Jump to content
Dogomania

Fiona, onkowata sunia, W Nowym DS


kora78

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta0731']Uuuuufffff :D
Myślę, że Fionka ma wreszcie dobrze :)
Fajna taka wizyta niezapowiedziana

Ale to dziwne, że tak chałupy wogóle nie pilnują... No oprócz tego małego psa zaczepno-obronnego ;)[/QUOTE]

może akurat zapomnieli :)
a prawda jest taka, że już się z takim czymś sama spotkałam :)

dobrze, że Fioneczka nasza bezpieczna - proponuję z tematu wykasować to, że jest w kłopotach - bo żadna krzywda jak widać się jej nie dzieje :) Myślę, że Sarenka jeszcze przy okazji wdepnie do naszej psiny :)
Póki co jest wszystko ok i z tego się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Pod koniec miesiąca powinnam być w Ludźmierzu więc na pewno do Fionki zaglądnę, do tego czasu może będę mieć tą umowę i się uda ją podpisać. :)
Co do otwartego domu bardziej mnie zdziwił fakt że na kuchence się coś gotowało, a nikogo w kuchni nie było.
A i z tego co widziałam (czyli z różowego roweru) mogę wywnioskować że Pani ma córkę mniej więcej 10 lat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarenka_87']Pod koniec miesiąca powinnam być w Ludźmierzu więc na pewno do Fionki zaglądnę, do tego czasu może będę mieć tą umowę i się uda ją podpisać. :)
Co do otwartego domu bardziej mnie zdziwił fakt że na kuchence się coś gotowało, a nikogo w kuchni nie było.
A i z tego co widziałam (czyli z różowego roweru) mogę wywnioskować że Pani ma córkę mniej więcej 10 lat :)[/QUOTE]

[B]Sarenka[/B] - Rutkowski się powinien uczyć od Ciebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']Ty się nie śmiej to prawda :)[/QUOTE]

no przeciez, ze wiem! i z tego sie ciesze bardzo :)

klauza, choc tej umowy poszukamy. jaka to ma byc wreszcie? o ds. ale jakas porzadna. masz ochote sie poprodukowac? trzeba sciagnac zwykla z netu i dopisac pare rzeczy tam.

tak naprawde to powinna byc u mowa miedzy tym jankiem, a jego siostra. albo umowa od janka o zrzeczeniu sie fiony. jednak tego nigdy nie dostaniemy. wiec jakos to trzeba inaczej ugryzc.

moze jakis pkt, ze zdaniem, ze ta pani dostala psa od janka, ale ze bylo to nieujete w zadnej umowie, a janek chcial psa oddac prawowitemu wlascicielowi, czyli evelce, to umowa powraca do 1szego wlasciciela? i jest miedzy evelka, a nowa pania? jak to ugryzc... i ze w razie znow czegos, pies nie wraca do janka nigdy w zyciu, tylko i wylacznie do evelki i babka nam daje tydzien czasu na organizacje i sama dowozi do evelki lub pokrywa koszty transportu.

Link to comment
Share on other sites

Ta umowa ma wyglądać normalnie - nie róbmy cyrków - jedynie co to trzeba zaznaczyć, że nie mogą oddać psa osobom trzecim bez zgody "opiekuna tymczasowego" - muszą wiedzieć, że oddanie Fiony w razie "w" do schronu nie wchodzi w grę, że najpierw muszą skontaktować się z nami.
Prawda jest taka, że Fiona jest już ponad rok poza schronem - i praktycznie po roku wynikła taka sytuacja. Fajnie, że w zasadzie wszystko dobrze się skończyło. Ale też byłyśmy w gotowości. Druga strona medalu jest taka - nie jesteśmy żadną organizacją, stowarzyszeniem, zobaczcie ile mamy wyadoptowanych psów ze schronu, piszę, o takich po dt z jakąś tam odpłatnością: karma, wet, pdt, hotelach, z wizytami przed i po adopcyjnymi, i tu koszty transportu, transport samych psiaków, ile to kosztów pochłonęło - to jest meksyk!
Nie róbmy z siebie FBI - bo tak serio wyżej dupy nie podskoczymy.
Reasumując - na bank punkt o oddaniu psa osobom trzecim.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...