Jump to content
Dogomania

Starszy, ślepy FAWOR odnalazł swoich kochających ludzi! Już w DS w Poznaniu :)


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Odpowiedzi jeszcze brak.........:roll: (...)[/QUOTE]
Upomnij się o nią, przypomnij Dagmarze. To śmieszne tak przeciągać strunę. Bzdurna, banalna sprawa, która nie wymaga narady wojennej wodzów okolicznych plemion.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Upomnij się o nią, przypomnij Dagmarze. To śmieszne tak przeciągać strunę. Bzdurna, banalna sprawa, która nie wymaga narady wojennej wodzów okolicznych plemion.[/QUOTE]
Jasne, że przypominałam, dręczę ją o to tylko jak wejdzie na gg...i na razie odpowiedzi nie ma....kurde, czy to na prawdę wymaga jakiś narad? Przecież grosza do tego nie dokładają.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę Cię prosić, bo pewno masz do Dagmary namiar, zadzwoń do niej. Choć na moment. Za chwilę się okaże, że np. szwankowało gg, info nie przechodziło.
To "być albo nie być" tego psa, decyzja do podjęcia, jak wspomniałam banalna ale sprawa samego psa na tyle poważna, że nie powinno się tego dogrywać wyłącznie drogą komunikatora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magija']allegro dla Faworka [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1594926326[/url]
ktoś pisał, że miał wydarzenie na FB, czy ma nadal? proszę o link jeśli ma, jeśli nie czy można odnowić?[/QUOTE]
Dziękujemy za allegro :loveu: :)
Wydarzenie się już skończyło, jeśli możesz to proszę odnów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Piękne allegro :loveu:

A nie da się załatwić, żeby go chociaż wetka schroniskowa porządnie obejrzała ?
On te oczy ma w coraz gorszym stanie...[/QUOTE]
Wiesz, ona ponoć go dokładnie oglądała i nic nie zauważyła...:roll:
A te oczy to jakaś masakra, nie wiem jak można tego nie widzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Dostałam odpowiedź.....:roll:
Brzmi ona tak: szanowna prezes nie wyda Fawora na badania, gdyż.....ma dosyć dogo....
Zastanawiam się czy śmiać się czy płakać?
Bo biorąc pod uwagę dobro, zdrowie oraz los Faworka to raczej płakać...[/QUOTE]
I śmieszno i straszno ale jakoś bardzo zdziwiona nie jestem.

[quote name='nika28'](...) A nie da się załatwić, żeby go chociaż wetka schroniskowa porządnie obejrzała ?
On te oczy ma w coraz gorszym stanie...[/QUOTE]
Może okulisty potrzebuje nie tylko Fawor?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']I śmieszno i straszno ale jakoś bardzo zdziwiona nie jestem.


Może okulisty potrzebuje nie tylko Fawor?[/QUOTE]
Wiesz, że ja o dziwo także zdziwiona nie jestem...a co do okulisty to też mam identyczne podejrzenia.

[quote name='Iljova']To poprostu jakaś dziecinada. Pani wet nie widziała bo pewnie nie chciała i nie chce widzieć. Na układy nie ma rady. Hmm...podobno, ale czy napewno zawsze ???[/QUOTE]
To jest jakiś istny cyrk....i zupełnie jakoś tych numerów nie pojmuję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Wiesz, ona ponoć go dokładnie oglądała i nic nie zauważyła...:roll:[/QUOTE]

A kiedy go oglądała ?

Wcześniej te oczy podobno były w lepszym stanie, ale teraz są zalane ropą ! Jak można tego nie zauważyć ! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']A kiedy go oglądała ?

Wcześniej te oczy podobno były w lepszym stanie, ale teraz są zalane ropą ! Jak można tego nie zauważyć ! :([/QUOTE]
Dokładnie nie wiem, ale przed chwilą się pytałam jaką opinię ma szanowna prezes oraz wetka o stanie zdrowia Faworka - odpowiedź - dobrą (!!!), zapytałam także czy nic niepokojącego ostatnio nie zauważyła - odpowiedź - nie...
Majqa, zgadzam się w 100%, to nie tylko Fawor potrzebuje dobrego okulisty...

