Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jeszcze leniu****emy :p
Jak to dobrze miec takie kurduple :multi:
Miałam się jutro ubrać w tą niebieską kieckę w kropki białe co w zeszłym roku, bo co niektórzy mnie ostatnio nie poznali:lol: ;) w innym ubraniu, ale pomyślałam sobie że jak ktoś obejrzy te zdjęcia w sieci to pomyśli że nie mam co na siebie włożyć :evil_lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Widzę Gosia, że jak przeszłaś na kurduple to głupoty Ci w głowie;)
Za dużo czasu masz, może rudą Ci podrzucę do zrobienia.
Ostatnio testuję fryzjerów:oops:

Kto bierze udział w konkursie strzyżenia? Odbędzie się wogóle, są chętni?

Link to comment
Share on other sites

Ja, w ramach przygotowan, czesze psa, robie przeszkody, przeszywam i prasuje ciuchy, a przede mna jeszcze kapanie i strzyzenie, ciekawe o ktorej sie poloze. Bardzo prosze jakas dobra dusze zeby mi wyslala smsa, o ktorej zaczyna sie jutro sedziowanie, bo nie wiem, czy mam byc w ostrowie na 9 czy 10. 0697 77 99 35

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny, czemu nikt nie pisze? Nie dzieli się wrażeniami?
Może jak zacznę ja to reszta zacznie pisać ;)
Wystawa udała się rewelacyjnie, pogoda dopisała, słoneczko, ale bez upału, momentami wiaterek zawiewał ale w sumie nie przeszkadzało to w niczym. Piknik - mniam, mniam - :lol: kiełbaski i kaszanki z grilla super, oczywiście największym powodzeniem cieszyły się ogórki :lol: . Mafina wrąbała dwa ogórki, tylko rozglądała się żeby przegryżć jakąś kanapeczką ze smalcem i skwarkami :eviltong: :lol: :evil_lol: , no ale kaszanka też była dobra.
Ciasto pyszne. Niestety nie dane mi było kolejny rok spróbować szampana :shake: w przyszłym roku zabieram kierowcę :mad: :lol: . Psy się wybawiły za wszystkie czasy, na mini torze agility biegały po prostu rewelacyjnie, Mafina za 3-cim razem załapała slalom:crazyeye:żal mi serce ściska że najbliższy tor mam w W-wie :placz: Nawet Bili skakał, piszę nawet bo on absolutnie nie jest amatorem skoków, slalom też nawet przyzwoicie, najpierw na kiełbaskę i owszem przeszedł, za drugim razem stwierdził że kiełbasa jest niewarta zachodu, więc pożyczyliśmy zabawkę, była atrakcyjna ale też tylko na jedno przejście. Potem za drugim razem Bili w połowie slalomu stwierdził że do bani takie chodzenie, tam dziewczyny luzem biegają a on ma między kijami chodzić? więc odwrócił się i poszedł sobie :oops: ;)
Na konkursie strzyżenia też było fajnie, oczywiście przyleciałam jako ostatnia i zostało mi miejsce na stolik obok biurka sędziego, więc byłam w pierwszej ławce jak na klasówce, ręce mi się trzęsły i jak zaczęłam to pompona na pupie musiałam potem długo poprawiać. W domu w życiu nie strzygłam psa 2 godziny na wystawę - 20 min i zrobiony :lol: no ale fakt, że potem siedzę pół wystawy z nożyczkami w ręku.
Było mnóstwo nagród i chyba każdy wyjechał z czymś. W każdym razie całe nasze auto wracało nieźle obciążone :p
Wyniki mam częściowe, bo prawie całą wystawę siedziałąm na konkursie, więc wpiszę stawkę i to co pamiętam, a kto pamięta uzupełni. Zdjęć nie mam żadnych też w związku z tym że najpierw konkurs, potem się jeszcze załapałam żeby wystawić Mafinę do porównania, a potem poszłam sobie biegać z psiurami. Ale wiem że dużo osób cykało więc na pewno się podzielą z nami jakąś fotorelacją. Wyniki wstawię na "straszanego pudla", nie, nie na "nie takiego strasznego pudla" :lol: :lol: :lol: ale potem, bo teraz lecę strzyc.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Niektórzy zaliczyli jeszcze po drodze wystawę w Kaliszu, musieli jeszcze dojechać do domu , pójść do pracy;) [/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial][B]Gratulacje dla zwycięzców, uczestników i organizatorów wystawy[/B] :klacz: :klacz: :klacz: [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Były pewne niedociągnięcia i małe wpadki zarówno ze strony organizatorów jak i wystawców, ale myślę, że następna wystawa będzie jeszcze lepsza[/FONT]
:thumbs: :thumbs: :thumbs:
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Piknik rewelacyjny :eating: :beerchug: były kiełbaski i szampan i niemieckie wina i wędliny i hit pikniku - wiadro ogórków kiszonych :facelick: ;) [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to ja się wypowiem i jak trochę ochłonę to postaram się powstawiać zdjęcia. Wystawa byla super, bo atmosfera na wystawie byla super :gent: , no i pogoda dopisala - nareszcie było ciepło i bez deszczu :modla: :modla: :modla: . Organizatorzy też musieli się niźle napracować :klacz: :klacz: :klacz: i wielkie dzięki, bo naprawdę było miło :painting: . Dziękuję w imieniu tych co się lenili :ices_bla: .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zarząd Klubu Pudla Zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu Pudla Na Dzien 17 Lutego 2007 (sobota) O Godz.12.00 W Siedzibie Oddiału Związku Kynologicznego W łodzi, Al. Kościuszki 48.

Uprzejmie Przypominamy O Opłaceniu Rocznej Składki(20zł) Oraz Zapraszamy Do Udziału W Rankingu Wystawowym Za Rok 2006.zgloszenia Przyjmowane Są Do 31 Marca 2007

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=4][COLOR=red]Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY,ŻE PLANOWANE NA 17 LUTEGO 2007 ROKU ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KLUBU PUDLA NIE ODBĘDZIE SIE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ZARZĄDU.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]O TERMINIE I MIEJSCU ZEBRANIA POINFORMUJEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prosze wszystkich o sprawdzenie i przesłanie uzupełnień danych i wyników z wystaw 2006. Wszystkie dane dostępne i wiadome (sprawdzone) są podane na stronach [URL="http://www.klubpudla.republika.pl/wystawy_2006.htm"]www.klubpudla.republika.pl/wystawy_2006.htm[/URL]
Pozwoliłam sobie na zamieszczenie zdjęć m. in z dogoamnii - jeżeli ktoś nie chce aby jego zdjęcie tam figurowało prosze o zgłoszenie e-mailem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...