Jump to content
Dogomania

Galeria Fidlastego


Kasia

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia']A dasz? :evil_lol:
Jak dasz to wezmę a to moje stare dam mojemu Rządzicielowi.[/quote]

:shake: ino mogę pożyczyć bo mam sztuk jeden w domu, myślałam, że może wypatrzyłaś jakiś ciekawy egzemplarz w sklepie i dlatego następnym trofeum Łukaszka może być żelazko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']
:shake: ino mogę pożyczyć bo mam sztuk jeden w domu, myślałam, że może wypatrzyłaś jakiś ciekawy egzemplarz w sklepie i dlatego następnym trofeum Łukaszka może być żelazko.
[/quote]


Nie da rady tak bo z torbami pójdę jak będę spełniała każde Jego życzenie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Kasieńko :)[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Ehhh Łukaszek i jego suszareczka ona chyba musi być jakaś magiczna skoro on ją tak uwielbia :) buzial dla niego [/COLOR][/I][URL="http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&id_phot=9376&start=33&limit=12&kategoria=53&fraza=&album=&PHPSESSID=9e5a8a8f2ed21b62837b66324e53675c"][I][COLOR=navy][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-239.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Cze Kasiu:loveu:
wiesz co ja rozumiem żeby dziecku zapalic swiatełko kiedy idzie spać bo boi się ciemności ale żeby Fidlakowi lampki świecić to już przesada:evil_lol:
[URL]http://img156.imageshack.us/img156/1197/tn3dy2.jpg[/URL]

zobaczysz Aga będzie i żelazko:eviltong: w koncu zaniedługo Mikołaj a potem święta więc okazja będzie by je kupić dla Łukaszka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Kolej czy nie kolej spać trza było iść!!!
Cierpię ostatnio na bezsenność i tablety se takie biorę co to pomagaja mi zasnąć więc wczoraj też se wziełam i spać mi się zachciało :cool1:

I rano wstać ciężko mi było....
Nawet po kawie dalej spać mi sie chce.[/QUOTE]

Jeeeny Fidlasta zamien sie.
Tabletki na spanie, kujka, ja to bez tabletek moge z lozka nie wycodzic, znaczy sie ciagle spac, o.

[quote name='Kasia']Lampka była zapalona dla moich potrzeb a nie moja wina, że Fidlasty pcha się do światła jak muchy do gówna i wyszło jak wyszło :evil_lol:[/QUOTE]


:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Okaz zwisający... [COLOR=paleturquoise](oj coś mi się zrymowalo...)[/COLOR][/QUOTE]

E tam zwisajacy :roll:
Przeciewnie wrecz. :evil_lol:

[quote name='Kasia']Anuśka zamieniłabym sie z chęcia wielką!!!
Nie pamietam kiedy ostatnio czułam sie wyspana....[/QUOTE]

Hy hy :razz:

A big brader to badziewie reżyserowane!
Nawet Frytka kase sa dżakuzi wziela.
I goopia tylko 50 tysiakow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...