***
Zaraz zmienię troszkę tytuł i 1szy post, może przyciągnie to ludzi na wątek?

Link to comment
Share on other sites

oglądac mogła nawet kilka razy w ciągu dnia ale nie widziała, bo nie chciała, to dla mnie jest jasne. Bo skoro Wy to zauwarzacie to ktoś kto ma leczyć zwierzęta nie widział ??? Coś tu jest bardzo nie tak.
To kpina !!!

Link to comment
Share on other sites

Zdaje się ludziki, że dostajemy za aferę z zakopanymi psami! Tyle, że nie my je zlikwidowaliśmy. Dość to można mieć sraczki wirusowej. To kpiny są czy prowokacja? Nie odpuścimy, pies jest chory i nie leczony. Trzeba się momento zastanowić i coś postanowić. Ciekawe czy Pani, która opiekuje się wirtualnie Faworkiem wie jaki jest jego stan.....A może w takim razie my przywieziemy do schronu weterynarza. Przecież Faworek nie jest własnością Medora, czy jest? Dostają za niego jakieś pieniądze z gminy? Jeślii jest ich własnościa i dostaja pieniądze to maja obowiązek dbać o niego, a tego nie robią, bo czy te biedne, zaropiałe oczy mogą kłamać???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Zdaje się ludziki, że dostajemy za aferę z zakopanymi psami! Tyle, że nie my je zlikwidowaliśmy. Dość to można mieć sraczki wirusowej. To kpiny są czy prowokacja? Nie odpuścimy, pies jest chory i nie leczony. Trzeba się momento zastanowić i coś postanowić. Ciekawe czy Pani, która opiekuje się wirtualnie Faworkiem wie jaki jest jego stan.....A może w takim razie my przywieziemy do schronu weterynarza. Przecież Faworek nie jest własnością Medora, czy jest? Dostają za niego jakieś pieniądze z gminy? Jeślii jest ich własnościa i dostaja pieniądze to maja obowiązek dbać o niego, a tego nie robią, bo czy te biedne, zaropiałe oczy mogą kłamać???[/QUOTE]
Psy nie są własnością Medoru, są psami gminy - tak mi prezes jakiś czas temu mówiła, więc myślę, że jeśli my nie wymyślimy jak go zabrać to będzie trzeba do gminy uderzać, przedstawić sytuację psa, może i gmina przejrzy na oczy....
Fawka na gwałt trzeba zabierać, bo z jego zdrowiem (głównie oczami) może być tylko gorzej skoro nikt nie widzi problemu...:roll: Swoją drogą...jakie ego trzeba mieć, żeby o psie, którego oczy zelewają się ropą mówić, że jest w dobrym stanie i nie ma żadnych problemów zdrowotnych....na prawdę coś niebywałego...
Bardzo chciałabym zdobyć kontakt (pytanie jak to zrobić?) do wirtualnej opiekunki, uświadomić babeczkę, bo może kobitka nawet nie wie, że jej podopieczny nie ma dobrej opieki wet.
Z pozytywów....skończyłam ogłoszenia Faworka na wszystkich 52 stronach, które wstawiłam w jednym z pierwszych postów....
Aha - w weekend na Starcie jest wystawa psów co myślicie o tym, żeby jechać (ja, Nika na bank będziemy) i rozdawać ulotki o Faworku? Tylko kto je zrobi? Może poprosić Isadorę o zrobienie? Ona jest cudotwórczynią w tej kwestii - same z resztą widziałyście jako cudny plakat zrobiła jak Dżaki zaginęła.

Link to comment
Share on other sites

Boruś super tytuł wątku zrobiłaś. Zdecydowanie walimy do gminy jak coś. Dzięki za ogłoszenia, może ktoś go pokocha! Pomysł z reklama na wystawie dobry. I tak potencjalny nowy domek prześwietlimy na wylot! Trzeba pomóc temu bidnemu Fawciowi, pod płotem to miejsce na kwiatki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Boruś super tytuł wątku zrobiłaś. Zdecydowanie walimy do gminy jak coś. Dzięki za ogłoszenia, może ktoś go pokocha! Pomysł z reklama na wystawie dobry. I tak potencjalny nowy domek prześwietlimy na wylot! Trzeba pomóc temu bidnemu Fawciowi, pod płotem to miejsce na kwiatki!!!![/QUOTE]
Pomysł tytuły by Nikusia ;) :) W takim razie już ślę PW do Isadorki. A domki będą mieć taką selekcję jak nigdy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...