Jump to content
Dogomania

BRUNO - cierpiący amstaff pilnie szuka DT lub DS!


MARGOL

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z tego co czytałam to dużo osób poleca APTOFLEX. mój wet tak samo. rozmawiałam z 3 czy 4 i każdy go polecił. kupiłam już 2 butelkę. jest drogi, ale wydajny. w promocji kupiłam 500ml za 120 zł. dowiedz się o cenę, bo ostatnio usłyszałam że jest po 230 zł, a już 2 razy kupiłam u mojego wet po 120 zł więc jestem ciekawa jak to wygląda cenowo w innych miejscach
karmy nie daję. mała jedzie na barfie, plus witaminy, warzywa. co do barfu zdania są podzielone ale mój pies i podopieczna kochają mięsko w takiej postaci.

a tak w ogóle to Bruno podobny jest do mojego Oktana. aż mi łzy poleciały jak zobaczyłam jego zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

o mamo jaki drogi.ja kupuję swoim artroha dolfos(z kw.hialuronowym)90 tabl,po 65 zł-dawkowanie do 20 kg 1 tabl,a pow 20 kg 2 tabl,wcześniej jak tego nie było dawałam artrhofos dolfos glukozamina +chondroityna 1 tabl na 20 kg-90 tabl 45 zł
co do karmy może dog chow activ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Dymer']

a tak w ogóle to Bruno podobny jest do mojego Oktana. aż mi łzy poleciały jak zobaczyłam jego zdjęcie[/QUOTE]

Agata podeslij mi na maila zdjęcie swojego Oktana, ciekawa jestem jak wygląda. Moj mail w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

wszytko w porządku. dzisiaj w schronisku był syn mojej koleżanki. chłopak jest w 3 klasie gimnazjum. poszli z Brunem na spacer, pies ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny, wylizał ich na całego!!!!! chyab chłopak wraca do formy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARGOL']Agata podeslij mi na maila zdjęcie swojego Oktana, ciekawa jestem jak wygląda. Moj mail w pierwszym poście.[/QUOTE]

oki wyślę, postaram się w weekend mam teraz troszkę zamieszania mgr, ślubne przygotowania, moje szoguny i komp mi fisiuje a na nim mam fotki

jak słodziak???

Link to comment
Share on other sites

to prawda, przepiękna postawa! Bruno nabiera ciałka a całuśny jest jak mało który pies. W tej chwili przebywa w gabinecie pozabiegowym (łapka jeszcze sie goi, wet powiedział dzisiaj że Bruno musi miec sporo ruchu żeby rozruszac mieście łapki). Dzisiaj weszłam do Bruna (był juz po spacerze) i usiadłam w drzwiach, ten zaczął przymilac się do mnie, lizac po twarzy - hmm to nie dlatego że mnie lubi, on chciał po prostu spowodować żebym przepuściła go i umożliwiła wyjście na dwór - cwaniaczek ale jaki miły :)

nie moge sie powstrzymać wiec daję jeszcze jedno zdjęcie całuśnego BRUNA

[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2564/brutb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bruno zdaje sie chciał pokazać język fotografowi ;) prawie się udało.

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2244/71919028.jpg[/IMG]

PIĘKNY!!!!!!

[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9205/76339548.jpg[/IMG]

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4525/51510098.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

w weekend sprawdzę jego zachowania względem innych psów i suczek. W stosunku do ludzi jest w porządku, raz tylko chciał ugryźć naszą wetkę ale to było podczas robienia zastrzyku a wiadomo on jest jeszcze obolały. Poza tym bardzo często liże człowieka po twarzy - to jest niesamowite w tym psie.

Link to comment
Share on other sites

Wątek Bruna jest mi wyjątkowo bliski, bo opiekuję się nim codziennie i spędzam z nim każdą wolną chwilę w schronisku :)
Dlatego postanowiłam się dołączyć i czasem co nieco o nim napisać. Od momentu przyjazdu do dziś jest ogromna poprawa. Bruno nabrał sił, pewności siebie jest radosny.Łapa pomału się goi. Choć byłam z nim ostanio na dłuższym spacerze gdzie mógł trochę pobiegać i przy intensywnym wysiłku daje o sobie znać.Nie ma w nim żadnej agresji w stosunku do innych psów.Codzień wypuszczam go na wybieg gdzie ma kontakt z psami w boksach i nawet jeśli podejdzie to tylko po to by powąchać i zaraz odchodzi. Nie ma z nim najmniejszych kłopotów.No i buziaki! Najsłodszy ten gdy idę do domu. Mam wrażenie że rozumie bo gdy mówię "zostań Bruno jutro przyjdę"dostaję buziaka i Bruno idzie na posłanie. Jednym słowem super jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...