Jump to content
Dogomania

Emi zostaje w DT


Kasia77

Recommended Posts

[quote name='togaa']No to czekamy. Zreszta sama jestem ciekawa jak mała Emi wyglada ?

Musze sie rozejrzeć za innym bazarkiem ogłoszeniowym bo ten ostatni nie jest zbyt trafiony....hm...[/QUOTE]

A Ja z ciekawosci spytam :) - Emilka sobie rośnie i jak domek sie tak będzie znajdował jak sie znajduje,
to panna Fredziowi zrobi niespodzianke i doczeka "trudnych dni" - bynajmniej nie dla szorściaka Fredzia, gorzej z resztą domu :):) - macie w planie sterylizacje ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']Dzsiaj odebrałam fakturę z lecznicy za ostatnie wizyty[B] Emi[/B], łącznie z dzisiejszym szczepieniem.

Wyszło[COLOR=red] [B]343,oo zł[/B][/COLOR] !!!! To dla nas kolosalna kwota. Nie mamy złotowki na jej zapłacenie....
Doliczajac[B] 107,oo[/B] zł za karmę, pomoc malutkiej [B]Emi[/B] kosztuje nas[B] 450 zł.!!!!![/B]

Karma zostala kupiona za pieniadze zabrane z konta innego psa, faktury z lecznicy juz zupełnie nie mamy czym zapłacić...

Nie zostawilismy[B] Fredziu[/B] w potrzebie, liczac na to że [B]Emi[/B] uzyska Waszą Kochani pomoc do wyzdrowienia...
Jestem zdruzgotana wysokościa tego rachunku....:-(:-(:-(

[B]Rozliczenie Emi ; wydatki Stowarzyszenia "Mniejsi";[/B]

- 343,00.......lecznica
- 107,00.......15 kg karmy
+ 15,00 [B]........bela51[/B]
[B]+ 15,[/B]00........[B]Zofija[/B]
[B]-------------------------[/B]
[B]- 405,00[/B][/QUOTE]


[B]Kasiu[/B]! czy mogłabys to wkleic na pierwsza Stronę i poprowadzić nasze (Stowarzyszenia) rozliczenie ?. [B]Ona3 [/B]zrobiła bazarek na nasze psiaki m.inn na splate długu za leczenie [B]Emi.[/B] Wieczorkiem poda ci kwotę jaka została dla małej przeznaczona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Kasiu[/B]! czy mogłabys to wkleic na pierwsza Stronę i poprowadzić nasze (Stowarzyszenia) rozliczenie ?. [B]Ona3 [/B]zrobiła bazarek na nasze psiaki m.inn na splate długu za leczenie [B]Emi.[/B] Wieczorkiem poda ci kwotę jaka została dla małej przeznaczona.[/QUOTE]

Wkleiłam samo rozliczenie, jesli miało byc inaczej , to poprawie :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia przesłałam Kasi bo jak zwykle był problem. Emi musi być wysterylizowana, ale nie miała jeszcze cieczki. Z tego co wiem to wet. zaleca żeby to zrobić zaraz po. Wiem, ze na pewno czekają nas ciężkie dni, ale w końcu nie wiem czy można wysterylizować ją przed cieczką ?

Link to comment
Share on other sites

Wetów możesz podzielic na tych co uważaja że można (szkoła amerykańska) i na tych ze nie mozna.
Ja 11 lat temu zaryzykowała i ciachnełam moja sunie jak Grudziński otworzył gabinet i mi to zaproponował.Wtedy to była nowośc. Zabieg zniosła rewelacyjnie, ciecie małe.
Nie przytyła, tylko mentalnie zatrzymała sie na poziomie szczeniula.
Ze niby to chroni sunie przed guzami sutek itp. to chyba tez nie bardzo. Właśnie czeka ją zabieg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Wetów możesz podzielic na tych co uważaja że można (szkoła amerykańska) i na tych ze nie mozna.
Ja 11 lat temu zaryzykowała i ciachnełam moja sunie jak Grudziński otworzył gabinet i mi to zaproponował.Wtedy to była nowośc. Zabieg zniosła rewelacyjnie, ciecie małe.
Nie przytyła, tylko mentalnie zatrzymała sie na poziomie szczeniula.
Ze niby to chroni sunie przed guzami sutek itp. to chyba tez nie bardzo. Właśnie czeka ją zabieg...[/QUOTE]

Ja bym ciachała i nie czekała na kłopoty :) , a zdania zawsze będą podzielone, jak w każdym temacie :)


