Jump to content
Dogomania

Galeria Fidlastego


Kasia

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cze wszystkim i każdemu z osobna :lol:

[quote name='Pegaza']
Czolem Kasiasta:multi:
co tam slychac u Lukasza>? moze znowu jakis tekscik smieszny powiedzial?:evil_lol::loveu:[/QUOTE]

On cały czas coś tam gada, powtarza albo wymyśla....
Dziś byliśmy u lekarza bo znów jest przeziębiony a z racji tego, że 12 listopada mamy testy alergologiczne i mały musi być zdrowy to dostałam na Niego opiekę i tak se posiedzimy 2 tydnie w domku :lol:
Dzisiaj powiedział pani doktor tak:
[I]"Ja mam w domu kurtkę ze skóry i jestem figo-fago! I wszystkie dziewczyny z przedszkola są MOJE!!!"[/I]

Kiedyś tam w radiowej reklamie usłyszał słowo MENOPAUZA, które bardzo wbiło mu się w główkę i ostatnio w sklepie gdy stałam przy kasie i płaciłam za zakupy zapytał się mnie: [I]"Mama, kto ma [/I][I]dzisiaj MENOPAUZĘ? Ta Pani?"[/I] - i pokazał paluszkiem na panią, która nas obsługiwała....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy się poniedziałkowo, twój synuś to musi być mega dziecię:evil_lol::evil_lol:nie nudzisz się z nim. Dynia super, ja niestety mam duzego syna więc dyni nie było:evil_lol:ale teksty też ma niezłe, tylko one mnie nie śmieszą:angryy::angryy:.
Zapraszamy do naszej galerii.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

witamy się wieczorowo :loveu:

mały jest niezły, tylko że powtarza wszystko, dosłownie wszystko nawet to czego nie powinien :p
zamiast zimno to mówi PIŹDZI, zamiast gorąco to jest GORKO, a jak mu coś nie wychodzi to jest JA PEDOLE!
a ja przestałam już Go upominać, bo jak upominałam to jeszcze więcej tak mówił...a tak jak nie zwrócę uwagi na to to drugi raz nie powtórzy.

od kilku dni chodzi po chałupie i gada sam do siebie: JACHA JACHA DYMI CZACHA! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry :loveu:
fajnie siedzieć sobie tak w domku i odpoczywać...czasami takie wolne wskazane jest :lol:
[B]
Aniu[/B], Łukaszek nie mówił prawie nic do momentu skończenia 3 lat. I nagle jakby jakaś blokada, puściła zaczął od razu składać zdania i powtarzać wszystko co usłyszy - teraz jest tak, że czasami to aż proszę się Go aby przestał już tyle klepać bo On nawet jak śpi to gada :evil_lol:
Japak mu się nie zamyka wcale i co chwilę tylko CZEMU? DLACZEGO? I skubany podchwycił hasło BO NIE MA DŻEMU A MARMOLADA SIĘ NIE NADA! i każdemu teraz tak odpowiada, nawet Pani w przedszkolu :p

Link to comment
Share on other sites

cze Magda :lol:
no mamy wesoło, czasami aż za bardzo :evil_lol:

dzisiaj malujemy łóżko na biało, Tomek je porozkręcał i powynosił do pokoju Małego by tam malować. Łukaszek był akurat u babci, gdy go przyprowadziłam z powrotem do domu i powiedziałam, że dzisiaj będziemy spać na podłodze bo łóżko jest rozkręcone to On na to kręcąc głową tylko jedno zdanie: JA PEDOLE!!! :p

i zapomniałabym! zamiast do widzenia to jest NA GAZIE! - w każdej sytuacji, nawet jak wychodzimy z przedszkola czy ze sklepu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']cze Magda :lol:
no mamy wesoło, czasami aż za bardzo :evil_lol:


i zapomniałabym! zamiast do widzenia to jest NA GAZIE! - w każdej sytuacji, nawet jak wychodzimy z przedszkola czy ze sklepu :evil_lol:[/QUOTE]

hej, hej :cool3:
no nie mogę.. :evil_lol:
z każdym nowym tekstem coraz bardziej poprawia mi się humor :lol:
naprawdę genialny jest ten Twój Łukasz :loveu::evil_lol:
a co słychać u Fidlastego?

Link to comment
Share on other sites

Fidlasty zjadł mi jednego kapcia, takiego o:
[url=http://www.allegro.pl/item774229519_774229519.html]Kapcie, bambosze SUPER cichobiezki!!! ESSENTIALS (774229519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

kupiłam se je, miałam całe 2 dni a na trzeci ostał się już tylko jeden!!! on zawsze jak jestem w pracy leży z moimi kapciami, zawsze jeden jest wymemłany i wyśliniony ale do tej pory zawsze były całe...aż jednego zjadł :mad:
a tak poza tym to dobrze u niego. zaś się robi większy na zimę, apetyt mu dopisuje :cool1:

Link to comment
Share on other sites

te kapcie mientkie są, dlatego mu się przypodobały :loveu:
teraz łazi z tym drugim, którego mu dałam w prezencie :p i wiem, że drugi raz już sobie takich nie kupię choć bardzo wygodne były...
teraz muszę nabyć takie z twardą podeszwą co by ich nie rozbroił za szybko...
albo ino w samych zokach łazić...:cool1:

i cze tak w ogóle :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...