :evil_lol:
a to kilka fotek [URL]https://picasaweb.google.com/norbiwa/Utako#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trudno mi powiedzieć gdyż to mój pierwszy japan i mogę jedynie opierać sie na relacjach odowcy i obserwacji piesków w ich domu. Zachowywały sie przyjacielsko, ufnie, niektóre podchodziły żeby je głaskać. Moja mała, jak na razei to silny Yakuza w małym ciele, stanowcza, dość uparta, śmiała i rozbrajająca swoim szelmowskim spojrzeniem. Wszędzie jej pełno, szuka z nosem przy podłodze co by tu upolować. Jest bardzo pojętna i sprytna.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za tymi psami..chyba dlatego, że mają taki 'inny' pyszczek :D Ale Twoja jest tak kochana i ten języczek tak śmiesznie wystawia :loveu: a ich sierść wymaga jakiś specjalnych zadań ? Linieją ? Przepraszam za tyle pytań, ale jestem ciekawa:):)

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałabym mądrzyć sie gdyż nie mam doświadczenia w tej rasie, ale z tego co dowiedziałam się od hodowcy sierść należy szczotkować i tyle. Rasa ta, ma dwa okresy linienia; w chwili obecnej nie widzę żeby gubiła jakoś mocno siersć, ale jest jeszcze mała. Poza okresami linienia, pieski te gubią niewiele kłaczków ;). Moje gryfoniki są bardziej nieco wymagające pod tym względem, gdyż trzeba je trymować, choć zapłatą za to jest brak linienia! :lol: Coś za coś.....

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Announcements

×
×
  • Create New...