Jump to content
Dogomania

VI KWPR Będzin 24.07.2011


Marchewkowy

Recommended Posts

ja wysłałam formularz 4 lipca to do dzis powinnam dostac potwierdzenie chyba ale niema jeszcze nic a moze nie doszło juz sama niewiem to pierwsza wystawa i panikuje juz sama nie wiem :( a moze podpowiecie mi jaka lepsza bedzie ringowka łancuszek czy inna jesli nie bedzie to problem to poprosze na wiadomość prywatna lub tutaj:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wilczaki, znając moje szczęście też będą wchodziły jako pierwsze :roll: . A na wystawę zgłoszone są całe 3 wilczyska :evil_lol: Baldur w szczeniakach, pies w użytkach i suka w pośredniej. Jesteśmy więc ''bezkonkurencyjni'' :evil_lol: Jak dobrze pójdzie, to znowu będziemy musieli z Baldim czekać jakieś cztery godziny na bisy :painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']
w Bedzinie beda 4 Bedlingtony od trzech roznych wlascicieli ;) szok ;)[/QUOTE]


Tak, będą od trzech :) Z moim młodym występujemy, udało się namówić na kolejną wystawę.
Wydaje się, że na tej wystawie tłumy będą, aż bedlingtony to bardzo dużo ;)

Link to comment
Share on other sites

Embie czyli bedziecie konczyc tam Ch. PL? :)

Nigdy was na wystawie nie widzialem, wiem, ze bylas ze swoim dwa razy w Katowicach...bedzie nam bardzo milo ;)

w Wawie na CACIBie tez byly cztery Bedlisie :) jest ich coraz wiecej w Polsce.

Ostatnio nowy pojawil sie w Gdansku, jest tez od tej samej hodowli, co ty masz, jeden bejbik w Warszawie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wstyd się przyznawać ale to nasze początki z wystawami, jak na razie dla mojego ring to miejsce, gdzie można robić wszystko, tylko nie słuchać mnie ;) Dopiero zaczynamy, o kończeniu na razie nawet nie myślę.
Gdyby nie parę problemów to wystaw byłoby trochę więcej, nie jedna na rok jak teraz ;/ Ale nadrabiamy, już nie przepuścimy żadnej blisko nas ;)

O nowym w Gdańsku nie słyszałam, a ostatni miot już dawno był, w zeszłym roku jak dobrze pamiętam. jak tylko do Liby napiszę dowiem się coś o tym, szkoda nic nie wiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...