Jump to content
Dogomania

tragiczny los psów wiejskich. Bez budy na łańcuchu. Gospodarz miał dwa udary


kama210

Recommended Posts

[quote name='Lolalola']swiete slowa Edek!!!!!tv to dobry pomysl,od razu by mu sie w glowie rozjasnilo i sasiadom,kto obok mieszka....dalo by tez do myslenia na przyszlosc!!!![/QUOTE]

sorka - ale nie będzie żadnego rozgłasniania bo ucierpią na tym zwierzęta....

nie wierze w sądowy zakaz trzymania zwierząt --- wiecie CO TO ZA sprawa by musiala być zeby był sądowy nakaz...
dzizas..to Szydłowiec --- tylko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania i Kajber']Na jakimś innym watku mariamc zgodziła sie przyjąćc 3 psy do jednego kojca za 500 zł/m-c z jedzeniem, wiec może i tu....

[B]Nie wiem, sytuacja straszna i patowa zarazem.
Zostawić burą sunię i zbierać dowody przeciw facetowi czy zabrać i narazić inną suczynkę na to samo....[/B]?[/QUOTE]

brawo///nie wierze w nasze siły aby pociągnąć z opłatami za te psy - po prostu nie wierze - hotel plus transport...1000 zł

a psy z ulicy gniją bo musimy gospodarskie psy obrządzać...
szok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Super wyjsciem byloby zabrac sunie i jednego psa......tylko......co pozniej....jak je wszystkie utrzymac.....
Kama..... masz racje kuc zelazo.....facet odda psy i co wtedy.......[/QUOTE]

dzwoniłam do niego dziś i rozmawiałam...przedwczoraj dzwoniłam i on powiedział, ze zadzwoni do synowej i zapyta o ta suke...
odzwonił i powiedział, ze synowa mówi zeby oddac suke
swoją drogą - jeśli to nie jego pies, a wnuczki - to niech wnuczka karmi PSA!

kur...fa a nie MY!

zieje grozą...

Link to comment
Share on other sites

wątek jest wołaniem o pomoc .... liczymy że znajdą się osoby które nam pomogą w wyciągnięciu chociaż jeszcze jednej suni od tego gospodarza ...

nie chcemy zwalać na kogoś pomocy dla tych psów ...

... większość osób nie zna realii Szydłowca ... na 20.000 miasto jest nas 4 osoby które pomagają psom w sposób jak na razie skuteczny ..... miasto jak wiele innych wPolsce nie zauważa problemu bezdomności i problemu znęcania się nad zwierzętami ... obecna kampanie w telewizji otowierają ludziom oczy na krzywdę zwierząt ...
.. i chyba dzięki temu dowiedzieliśmy się o tragedii tych psiaków ...

[B]nie chcemy zwalać rozwiązania tego problemu na innych .... [/B]

[B]APELUJEMY JEDNAK O POMOC .... o pomoc w wyciągnięciu chcociaż jednej tej suni , /facet chce się też pozbyć tego beżowego samaca / ... o pomoc w utrzymaniu .... [/B]

każda pomoc na wagę złota ... w szukaniu Dt , DS
w rozsyłaniu wątku ... w każdej wpłacie, deklaracji nawet tej najmniejszej jeżeli psy mają trafić go płatnego hotelu ... bo z bezpłatnym DT /czy choćby za karmę / chyba cięzko obecnie ...


my chcemy pomagać ... ale sami tego nie jesteśmy w stanie zrobić ....

to nasz główny wątek , psów którym pomogliśmy i pomogamy ... TE WSZYSTKIE PSY ZAWDZIĘCZAJĄ SWOJE NOWE ŻYCIE zangażowaniu nie tylko naszemu ale WIELU OSÓB .... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-4-y-PSIE-SZKIELETY-i-nowe-okazy-na-ulicy-terier-z-chor%C4%85-%C5%82ap%C4%85-i-sunia?p=14327820&viewfull=1#post14327820"]http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-4-y-PSIE-SZKIELETY-i-nowe-okazy-na-ulicy-terier-z-chor%C4%85-%C5%82ap%C4%85-i-sunia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']czy sunie nr 3 mogę zaproponowac znajomym do adopcji? gdzie w tej chwili przebywa? nadal na tamtej posesji? jaka jest szansa na odebranie jej wlascicielowi?[/QUOTE]

3 ODDA - ja z nim rozmawiałm o tej suce - ODDA JA...ona przebywa nadal u niego...trudno powiedzieć na posesji - w komórce. jest kontaktowa - jak Kama była wczoraj wpakowała sie do komorki i obie sunie merdały ogonem!!!
jak je wypuści z tej komórki to lataja jak głupie!!ale nic dziwnego - on je w tej komórce trzymaa! wiec jak sie uwolnią nie wiedza co robic...
missy87 - ja ja chyba na Twoim wątku wklejalam...
to mądra suka - jak ja wzielysmy na petle - załapała kontakt z nami...
to przeciwieństwo Daisy...
[B]SUKA nr 3 - troche dobroci..miska i bedzie to mądra i oddana ONka![/B]
ona nawet teraz do tego facet podbiega mimo, ze je krzywdzi!
nie rozumiem zwierząt :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']czy sunie nr 3 mogę zaproponowac znajomym do adopcji? gdzie w tej chwili przebywa? nadal na tamtej posesji? jaka jest szansa na odebranie jej wlascicielowi?[/QUOTE]

Superowa propozycja!!! I jeszcze facet zdecydowal sie ja wydac! trzymam mocno kciuki, zeby sie udalo zlozyc w jedno psie szczescie te dwie okolicznosci!

Link to comment
Share on other sites

[B]doopa[/B]

DAisy nawiała z DT!
ku...r...fa

skoczyła przez siatke i poszła w LAS!
co tymi psami kieruje, ze robią takie numery!!!

juz merdała ogonem do DT, cieszyła sie

Ogłoszenia kama i pudzian porozwozili - okoliczni ludzie przez DT poinformowani
ale okolica to lasy i łaki!!!
cholera

ona nie podejdzie do nikogo ... nie ma szans!
liczymy na to, ze sama wróci

pier...le

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...