Jump to content
Dogomania

Pucus z odgryzionym ogonkiem.Wyciagniety z depresji. Już szczęśliwy za TM ;( Żegnaj.


Wala2006

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To tak : wysłałam dzisiaj kilka sms-ów do znajomych z prośbą o rzeczy na bazarek , mam nadzieję że coś z tego będzie , ja też mam kilka rzeczy . Poza tym dzwoniłam do naszego dobrego duszka od niedawna , który wraz z młodzieżą z którą pracuje zorganizował dla naszego schroniska zbiórkę karmy i kocy . duszek i jego młodzież bardzo chętnie nam pomogą , jeśli będzie trzeba to oprócz rzeczy na bazarek , zorganizują również zbiórkę pieniędzy . w pierwszej kolejności czeka dług do spłacenia za Amisia , niestety cały czas nie mam dzisiaj informacji jaka to jest kwota.Mam nadzieje że uda nam się jakoś podzielić zebrane pieniądze na jednego i drugiego chłopaczka.
Co do hoteliku , to nie ukrywam że w propozycji którą dostaliśmy skusiła mnie informacja o dobrym weterynarzu . którego Pucuś pilnie potrzebuje . Ale faktycznie noce jeszcze mroźne . Poza tym Pucek świruje , bo chyba najbardziej brakuje mu przestrzeni i człowieka.
Co do wyciszenia to prawdopodobnie dobry pomysł , aczkolwiek nie mam niestety zaufania do weterynarza przy schronisku wiec nie byłabym za tym żeby to on się zajął wyciszaniem naszego pucusia. Jest taka karma CALM , chyba Royal , ona podobno ma takie działanie odstresowujące , ale tak naprawdę nawet jeżeli byśmy znaleźli na nią kasę to nie sadzę żeby w schronisku pilnowali żeby mu ją podawać .
poza tym tez próbowałam telefonicznie załatwić mu dt . niestety wszyscy zawaleni :(
Przyłączam się do podziękowań za przybycie nowych ciotek i za wsparcie .
Angel , postaram ci się przesłać na razie zdjęcia tych rzeczy na bazarek które mam i może w sobotę uda nam się z tym ruszyć , muszę tylko poprosić znajomego żeby mi zrobił foty bo ja nie mam aparatu niestety .

Link to comment
Share on other sites

Piesia dziękuje :)
Moim zdaniem dobre było by te wyciszanie ale ile on by miał tak siedzieć tydzień,miesią i może wiecej
bo nie wiadomo jak długo będzie szukał DT czy DS...
Podziękuj również duszkowi.
Mam nadzieję że dług amisia nie będzie taki duży i jakoś się unormuje.
Teraz w porze zimowej trudno o wolny DT jeszcze najlepiej
bez innych psów i fachowej opieki.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Pucka znowu i znowu postaram się zwołac tutaj trochę dobrych duszków.
Czy mamy jakąś propozycję hoteliku z opieką weterynaryjną, jak pisze piesia.? Nie doczytałam porządnie całego wątku, bo sprawa dla mnie jest jasna: szybko domowe warunki i dobry wet. Tylko tyle i az tyle w przypadku biedy schronowej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Jestem u Pucka znowu i znowu postaram się zwołac tutaj trochę dobrych duszków.
Czy mamy jakąś propozycję hoteliku z opieką weterynaryjną, jak pisze piesia.? Nie doczytałam porządnie całego wątku, bo sprawa dla mnie jest jasna: szybko domowe warunki i dobry wet. Tylko tyle i az tyle w przypadku biedy schronowej....[/QUOTE]
Propozycja hoteliku z dobrym wetem była ale właśnie niestety nie w warunkach domowych :(:(:( . A nasz Pucuś cały czas czeka :(:(:(.

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam wydarzenie :)
[URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=115817911826763"]http://www.facebook.com/event.php?eid=115817911826763[/URL]

sprawdźcie tekst.. próbowałam napisac cos chwytającego za serce. Napiszcie czy coś tam zmienic. I do kogo podac kontakt w sprawie Pucka ?

teraz jestem do wtorku na zwolnieniu lekarskim więc zrobie też bazarek- postaram się jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']dodam też kilka fantów na bazarek właśnie od danki :loveu: jeśli nie ma nic przeciwko ; )[/QUOTE]
Rób bazarek Angel; wszystko, co posyłam jest dla psiaków, a Puckowi należy się w pierwszej kolejności.

[quote name='Angel'][B]zrobiłam wydarzenie[/B] :)
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=115817911826763[/URL]

sprawdźcie tekst.. próbowałam napisac cos chwytającego za serce.[B] Napiszcie czy coś tam zmienic. I do kogo podac kontakt w sprawie Pucka ?

[/B]teraz jestem do wtorku na zwolnieniu lekarskim więc zrobie też bazarek- postaram się jutro :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

bazarek:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203503-Na-potrzebujące-biedy-kosmetyki-ciuchy-coś-dla-psa-gadżetyTOZ-waga-RC-**********?p=16430538#post16430538"]http://www.dogomania.pl/threads/203503-Na-potrzebujące-biedy-kosmetyki-ciuchy-coś-dla-psa-gadżetyTOZ-waga-RC-**********?p=16430538#post16430538[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jezu, ale bida
szybciutko trza go z tej klatki, bo niedlugo zadne uspokajcze nie pomoga

co to za schron, gdzie taki maly psycho w klatce i bez spacerow musi siedziec,
on dostanie swira....

nie ma ktora jakiejs komorki, albo pokoiku dla sieroty?

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie jeszcze pomyślałam że może Puckowi można by było dać coś do gryzienia . czytałam w Moim psie z lutego w artykule o ekogryzakach że DŁUGOTRWAŁE SKUPIENIE SIĘ NA SMAKOŁYKU I MONOTONNA PRACA SZCZĘK RELAKSUJE PSY . Pucka to powinno zająć i może faktycznie uspokoi go . Mogę podjechać jutro do jakiegoś sklepu zoologicznego W obornikach i mu coś kupić . coś co bedzie mógł bezpiecznie żuć jak będzie sam . Jak myślicie co będzie dla niego najlepsze ?

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam i myślę wciąż o tym biedaku Pucku. Posyłałam zaproszenia na wątek, ale jak do tej pory nic...
Na FB ktoś pyta, jakiej karmy potrzebuje Pucek. Zajrzyjcie tam dziewczyny, bo ja nie za bardzo potrafię się tam poruszać i jeszcze coś poknocę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...