Jump to content
Dogomania

Fiona, onkowata sunia, W Nowym DS


kora78

Recommended Posts

jak mniemam, marta nie dzwonila.
dostalam dzis sms od evelki, ze jest w miare ok. fiona sie zaaklimatyzowala, jakas kolezanka na spacerki z nia wychodzi, podczas pracy faceta.
ale on wyjezdza na miesiac za granice do pracy niedlugo i prosil evelke o dt dla fiony, ze moze ją przywiezc i z karma. evelka mysli.

tak pomyslalam wlasnie, ze to moze sciema? niby miesiac, a zostanie dluzej i tak cwaniacko chce sie pozbyc klopotu? kazdy teraz psa wywala, bo za granice wyjezdza.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ups:oops:
Bardzo się wstydzę:oops:
Ale już mi się młyn zaczął w pracy i jeszcze na szkolenie wyjazdowe musiałam jechać

Tylko, że tak jak Kora pisze, może on chce tak wcisnąć Fionę a potem nie wrócić już po nią:shake:, to jak ja mam z nim gadać???
A może po prostu, niech się Evelka zgodzi, za kaucją?:mad: Jak przy wynajmie mieszkania?
Jak chłop nie wróci:mad:, to chociaż będzie miała zapas, żeby deklaracji szukać no i znów DS...............
Niech on nie mysli, że to parę złotych kosztuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

patkant pisze:

(JagnaP)jest jeszcze z Nowego Targu: [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=176[/URL]

jest też sporo z Zakopanego osob na dgm, ale nie ma ich chyba na mapie...

pisalam. jagnap nie chce otrzymywac pm....zonk
napisalam pm do osoby, ktora ma tam 22km i udalo sie :)[B] za kilka dni wizyta[/B] :DDDDDD
reszta ma po 50-80km

Edited by kora78
Link to comment
Share on other sites

Cześć! Właśnie skończyłam czytać wątek. Jak pisała [B]Kora[/B] w najbliższych dniach pojadę na wizytę po adopcyjną. Chciałam tylko spytać co zrobić jeśli się okaże że Fiona dajmy na to została przypięta do budy?? Rozumiem że mam sprawdzić w jakich warunkach teraz żyje. Tylko co jeśli okażą się złe?? Rozumiem że Pan Janek w dalszym ciągu nie chce jej oddawać tak??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...