Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.


Temida

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale to można inaczej rozwiązać :P Ja oczywiście jestem chętna też do pomocy :P Wkońcu może się bym zobaczyła z Madzią w realu :P:P Ja wyobrażam to sobie następująco :
1. Faktycznie to mogło by się źle skończyć dla psiaka :D Ale to może być w formie nagrody, np. za jakiś mini konkurs czy coś na zasadzie zadawania dodatkowych pytań <coś żeby rozruszać dzieciaki> np. o rasy psów czy coś tam innego.
2. Musiało by być jakieś miejsce <np. jakaś klasa czy cuś innego, gdzie można by w spokoju być z psiakami. Jak dziecko jakies odpowie to zostałby wprowadzony psiak na chwilę, z jednego dziecka psiak napewno się ucieszy :)

I co myślicie o takiej formie?
<zawsze można dokupić trochę lizaków dla dzieciaków>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madlene']Ale to można inaczej rozwiązać :P Ja oczywiście jestem chętna też do pomocy :P Wkońcu może się bym zobaczyła z Madzią w realu :P:P Ja wyobrażam to sobie następująco :
1. Faktycznie to mogło by się źle skończyć dla psiaka :D Ale to może być w formie nagrody, np. za jakiś mini konkurs czy coś na zasadzie zadawania dodatkowych pytań <coś żeby rozruszać dzieciaki> np. o rasy psów czy coś tam innego.
2. Musiało by być jakieś miejsce <np. jakaś klasa czy cuś innego, gdzie można by w spokoju być z psiakami. Jak dziecko jakies odpowie to zostałby wprowadzony psiak na chwilę, z jednego dziecka psiak napewno się ucieszy :)

I co myślicie o takiej formie?
<zawsze można dokupić trochę lizaków dla dzieciaków>[/QUOTE]

na ten temat będę musiała jeszcze porozmawiać z nauczycielką. Natomiast można by było przygotować jakiś malutki zastaw pytań i po konferencji go przeprowadzić (taki mały konkursik). :)

A pytania można by przygotować na podstawie konferencji. Tego o czym była mowa w trakcie jej trwania.

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do słów, że Temidka jest wspaniała!!! :-) Odwala kawał super roboty.
Tyle nowości na wątku, że aż trudno uwierzyć. Wspaniałe wieści :-) Wobec tylu bidaczków na dogo, jak tu czytam, to mi się poprawia od razu humor.
Ja jestem w trakcie robienia ogłoszeń dla Murzynka, prawie kończę.
Pozdrawiam Wszystkich "futrzasto" :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze jedną propozycję :D Po całej konferencji można by sprzedawać jakieś ciasta ręcznie robione (chyba wyjdzie taniej) albo jakieś inne ciasteczka czy coś np. po 2 zł i za zebrane pieniądze kupić karmę albo jakieś akcesoria, co wy na to ?:D Jakby to było po 20maja ( baaardzo proooszę ;)) to mogę coś upiec tudzież zrobić :D
BTW. Pogłaskać psiaka jako wygrana w konkursie - niezłe, niezłe :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Tak, właśnie ta.
A zapomniałam Wam wysłać zdjęcia Kodii.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/001qnv.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5518/001qnv.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Na tym zdjeciu to jest Kodi ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Kodi, jaka śliczna kudłatwa terierka :).
Chociaż na poprzednim zdjęciu chyba bardziej terierkowo wyglądała.[/QUOTE]
Na pewno troche inaczej,ale to bez znaczenia,te oczka ma takie maslane,czy ktos ja diagnozowal ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcę wziąć udział w konferencji i piec ciasteczka, ale za daleko jestem, łeeeee :-(

[B]Dziewczyny, odwiedźcie ten wątek, proszę, bo wyć się chce [url]http://www.dogomania.pl/threads/104355-Fidel-pies-człowiek.Kiedys-opiekun-bezdomnego-teraz-schron.3mias/[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tibby']Ja mam jeszcze jedną propozycję :D Po całej konferencji można by sprzedawać jakieś ciasta ręcznie robione (chyba wyjdzie taniej) albo jakieś inne ciasteczka czy coś np. po 2 zł i za zebrane pieniądze kupić karmę albo jakieś akcesoria, co wy na to ?:D Jakby to było po 20maja ( baaardzo proooszę ;)) to mogę coś upiec tudzież zrobić :D
BTW. Pogłaskać psiaka jako wygrana w konkursie - niezłe, niezłe :D[/QUOTE]
Tibby walę na tę konferencje, ciasta KOCHAM:):):)
pomysł supero!
A umiesz karpatkę zrobić??;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra xD Ale będę gruuuba :D Nawet jeśli pieniądze nie przydałyby się teraz to będą "na czarną godzinę" :D Dziękuję za uznanie ;) Tylko jeszcze niech Kasia powie czy da radę, o i która to szkoła, bo muszę zobaczyć czy mam daleko :D

Aduś nie oceniaj nas tak nisko :D Menagerowie schronu :P PR-owcy, a nie tam przedstawiciele ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...