Jump to content
Dogomania

Kudłacz Merlin już w swoim domku!!


majuska

Recommended Posts

[quote name='milena182']Podeślij mi adres i jakis kontakt zobacze co da suie zrobic(nie obiecuje ze pojde bo nie mam samochodu zobacze jak z odlegloscią itp)[/QUOTE]

my za benzynę zwracamy jeśli miałby cię kto zawieżć......No to czekamy na majuskę i szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Jestem ( wróciłam do domu z niespodziewanym tymczasem:roll:)

Dom jest w miejscowości Brudzeń, z Płocka jedzie się w kierunku na Lipnie ( ? ) ok. 20 km i to jest przy gównej drodze.
Rozmawiałam juz 3 razy z tym panem, mieszka z żóną i dorosłą córką, jest to domek z ogródkiem, ogólnie znają ta rasę, byłby to ich 3 pies w tym typie, z rozmowy wynika, że to psiarze, znają zachowania psów, pies mieszka oczywiście w domu :) Ostatni ich psiak miał padaczkę i ogólnie był schorowany, umarł nagle, wiem, że dbali o niego i leczyli. Nie dograna jest jeszcze sprawa transportu ale pan ma intensywnie myśleć.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jest, nie mamy jak tego zrobić:shake: to nasz największy problem, kasa na to jest, a nie ma miejsca na psy po operacji, tymczasów nie mamy wogóle tylko małe bezproblemowe psiaki się udaje gdzieś wcisnąc ( Merlin awanturnik - nie ma opcji )

mój tymczas jest tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/149096-Przytulisko-quot-Cztery-Łapy-quot-Boguchwała-prosimy-o-1-podatku/page62[/url]

Link to comment
Share on other sites

Milena rozmawiałam dziś z kolei z Panią, dojeżdża tam bus 17, trzeba od przystanku do nich jeszcze kawałek podejść, zapowiedziałam wstepnie Twoją wizytę i juz przekazują Ci na PW nr telefonu, więc dokładnie sie umówicie w godzinach jakie Tobie odpowiadają, z tego co zrozumiałam to tam raczej cały dzień ktoś w domu jest.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Panią i umówiłam się na jutro ok 16.30. obawiam się ze nie trafie :D jak wroce to od razu napisze. Tak w skrócie: Merl nie moze meiszkać z psami,na kastracje musza sie zgodzić jak chcą go adoptować,dojazd do uzgodnienia jak wizyta bedzie na tak,jak z kotami i dziećmi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milena182']Tak w skrócie: Merl nie moze meiszkać z psami,na kastracje musza sie zgodzić jak chcą go adoptować,dojazd do uzgodnienia jak wizyta bedzie na tak,jak z kotami i dziećmi?[/QUOTE]

Oni wszystko wiedzą, majuska rozmawiała z Państwem o tym, że z innymi psami nie, z suczkami tak, z małymi dziećmi nie i z kotami też nie.
I w tym domu wszystko gra bo nie ma innych zwierząt i małych dzieci, jest tylko dorosła córka. I wiedzą dokładnie jaki z Merlinka ancymonek.
Milena, zwróć uwagę na ogrodzenie czy aby nie dziurawe, oceń warunki mieszkania Merlina, no i najważniejsze wsłuchaj się w to, co Państwo mówią, jak wyrażają się o swoich poprzednich psiakach, czy były leczone, czy Merlin w tym domu może czuć się dobrze i ogólnie zdajemy sie na twoją intuicję bo wyboru nie mamy. Będziesz miała wątpliwości to psa nie damy.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam o wielu szczegółach w mailu i rozmawiałam telefonicznie, ważne aby Państwo wiedzieli, że to typ psiaka niezależnego i będzie próbował na co może sobie pozwolić, żeby potrafili odpowiednio go prowadzić, żeby zdawali sobie sprawę, że potrzebuje dużo ruchu, trzeba i w piłke z nim pograć i na dłuższy spacer pójść i bardzo lubi być w centrum uwagi, po prostu powinien być jedynym zwierzęciem w domu. I tak jak Becia pisze ważne jest szczelne ogrodzenie i zgoda na kastracje o czym pisałam już też w mailu dokładnie. Małych dzieci i kotów tam nie ma. Merlin miałby byc trzecim PONem u nich więc sa raczej "kumaci" , oczywiście możesz napomknąć im o tym, że jego futro wymaga pielęgnacji. Po prostu oceń czy dałabyś im swojego psa ( swojego podopiecznego oczywiście )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...