Jump to content
Dogomania

Mój ukochany Paco żyje i będzie żył


olapaco

Recommended Posts

Z tego, co zrozumiałam, decyzja o uśpieniu została podjęta po postawionej diagnozie, a konsultacje były telefoniczne (bez pokazywania psa i wyników). Ten 6-ty weterynarz był już po tym, jak pies odmówił współpracy w transporcie.

[quote]Wynik USG brzmiał dla nas jak wyrok- starcza marskość wątroby.:placz: Konsultowałam ten wynik z kilkoma lekarzami telefonicznie ( pies wyczuwając moje napięcie zaczął budzić się w nocy z piskiem lub wyciem- w godzinach 01.00-04.00, co dodatkowo wskazywało na ból wątroby ). Wówczas opinia była jedna, ponieważ tak źle jest w nocy, a pies jest stary to trzeba Go uśpić, żeby się nie męczył.:placz:
Decyzję podjęłam w piątek 25.08, że w niedzielę 27.08 uśpimy "przystojnego starszego Pana", [/quote]

Link to comment
Share on other sites

Mokka telefonicznie był konsultowany z trzema weterynarzami, natomiast 2 "weterynarzy"( postanowili, że trzeba psa uśpić ) + 1 weterynarz ( zrobiła wszystkie badania od początku + pełne USG-nie tylko wątroby i na tej podstawie stwierdziła, że "przystojny starszy Pan" jest całkowicie zdrowy ) widzieli psa, bo byłam z Nim u nich osobiście.
----------------------------
Dziękujemy za uściski i głaski :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...