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/857/991f7c898edbcd2b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/903/b45ec51ee542829e.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/896/2311c9c083e26517.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]kochani zajrzyjcie - [/B]
dwupak musi opuścić hotel do końca czerwca, nie mamy co z nimi zrobić, pilnie potrzebna pomoc: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174152-Jarek-i-Leszek-pod-koniec-czerwca-ląduja-na-bruku...Nie-mamy-hotelu...?p=17011170#post17011170[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za przerwy w pisaniu , ale sezon urlopowy i zastępstwa w pracy dają znać o sobie. Tak jak napisałyście zdania zawsze są podzielone, a ja rzeczywiście wolałabym uniknąć szaleństwa naszego Fredzia. W przyszłym tygodniu mam parę dni wolnego więc może wtedy ? Cieszę się, że długu coraz mniej . Dzięki za wpłaty. Kasiu tobie również podziękowania za wklejenie zdjęć. Dzwoniła pani z Legionowa, ale odległość ją zniechęciła. Tak więc nic z tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fredziu123'] Dzwoniła pani z Legionowa, ale odległość ją zniechęciła. Tak więc nic z tego.[/QUOTE]

żadna odległość nie może zniechęcać jeśli naprawdę chce sie tego konkretnego psa a jesli kawałek drogi to taki problem, to
znaczy że dom nie warty Emi

Link to comment
Share on other sites

Wiem Kasiu, że dla ciebie odległość nie gra roli bo przyjechałaś z naszym Fredziem z północy na południe. To przecież taki kawał drogi a nie wiedziałaś jaki jest naprawdę nasz dom. ćieszę się , że nam zaufałaś bo gdyby nie ty to nie mielibyśmy naszego kochanego Fredzisia. Niestety dla innych odległość to problem. Widocznie tak miało być.

Link to comment
Share on other sites

ja zaproszę na wątek ONka - mało osób, a hotel do opłacenia, oby to była dla niego szansa, nie wyrok powrotu za brak deklaracji:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206526-ONek-z-nieżytem-jelit-Brakuje-280zł-stałych-deklaracji-na-hotel!!-Staruszek-chce-żyć[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Po konsultacji u weta. okazało się, że Emi może być wysterylizowana. Mała miała zabieg wczoraj. Przeszła go dosyć dobrze bo dzisiaj zaczeła już hasać. Apetyt też jej dopisuje więc na szczęście nie ma problemu z przemycaniem lekarstw. Myślę, że nie będzie żadnych problemów. Niestety został w lecznicy rachunek do zapłacenia na kwotę 280 zł. Jeśli ktokolwiek może wspomóc Emi to byłabym bardzo wdzięczna. Wiem, że stowarzyszenie ma długi bo ciągle dochodzą nowe psiaki i są to niestety ciężkie przypadki. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fredziu123']Po konsultacji u weta. okazało się, że Emi może być wysterylizowana. Mała miała zabieg wczoraj. Przeszła go dosyć dobrze bo dzisiaj zaczeła już hasać. Apetyt też jej dopisuje więc na szczęście nie ma problemu z przemycaniem lekarstw. Myślę, że nie będzie żadnych problemów. Niestety został w lecznicy rachunek do zapłacenia na kwotę 280 zł. Jeśli ktokolwiek może wspomóc Emi to byłabym bardzo wdzięczna. Wiem, że stowarzyszenie ma długi bo ciągle dochodzą nowe psiaki i są to niestety ciężkie przypadki. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczna[/QUOTE]

I juz po wszystkim Emilia:loveu: , tylko koszta ogromne jak zawsze....:shake:

Jeśli ktoś może wspomóc Emi i dołożyć grosik do sterylki, to bardzo prosimy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']I juz po wszystkim Emilia:loveu: , tylko koszta ogromne jak zawsze....:shake:

Jeśli ktoś może wspomóc Emi i dołożyć grosik do sterylki, to bardzo prosimy....[/QUOTE]
a dlaczego nie zgłosiliście Emi do "Akcja Sterylizacja"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']akurat Ja nie pomyślałam o tych akcjach, do głowy mi nie przyszły, za dużo swoich psich problemów, człowiek nie ogarnia:sad:[/QUOTE]

szkoda, bo ja tam płącę od kilku miesięcy i mogłam ją zgłosić byłby zwrot, ale już po fakcie. Czyli Emi ma ciągle dług? Ona jest taka cudowna. Mogę na nią coś wpłacić, ale na przyszły mc. No i poproszę o konto bo już wykasowałam, myślałąm, zę jest na zero

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Kasiu[/B], może w tytule cos zmienić, choc nie bardzo wierzę że cos to da.....Odfrunęły [B]Dobre Anioły[/B] z wątku [B]Emilki...[/B][/QUOTE]

powiedzcie co wpisać - zmienie :) , moje tytuły mało szczęśliwe :)

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też nie wiedziałam o " Akcji sterylizacja". Trudno stało się. Ja zawaliłam bo mogłam napisać wcześniej, ale decyzja o sterylce zapadła dosyć szybko. Emunia czuje się bardzo dobrze. Dzielnie zniosła zabieg. Była bardzo grzeczna. Przyjażnie nastawiona do innych zwierzaków, które tam były. Polubiła nawet jazdę autem chociaż trzeba ją zabierać na czczo bo choroba lokomocyjna daje znać o sobie. Mimo to lubi podróżować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...